تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 54612
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۹۷ - ۰۳:۵۳

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد؛ مهندس فخرالدین معصومی، اظهار داشت: در این بازدید، توصیه های بهداشتی لازم توسط تیم سلامت به افراد ساکن در این اردوگاه های، ارائه شد.

بازدید تیم سلامت مرکز بهداشت بویراحمد از اردوگاه های زلزله یاسوج+ عکس
  چاپ        ارسال به دوست
معاون مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد، به همراه یک تیم سلامت متشکل از پزشک عمومی، کارشناس بهداشت محیط و کارشناس مبارزه با بیماری ها، از اردوگاه های ایجاده شده جهت اسکان زلزله زدگان، بازدید نمود.به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد؛ مهندس فخرالدین معصومی، اظهار داشت: در این بازدید، توصیه های بهداشتی لازم توسط تیم سلامت به افراد ساکن در این اردوگاه های، ارائه شد.

وی ادامه داد: نمونه برداری از آب آشامیدنی جهت انجام آزمایشات میکروبی، کلرسنجی آب شرب، نظارت بر شیوه دفع صحیح زباله و پیگیری تأمین کیسه زباله از جمله اقداماتی بود که توسط تیم سلامت این مرکز، صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در این بازدید پزشک عمومی نیز به معاینه و مشاوره افراد اقدام نمود، تصریح کرد: واحد مدیریت بحران و کاهش خطر بلایا و همچنین تیم سلامت مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد به صورت آماده باش و تمام وقت در این زمینه فعالیت می کنند.

معصومی، رعایت نکات بهداشتی توسط ساکنین مستقر در چادرها، عدم استفاده از وسایل گرمایشی گازسوز، دفع صحیح زباله، استفاده از ماسک در صورت آلودگی هوا، خودداری از خرید مواد غذایی توسط فروشندگان دوره گرد و خودداری از مصرف قلیان را از مهمترین توصیه های بهداشتی در این اردوگاه ها، عنوان کرد. 

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس