تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 55027
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۹۷ - ۰۲:۴۷

فصلی نو ، بمنظور تسهیل در صدور سند واحدهای مسکونی روستایی بخشدار شهرستان بویراحمد بهمراه مدیران دهیاری این شهرستان با مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند . به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ، مدیر کل بنیاد مسکن استان در جمع خبرنگاران بیان کرد: در جلسه […]

فراخوان بنیاد مسکن استان از دهیاران جهت همکاری در صدور سند واحدهای مسکونی روستایی

فصلی نو ، بمنظور تسهیل در صدور سند واحدهای مسکونی روستایی بخشدار شهرستان بویراحمد بهمراه مدیران دهیاری این شهرستان با مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند .

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ، مدیر کل بنیاد مسکن استان در جمع خبرنگاران بیان کرد: در جلسه تشکیل شده با بخشدارو دهیاران شهرستان بویراحمد پیرامون تسهیل و تعجیل در صدور اسناد واحدهای مسکونی روستایی شهرستان بویراحمد بحث و تبادل نظر شد.

ابراهیم فرزانه اضافه کرد: در بحث صدور و دریافت سند انتظار داریم دهیاران با ما همکاری کنند چرا که صدور سند در اداره ثبت اسناد و املاک زمان بر است .

فرزانه گفت : در این جلسه مقرر شد که بخشی از کارها با پرداخت هزینه از طرف بنیاد مسکن را دهیاران عزیز بر عهده بگیرند تا مراحل سند نویسی و گرفتن آرای ثبت سرعت بیشتری بخود گیرد.

وی با اشاره به اینکه دهیاران بواسطه آشنایی کامل با روستاههای خود دارند گفت : با ورود دهیاران به مراحل صدور سند کار برای بنیاد مسکن راحت تر خواهد بود چرا که همه دغدغه ما سرعت و رفاه روستاییان عزیز است.

مدیر کل بنیاد مسکن گفت : با توفقی که با عزیزان در حوزه شهرستان بویراحمد برای همکاری دهیاران در زمینه صدور سند انجام دادیم این شهرستان بعنوان  پایلوت استانی در مرحله اجرا قرار خواهد گرفت که به حول و قوه الهی بقیه شهرستان های استان نیز به همین منوال اقدام خواهند کرد.

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. علی عبدی زاده گفت:

    پیشنهاد میشه ضمن رعایت اصول و قوانین ثبت و اسناد از همسایه مجاور زمین هم نظرخواهی بشه،بخصوص دوستان کارشناسی که زمین غیرمحصور رو سند دادن!!!

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس