تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 54168
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۹۷ - ۲۱:۴۰

فصلی نو ،  سرپرست آتش نشانی از نجات دادن ۷ نفر از اعضای یک خانواده در روستای چال بنیو از توابع شهرستان بویراحمد خبر داد. به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد؛ هاشم یوسفی در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: با تماس مردمی مبنی بر انفجار پیک نیک  در یک منزل مسکونی […]

فصلی نو ،  سرپرست آتش نشانی از نجات دادن ۷ نفر از اعضای یک خانواده در روستای چال بنیو از توابع شهرستان بویراحمد خبر داد.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد؛ هاشم یوسفی در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: با تماس مردمی مبنی بر انفجار پیک نیک  در یک منزل مسکونی واقع در روستای “چال بنیو” بلافاصله دو تیم تخصصی از آتش نشانی یاسوج روانه محل حادثه شدند.

یوسفی ادامه داد: با تلاش امدادگران آتش نشانی که به فرماندهی بنده صورت گرفت خوشبختانه تمامی ۷ نفر ساکنین خانه متشکل از ۲ مرد و دو زن بهمراه ۳ کودک خردسال از درون منزل حادثه دیده به بیرون هدایت شدندو عملیات ایمن سازی منزل مسکونی نیز انجام گرفت.

وی گفت : وضعیت عمومی مصدومین رضایت بخش است که تحویل اورژانس و به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شدند.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد روستای چال بنیو از توابع دهستان دشتروم در ۲۰ کیلومتری شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس