تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 53419
تعداد نظرات: ۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۹۷ - ۲۲:۵۶

فصلی نو ، بنا به اخبار موثق ابراهیم کشاورز پس از سالهای تصدی گری مدیریت امور اقتصاد و دارایی استان صندلیر مدیریت این دستگاه  را به یکی از معاونین خود خواهد داد. به گزارش فصلی نو ، یک منبع موثق به فصلی نو گفت : حکم  انتصاب غضنفر آرام  به سمت مدیر کلی اداره کل […]

مدیر کل اقتصاد و دارایی استان تغییر می کند + سوابق جانشین کشاورز

فصلی نو ، بنا به اخبار موثق ابراهیم کشاورز پس از سالهای تصدی گری مدیریت امور اقتصاد و دارایی استان صندلیر مدیریت این دستگاه  را به یکی از معاونین خود خواهد داد.

به گزارش فصلی نو ، یک منبع موثق به فصلی نو گفت : حکم  انتصاب غضنفر آرام  به سمت مدیر کلی اداره کل اقتصاد و دارایی استان قطعی شده است.

غضنفر آرام  پیش از این ریاست اداره خزانه معین استان را بر عهده داشت.

تحصیلات آرام  – لیسانس حسابداری از دانشکده امور اقتصادی تهران – فوق لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد واحد چالوس و زادگاه وی همانند کشاورز شهرستان کهگیلویه  است .

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. کارمند دارایی گفت:

  آرام فقط در کهگیلویه بدنیا آمده است،ایشان در سالهای گذشته با چنگ و دندان تلاش کرد تا خود را منتصب به تاجگردون کنه،الانم خودشو مدیون گچسارانی ها میداند و آمادگی انجام اوامر جناب تاجگردون را دارد.دارایی یک سازمان تخصصی ست و مدیران آن باید مسلط به قوانین و مقررات باشند نه اینکه با لابی گری و پارتی بازی انتخاب شوند،مطمئن باشید با وجود دیگر نیروهای کارآمد و تحصیلکرده در این اداره کل،آقای استاندار از انتخاب خودشون پشیمان خواهند شد

 2. شهروند گفت:

  دورود بر حاج کشاورز

 3. طاس احمدی گفت:

  اگه ما فامیل غضنفریم میدونیم که به درد این حرفا نمیخوره،یعنی بچه های دارایی اینقدر بدبختن

 4. ناشناس گفت:

  با آرزوي موفقيت براي آرام

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس