تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 55327
تعداد نظرات: ۲۶ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۹۷ - ۲۲:۱۵

بابویی در ابتدای سخنرانی خود با ذکر یک مثال خطاب به استوار می گوید : می گویند دزدی در نیمه شب به خانه شخصی وارد می شود و وقتی صاحب خانه متوجه حضور دزد در خانه خود می شود خطاب به دزد می گوید جناب دزد من در روز روشن هر چه در خانه خود می گردم چیزی پیدا نمی کنم تو چطور در شب می خواهی چیزی برای دزدی پیدا کنی .

سخنان عجیب بابویی در جلسه تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

فصلی نو ، شنیده ها حاکی از آنست که  مراسم تودیع و معاون سابق توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با حاشیه های فراوانی همراه بوده است .

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ، پس از آنکه رحیم استوار معاون سابق توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی گزارشی از عملکرد خود ارائه می دهد ، ارائه این عملکرد به مذاق این الله بابویی خوش  نیامد.

بابویی در ابتدای سخنرانی خود با ذکر یک مثال خطاب به استوار می گوید : می گویند دزدی در نیمه شب به خانه شخصی وارد می شود و وقتی صاحب خانه متوجه حضور دزد در خانه خود می شود خطاب به دزد می گوید جناب دزد من در روز روشن هر چه در خانه خود می گردم چیزی پیدا نمی کنم تو چطور در شب می خواهی چیزی برای دزدی پیدا کنی .

بابویی ادامه می دهد : من در این چند روز هر چه میگردم آثاری از گفته های شما نیست .

معاون جدید توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در ادامه گفت : من آزاد هستم و تحت فشاری هیچ شخصی نیرو جابجا نمی کنم ، اما در این بین موفقیت خود را مدیون زحمات دکتر ایلامی می دانم .

بر اساس این گزارش صحبت های بابویی در حالی صورت گرفت که خود وی بنا به گفته آگاهان با نفوذ یکی از نمایندگان که پیش از این با ارسال نامه ای به استوار اعتراض خود را به  عملکرد معاون وقت اعلام کرده بود به این منصب رسید.

ظهر امروز استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست کاهش آسیب های اجتماعی ضمن انتقاد از ایلامی گفت : اعتبارات آسیب های اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با تقسیم بین کارکنان دانشگاه از مسیر خود منحرف شده است .

پیش از این بابویی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج را بر عهده داشتا.

شاهدان عینی خبر از درگیری لفظی بابویی و محمد حسینی مسئول خدمات دانشگاه علوم پزشکی دادند گفته می شود بزودی داریوش پور هاشمی جایگزین محمد حسینی خواهد شد.

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. بدون نام گفت:

  ایلامی دانشگاه را نابود کرد آقای استاندار نماینده بفرست تا با همه واحدها و کارمندان صحبت کند که چه خبر است

 2. ناشناس گفت:

  ای خدا که داریوش پورهاشمی (مشدود) هم و جی رسیده که د مورد بحثه

 3. ممدوح گفت:

  این خط و این نشون اگر آقای بابویی باعث بدبختی دکتر ایلامی نشد.مدیر باید پخته باشد

 4. محمودی گفت:

  جناب آقای بابویی شما تا چند ماه قبل در خیابان شصت متری مابین عدل و هفت تیر مغازه داری می کردید مغازه فروش محصولات فرهنگی داشتید. اما حالا معاون شدید؟؟؟رزومه شما فاقد حداقل های لازم می باشد…. شکی نیست که نماینده خاصی باعث جهش شغلی شما شده است. شما قبل از معاونت کجا مشغول به خدمت بودید….؟افراد نخبه زیادی در دانشگاه می باشند که شان و شخصیت آنها اجازه نداده وارد چالش ها و بازیها و ارتباط های سیاسی شوند و پست بگیرند؟؟؟یقینا بابایی لقمه بزرگی برداشته و از عهده این پست سازمانی برخورد آمد؟؟؟

 5. حسینی گفت:

  جناب آقای دکتر ایلامی….خواهشمندیم شان و منزلت بویراحمد دیار پزشکانی مانند دکتر ملک حسینی و دکتر نیک اقبال دکتر رستگار…را رعایت کنید…بابویی فاقد رزومه و تجربه شغلی برای تصدی یک پست کارشناس مسئول می باشد. این حکم های انتصاب صادره توسط شما مشخص مینماید شما تحت تاثیر روابط سیاسی با نماینده های خاصی می باشید

 6. موسوی گفت:

  نهاد های نظارتی بر انتخابات باید تخلفات مدیران منتصب نماینده خاص را رصد کنند و شکایات مردمی را ثبت و بررسی کنند … یقینا این نماینده خاص در حال حاضر فاقد شرایط لازم برای تایید صلاحیت در انتخابات آینده می باشد.لطفا مستندات و شکایات مردمی را ثبت نمایید.

 7. محمودی گفت:

  جناب آقای بابویی شما تا چند ماه قبل در خیابان شصت متری مابین عدل و هفت تیر مغازه داری می کردید مغازه فروش محصولات فرهنگی داشتید. اما حالا معاون شدید؟؟؟رزومه شما فاقد حداقل های لازم می باشد…. شکی نیست که نماینده خاصی باعث جهش شغلی شما شده است. شما قبل از معاونت کجا مشغول به خدمت بودید….؟افراد نخبه زیادی در دانشگاه می باشند که شان و شخصیت آنها اجازه نداده وارد چالش ها و بازیها و ارتباط های سیاسی شوند و پست بگیرند؟؟؟یقینا بابویی لقمه بزرگی برداشته و از عهده این پست سازمانی برنخواهد آمد؟؟؟

 8. شهروند گفت:

  انتخاب معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج دردولت تدبیر وعملکردایشان بی احترامی به مدیران وعزل دومدیرخانم امروز ایلامی پایبند به این دولت نیست ولی به تاجگردون چرا بابویی کلا ۷ سال سابقه دارد افسوس براین دیار

 9. شهروند گفت:

  از جناب آقای استاندار خواهش داریم با درایت در خصوص ایلامی تصمیم بگیره .چرا که دیگر مردم تحمل ندارند مجبورند خود تصمیم بگیرند

 10. اصلاح طلب گفت:

  در روزهای اینده شاهد عزل ایلامی هستند مردم عزیز.عزل ایلامی مطالبه اصلی اصلاح طلبان

 11. عبادی فیروزاباد گفت:

  باسلام احترام درودبرایلامی ومدیران منتخبی ایشان احسن برسلیقه وحسن نیت حضرتعالی نسبت به انتخاب معاونت محترم توسعه ومدیرت منابع جناب اقای دکترامین اله بابوی فردی با جسارت وشهامت بی مثال که همچون دکترتاجگردون درمجلس شورای اسلامی میدرخشندوانشالا با انتخاب مدیران جدیدوجوان دردانشگاه وپیگیری مسائل رفاهی کارکنان ومطالبات کارکنان قابل تحسین هستندولی درانتخاب مدیران کمی دقت لازم نیازهست ازجناب بابویی عزیزخواهشمندیم با صبرومداردرانتخاب مدیران گوشا باشندومدیری که لایق باشندمعرفی نمایدوجناب بابویی جوانی گوشا وباتجربه وکارجهادی درخدمت کارکنان ومردم استان میباشندوازعزیزان خواهش دارم ازروی غرض ورزی حرف نزنندواگرمطلبی یا انتقادی دارنددلسوزانه مطرح نمایندوبنده با ایشان درمعاونت اجتماعی دانشگاه همکاربودم وبودجه ای که استاندارمحترم فرمودانددراین معاونت نیامده وازبازرسان محترم تقضاداریم جهت رسیدگی ومستندات لازم به این معاونت مراجعه فرمایندتا دقیقاصحبتهای دلسوزانه استاندارمحترم درخصوص این امرپیگری ونتیجه را به استنادارمحترم ومردم شریف استان بصورت شفاف اعلام فرمایندبا تشکر

 12. ساسان گفت:

  بی اخلاقی و تملق گویی و بی شخصیتی در کلام ایشون هویدا بودتاسف و صد تاسف برای استان ، دکتر ایلامی شما هم بهتره خودتون استعفا بدید

 13. ناشناس گفت:

  آقای دکتر ایلامی شما با اینکار شاهد عزل خود هستید.
  نیروی کاردان و با تجربه ها را عزل و نیروی فوق لیسانس در بالاترین پست علوم پزشکی گذاشتین.
  شما درسته که به دستور تاجگردون عمل کردین ولی این کار خوبی نبود
  در شهرستان باشت هم نیروی شرکتی به عنوان معاون مالی اداری گذاشتین اونم به دلیل اینکه تاجگردون خواسته.شما خودت مدیر هستی و خودت باید نیروی قوی معرفی کنی نه تاجگردون برایت انتخاب کند.
  علوم پزشکی جای نخبه هاست.چرا میخواهی علوم پزشکی رو نابود کنی. البته میدانم چون میخواهی برای چند صباحی بیشتر در این پست بمانی.

 14. باوی گفت:

  بابویی اگه…….داشت همشهریهای خودش رو لغو ابلاغ نمیکرد.بی …… کارمند دانشگاه رو گذاشتند معاون.

 15. ناشناس گفت:

  استان مال تاجگردون است و بس.

 16. شهروند گفت:

  انتخاب معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی خلاف تدبیر دولت تدبیر اوکه کلیه شعار های دولت را زیر پا گذاشته او که تکریم همکار راندارد آیا میتواند شهروند رااحترام کند

 17. ناشناس گفت:

  بابويي كه مغازه دار بود چطور شد معاون توسعه منابع….اخ و بخت اين دولت

 18. اجتهادی گفت:

  با این اوضاع ایلامی باید هر چه سریعتر عزل شود. وسلام

 19. تیرتاجی گفت:

  شخصیت جناب پور هاسمی با امثال محمدحسینی قابل مقایسه نیست.

 20. از مشاوران گفت:

  تاجگردون علوم پزشکی استان را به تباهی کشیده.
  ایلامی فقط ابزار دست تاجگردون است.

 21. مالخانی گفت:

  درودبردکترایلامی تبریک به جناب بابویی و احسنت به این حسن انتخاب درخصوص جناب داریوش پورهاشمی مرد بزرگ وباشخصیت.آرزوی موفقیت و پیشرفت درتمام زمینه ها برای هرسه تا شخصیت باسواد و بادرایت را ازخداوند منان خواهان وخواستاریم.

 22. نا شناس گفت:

  بدترین ن دوره مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی را شاهد هستیم متاسفم که تاجگردون همه ادارات استان را به تباهی کشوند ….تاجگردون مگه کی بود خود مردم اونو بالا بردن و خود کرده را تدبیر نیست ..

 23. اصولگرا گفت:

  آخ از بخت ما مردم استان هنوز طرفداران زارع نفهمیدند که چه کلاهی به سرشون رفته اگر عاقل باشند دیگه نباید سر شونه از زمین بلند کنند

 24. عباسی گفت:

  یعنی این دانشگاه به این بزرگی کسی دیگه بجز بابویی و پور هاشمی و محمد حسینی منش نبی که معاون یا مدیر بون
  آخ و بخت ای مملکت
  د مثلا پور هاشمی و محمد حسینی نیروی های زارع هستن

 25. عبادی فیروزاباد گفت:

  درودبرعزیزان من تمام مطالب شماعزیزان را خواندم چرا همش یا اسم تاجگردون هست یا میفرمایدبابویی مدیرنیست یا میفرمایددکترایلامی دانشگاه را ارتقا نمیدن عزیزان جناب محمدحسینی به اندازه خودشون مدیربودندوبایدجایی دیگرخدمت کنندوایشان وقت خدمتگذاری را دارندوجناب بابویی هم جوانی هستندبا روحیه جهادی وایشان تلاش میکنندکه جواب اعتماددکترایلامی را بدهندواینکه ما بخواهیم قضاوت کنیم که چرا این مدیرامدوان مدیررفت درتشخیص ریاست دانشگاه هستندوریاست دانشگاه سکان مدیریت را تحویل جناب بابویی دادندتا ایشان ازاین جوانی وازپشتگارایشان استفاده لازم را برای ارتقا وبالاندگی دانشگاه درجهت اهداف وچشم اندازدانشگاه نسبت به سایراستانهابه جلوببرندوانشالا با مدیریت وسرسختی که بنده ازبابویی سراغ دارم خیلی امیدوارهستم واینده دانشگاه را مثبت میبینم وکسانی که ازقصدمیخواهنددکترایلامی را تخریب کنندبخاطرقطع منافع شخصی انهابه خطرافتاده پسریس دانشگاه بایدکسانی که مورداعتمادایشان هست با مدیرانی که واقعا دلسوزمدیرمدبرهستندمیدان بهشون داده شودتا ازنیروی جوانی انها بهره کافی راببرندانشالا

 26. همشهری گفت:

  جناب عبادی فیروزآباد
  هرکی جای شما باشه که بابویی خانومشو بدون هیچ ضابطه ای بزاره تو معاونت اجتماعی سرکار برش اینجوری سرودست میشکنه.ضمنا روز تودیع و معارفه هم بادیگاردهایی که براش جور کرده بودی رو دیدیم.مواطب باش که پیگیری قضایی نشی.
  متاسفم برای دانشگاهی که بجای نخبه پروری،معاونش گنده لات پروری میکنه

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس