تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 54367
تعداد نظرات: ۱۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۹۷ - ۲۲:۳۹

فصلی نو ، یک منبع موثق عنوان کرد: به احتمال فراون دلیل برکناری مدیر اقتصاد و دارایی  همراهی ایشان با غلامرضا تاجگردون در مهمانی جنجالی پیش از عید امسال است. به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد وی گفت: در تاریخ ۲۵ اسفند سال گذشته بعد از آنکه غلامرضا تاجگردون در یک سخنرانی اعلام […]

دلیل برکناری یک مدیر مشخص شد – آن مهمانی لعنتی

فصلی نو ، یک منبع موثق عنوان کرد: به احتمال فراون دلیل برکناری مدیر اقتصاد و دارایی  همراهی ایشان با غلامرضا تاجگردون در مهمانی جنجالی پیش از عید امسال است.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد وی گفت: در تاریخ ۲۵ اسفند سال گذشته بعد از آنکه غلامرضا تاجگردون در یک سخنرانی اعلام نمود که اگر در حوزه بویراحمد هم کاندید شوم رای خواهم آورد و بدنبال آن با حضور در منزل حمید طاهری بویراحمدی مطابق معمول خبر ساز شد.

 

بر اساس این گزارش هر چند که عنوان شده بود این مهمانی جهت آشتی کنان و قرائت فاتحه برای مادر حمید طاهری بوده است  اما بدلیل اینکه همگان از نیت نماینده مردم گچساران و باشت به جهت بهره برداری ها با خبر بودند این دیدار را جنجالی تقبل کردند.

 

در این دیدار مدیر کل وقت اقتصاد و دارایی استان تاجگردون را همراهی کرد تا خیلی ها بر این باور باشند که فارغ از دلایل بازدیدی که عنوان شد به نوعی زهر چشم گرفتن تاجگردون از زارعی بر سر زبانها بیافتد.

 

با توجه به جنجالی بودن دیدار و حرف حدیث های فراوان پس از دیدار، همراهی مدیر کل اقتصاد و دارایی با تجگردون به مذاق نمایندگان دیگر استان در مجلس و مدیران ارشد استانی  خوش نیامد و  همین مهم خشم مدیران ارشد استانی و دیگر نمایندگان استان در مجلس را بر انگیخت که پیامد آن عزل مدیر کل اقتصاد و دارایی استان بود.

 

ابراهیم کشاورز حدود ۱۴ سال در اداره کل اقتصاد و دارایی استان  سمت های معاون مدیر کل و مدیر کل اقتصاد و دارایی استان را بر عهده داشت و شاید بتوان گفت تنها مدیر استانی بود که از زمان احمدی نژاد تا کنون بر مسند بود.

 

خیلی ها بر این اعتقاد هستند فارغ از توانایی های کشاورز در بحث اقتصاد عمده دلیل ماندگاری کشاورز در مدیریت اقتصاد و دارایی قوم گرایی بود که در زمان سکانداری سید موسی خادمی بر استان سایه افکنده بود.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. شهروند گفت:

  خیلی از مدیران درآن جلسه حضور داشتند اگر برکناری ایشان کا زارعی بود چرا نتوانست یک ازنیروی های خودش را جایگزین کند. اتفاقا مشکل یک مسئله درون سازمانی بود

 2. شامختار گفت:

  ای خل من سر م……کورو

 3. اشهرساز گفت:

  عجب تحلیلی کاملا برعکسه

 4. دانشگاهی گفت:

  جفنگی بود این تجزیه وتحلیل..

 5. منتقد رارعی گفت:

  علی رغم نگرانی های عدیده از زارع، اراده ایشان در حذف و از میان برداشتن نیروهای پررو و ‌گزافه گو قابل تقدیر است.

 6. غلو آبادانی گفت:

  تا درس عبرتی برای بقیه مدیران راه باز کن و پاچه خار باشه که در بویراحمد(سرزمین شیران خفته) پا از گلیم خود فراتر نذارن.

 7. بویراحمدی از کهگیلوبه گفت:

  تجربه قابت کرده که نماینده بویراحمد و دنا با هر کس لج کرد بدجور زمین میخوره.

 8. علی گفت:

  زارعی تی خداایترس عوضش کنه ؟

 9. ناشناس گفت:

  زارع عوض کند؟؟؟

 10. مهدی گفت:

  اینها همه حرف مفته تاجگردون هر کسی را بخواهد میتواند منصوب یا عزل کند هیچ قدرتی جلودارش نیست این آویزه گوشتان باشد.

 11. بویراحمد گفت:

  زارع دشاخ کلونه هم نیتره ویک تار کنه ایتره مدیر عوض کنه

 12. بی خانمان گفت:

  درود برزارعی

 13. بويراحمدي. گفت:

  چرا اين همه از نشست مردان بزرگ ميترسيد باورش بسيار سخت است كه زارع اين توانمندي را داشته باشد به نظر ميرسد هيچ بهره برداري به نفع زارع نميباشد فقط با اين اراجيف دشمن تراشي براي زارع نموديد

 14. شهروند گفت:

  هیچ ربطی نداشت

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس