تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 50199
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۹۶ - ۲۲:۳۵

فصلی نو ،رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۹۰ گروه جاده‌های ارتباطی این استان را از روزهای پایانی امسال تا ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ به طور محسوس و نامحسوس کنترل می‌کنند. به گزارش فصلی نو ،سرهنگ بهنام ویسی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۸۰ گروه محسوس و ۱۰ […]

۹۰ تیم جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد را در نوروز کنترل می‌کنند

فصلی نو ،رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۹۰ گروه جاده‌های ارتباطی این استان را از روزهای پایانی امسال تا ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ به طور محسوس و نامحسوس کنترل می‌کنند.

به گزارش فصلی نو ،سرهنگ بهنام ویسی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۸۰ گروه محسوس و ۱۰ تیم نامحسوس کار نظارت بر جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد، به ویژه ۲۰ نقطه حادثه خیز را برعهده دارند.

وی بیان کرد: تعدادی پلیس به طور نامحسوس در اتوبوس‌های بین شهری حاضر می‌شوند تا بر روند کار ناوگان حمل و نقل عمومی نظارت کنند.

سرهنگ ویسی پور افزود: رانندگان به علائم راهنمایی و رانندگی توجه کنند و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ، بی توجهی به حق تقدم و رعایت فاصله طولی، حرکات مخاطره آمیز و یا مکالمه با تلفن همراه در حین رانندگی بپرهیزند.

وی گفت: رانندگان پیش از اقدام به سفر نسبت به معاینه فنی و بیمه خودروی خود اقدام کنند.

وی ابراز داشت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که بین سه تا پنج درصد رانندگان مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی‌کنند.

ویسی پور عنوان کرد: پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد با رانندگان متخلف در این استان در طول تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۷ با جدیت برخورد خواهد کرد.

سرهنگ ویسی پور ابراز داشت: خودروی رانندگانی که همزمان مرتکب ۲ تخلف رانندگی شوند در کهگیلویه و بویراحمد در ایام نوروز سال ۱۳۹۷ به مدت سه روز توقیف می‌شود.

کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۶ هزار کیلومتر راه ارتباطی شامل اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه است.

سوانح رانندگی ۱۰ ماه نخست سال جاری در این استان ۱۵۳ کشته و چهار هزار و ۳۵۶ مصدوم در پی داشته است.

حوادث رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد در پنج سال گذشته بیش از یک هزار کشته، ۳۰ هزار زخمی و ۱۵۰ ضایعه نخاعی در پی داشته است.

استان چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد به دلیل قرار داشتن در محل اتصال استان‌های جنوبی به مرکز ایران از جاده‌های پرتردد کشور محسوب می‌شود.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس