تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 54843
تعداد نظرات: ۱۹ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۹۷ - ۲۱:۱۷

علی محمد احمدی در بدو ورود مدیرانی را که انتقادات بیشتری به آنها وارد بود عزل کرد و بقیه مدیران را با توجه  به حساسیت کاری و همچنین برنامه های در دست اقدام در لیست انتظار قرار داد و گمان می رود روند تغییر و تحولات گسترده مدیران از اواخر ماه رمضان با سرعت بیشتری انجام شود.

همه تغییر و تحولات مدیریتی در استان کهگیلویه و بویراحمد

فصلی نو ، با گذشت یکسال از انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پیروزی مجدد ججت السلام سید حسن روحانی و با ورد  استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد همگان چشم انتظار تغییر و تحول گسترده مدیران بنا به آنچه که اذهان عمومی اعتقاد بر انتصاب های قومی و فبیله ای در دوره  پیشین داشتند ، هستند.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ، هر چند که با ورود علی محمد احمدی به استان گمان می رفت که عزل و نصب ها از سرعت بیشتی برخوردار باشد ، اما وی از همان اول سعی کرد با آزمون و خطا و همچنین با ایجاد محیطی آرام  فضای تغییر و تحول مدیران را بسمت شایسته سالاری سوق دهد .

علی محمد احمدی در بدو ورود مدیرانی را که انتقادات بیشتری به آنها وارد بود عزل کرد و بقیه مدیران را با توجه  به حساسیت کاری و همچنین برنامه های در دست اقدام در لیست انتظار قرار داد و گمان می رود روند تغییر و تحولات گسترده مدیران از اواخر ماه رمضان با سرعت بیشتری انجام شود.

اداره کل راه مسکن و شهرسازی ، سازمان  جهاد کشاورزی ، خزانه استان، فرمانداری کهگیلویه ، معاون اجتماعی استاندار ، بهزیستی ، آب منطقه ای به احتمال فراون حداکثر ظرف یکماه آینده دچار تغییر و تحول خواهند شد هر چند که زمزمه های مبنی بر تغییر مدیران میراث فرهنگی ، حمل و نقل ، آموزش فنی و حرفه ای شنیده شده است.

منابع موثق از احتمال جایگزینی  محمد راستا معاون ساخت توسعه راههای استان و یا سیاوش رشته دراز رئیس اداره عمران و بهسازی شهری استان که احتمال این گزینه ضعیف تر بنظر می رسد ،بجای محمد علی علیمردانی سخن می گویند .

همچنین یک منبع آگاه از قطعی بودن ریاست الیاس تاج الدینی بر سازمان جهاد و کشاورزی استان خبر داد .

تاج الدینی با حکم موقت گوهرگانی رئیس سابق این سازمان مدت زمان اندکی ریاست این سازمان را بر عهده داشت که وزارت جهاد و کشاورزی نام علیرضا رستگار را برای سرپرستی این سازمان اعلام کرد و اکنون محافل آگاه علام کردند تاج الدینی ریاست سازمان جهاد و کشاورزی استان را بر عهده خواهد گرفت.

همچنین شنیده ها حاکی از آتست که در صورتی که قصد بر تغییر مدیر کل بهزیستی استان باشد محتمل ترین گزینه محمد حبیبیان هم استانی  معاونت بهزیستی استان فارس است.

گفته می شود میرمحمدی مدیر کل  اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بزودی به دهدشت  خواهد رفت تا در آنجا بسمت فرماندار جدید کهگیلویه معرفی شود در همین حال منابع آگاه از جانشینی علی پور بجای میرمحمدی در سمت مدیر کل  اجتماعی استاندار خبر دادند.

شنیده شده است که با توجه به اتمام دوره دو ساله مدیریت علی داوودی مهر در شرکت آب منطقه ای استان و بروز ضعف های فراوان با تمدید مدیریت وی موافقت نخواهد شد و احتمال جایگزینی مدیر غیر بومی برای این سمت زیاد بنظر می رسد .

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. بهرام گفت:

  قطعا میر محمدی دهدشت نخواهد رفت چون تجربه گزشته ایشون و اتش کشیدن شهر از ذهن مردم کهگیلویه پاک نشده

 2. حسنپور گفت:

  چراازمخابرات که مخالف دولت هست حرفی نمی زنید؟

 3. راستیان گفت:

  نظر تاج گردون ملاکه

 4. همکار مرکزخصوصی گفت:

  درودبرحبیبیان بهترین گزینه برای سازمان بهزیستی است . عالی عالی

 5. احسان گفت:

  با خونسردی کامل جلو میریم
  و از تغیرات حمایت میکنیم

 6. کریم گفت:

  اتفاقا دکتر ایلامی از رفتگان اصلی است که نامی نبرده اید

 7. همکار مرکزخصوصی گفت:

  عشق فقط حبیبیان وبس . بهترین گزینه است

 8. بویر گفت:

  احسنت ،بهترین گزینه برای راه مسکن و شهرسازی مهندس رشته دراز میباشد ،چون از نظر اجرایی و عمرانی و مدیریتی رو دست نداره ،عالی عالی

 9. اصلاح طلب گفت:

  استاندار محترم باید در خصوص تغیر در سیستم مدیریتی سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات خصوصا معاونین مخفی این سازمان اقدام عاجل کنند.

 10. رسول گفت:

  شهردار رو بردارید خیلی ضعیفه

 11. احمد گفت:

  ضعیف ترین شهردار کشور مقدم هست فکری به حال مدیریت ضعیف مقدم کنید که شهرداری رو به لجن کشوندن

 12. منوچهر نيكزاد گفت:

  درمورد سازمان بهزيستي كه بايد خيلي قبل تر از اين اتفاق مي افتاد چون طَي مديريت چند ساله ايشون از لحاظ عملكرد سازماني هميشه جز ضعيف ترين استانها در كشور بوديم به جرات ميگم مديركلي كه حاضر نيست پاي صحبت كارمند خودش بشينه كه گره اي مشكلاتش باز كنه چطور ميخاد جوابگوي جامعه هدف سازمان كه قشر كاملا معصوم و واقعا نيازمند كه تنها اميدشون سازمان بهزيستيه، باشه و مدير كل با بدترين لحن و منت بامددجو صحبت ميكنه تازه از اتاقش بيرونش نكنه و ان شاالله با انتخاب آقاي حبيبيان باتوجه به عملكرد چندين سالشون و توانمندي و درايتي كه در ايشان سراغ دارم قطعا شاهد رضايتمندي جامعه هدف سازمان و كليه كاركنان خواهيم.ان شاالله

 13. ناشناس گفت:

  مديريت اس و پاس راه و شهرسازي. تو راه و شهرسازي هر كي يه هركه هست . باري به هر جهت . كاش بويراحمد تو غايله سميرم شركت نمي مرد كه الان بخاهيم تاوان بديم…

 14. امیر گفت:

  با سلام
  به نظر می رسد که دوستان مطرح شده در گزینه های آتی مدیریت به نوعی می بایست نقد ‌و یا تخریب شوند . تجربه ثابت کرده که رسانه ای کردن نام بعضی از اشخاص صفرا نتیجه معرفی نداشته و موجبات هجمه های تبلیغاتی منفی را بدنبال خواهد داشت و ایکاش همه گزینه های احتمالی به بوسه نظر سنجی گذاشته می شدند تا مدیران آینده مسولیت خود را بیشتر لمس نمایند.

 15. امیر گفت:

  با سلام
  به نظر می رسد که دوستان مطرح شده در گزینه های آتی مدیریت به نوعی می بایست نقد ‌و یا تخریب شوند . تجربه ثابت کرده که رسانه ای کردن نام بعضی از اشخاص صرفا نتیجه معرفی نداشته و موجبات هجمه های تبلیغاتی منفی را بدنبال خواهد داشت و ایکاش همه گزینه های احتمالی به بوسه نظر سنجی گذاشته می شدند تا مدیران آینده مسولیت خود را بیشتر لمس نمایند

 16. امیر گفت:

  به نظر می رسد که دوستان مطرح شده در گزینه های آتی مدیریت به نوعی می بایست نقد ‌و یا تخریب شوند . تجربه ثابت کرده که رسانه ای کردن نام بعضی از اشخاص صرفا نتیجه معرفی نداشته و موجبات هجمه های تبلیغاتی منفی را بدنبال خواهد داشت و ایکاش همه گزینه های احتمالی به بوته نظر سنجی گذاشته می شدند تا مدیران آینده مسولیت خود را بیشتر لمس نمایند

 17. ناشناس گفت:

  جناب زارعي استين همتت را بالا بزن .

 18. همشهری گفت:

  درخصوص مدیرکل اموراجتماعی استانداری هین حالا هم اقای علی پور این واحد را هدایت میکنه میرمحمدی به درد فقط کلاس درس خوبه نه فرمانداری

 19. کهگیلویه گفت:

  کهگیلویه ای ها چرا اینقدر سکوت میکنید حق شما را استاندار و تاجگردون داره میخوره

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس