تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 53356
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۹۷ - ۰۳:۲۶

فصلی نو ، مدیر فروشگاه زنجیره ای رفاه استان کهگیلویه و بویراحمد  سالم سازی بستر توزیع کالا، عرضه محصولات متنوع و با کیفیت ،حذف تمامی حلقه های وابسته از تولیدکنندگان خوشنام و عرضه کالاهای متناسب با سلایق مردم را مهمترین  رسالت فروشگاه رفاه عنوان کرد. به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ، شیروان نگهداری در […]

افزایش ۲۱۲ درصدی فروش فروشگاههای زنیجیره ای رفاه استان کهگیلویه و بویراحمد

فصلی نو ، مدیر فروشگاه زنجیره ای رفاه استان کهگیلویه و بویراحمد  سالم سازی بستر توزیع کالا، عرضه محصولات متنوع و با کیفیت ،حذف تمامی حلقه های وابسته از تولیدکنندگان خوشنام و عرضه کالاهای متناسب با سلایق مردم را مهمترین  رسالت فروشگاه رفاه عنوان کرد.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ، شیروان نگهداری در گفت و گو با این پایگاه خبری اظهار کرد تخفیف های واقعی کالاهای متنوع و با کیفیت در فروشگاه رفاه با استقبال بی نظیر مردم همراه شد که  در ارزیابی نسبت به گذشته با رشد ۲۱۲ درصدی در افزایش فروش روبرو شدیم .

 

مدیر فروشگاه زنجیره ای رفاه استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه تصریح کرد :عمل به شعار حمایت از کالای ایرانی که به حق تبلور آن فروشگاههای زنجیره ای رفاه است را با افتخار اعلام می کنیم که طی سالهای متمادی در تحقق و عملی شدن این شعار پیشرو بوده ایم .

نگهداری ادامه داد: در حالیکه ” کریدر” کالای ایرانی هستیم در عرضه و توزیع کالاهای خوشنام ایرانی آمادگی کامل دارم .

وی در ادامه بیان کرد : با افتخار اعلام می کنیم که فروشگاههای زنجیره ای رفاه عرضه و توزیع کننده کالاایی هستند که به ارتقا سلامت مردم کمک می کنند و مفتخریم که مصداق واقعی کیفیت برتر ،قیمت بهتر ،تنوع بیشتر ،بهترین تخفیفات واقعی همراه با این  فروشگاهها است .

مدیر فروشگاه زنجیره ای رفاه استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه روشهای سنتی دیگر جوابگو نیستند بیان کرد: برای اینکه پاسخگوی نسل جدید باشیم ، اقدام به تغییر و بازسازی  و نوسازی فروشگاه رفاه نمودیم که می توان گفت یکی از بهترین فروشگاههای جنوب کشور در یاسوج فعالیت می کند.

شیروان نگهداری  با بیان اینکه بدنبال خلق تجربه ای متفاوت و دلنشین برای مشتریان هستیم عنوان کرد: بر این باور هستیم که مشتریان در محیطی آرام و زیبا از خرید خود لذت ببرند و با رضایت کامل فضای آرام فروشگاه را ترک کنند.

نگهداری با تاکید بر اعلام رضایت مشتریان از فروشگاه رفاه ادامه داد : در ادامه تلاش برای جلب رضایت مشتریان عزیز فروشگاه رفاه  هم اکنون کمپین ۷*۷ و همچنین کمپین ۷+ ۷ هر شب ساعت ۲۲  از شبکه سوم سیما یک دستگاه خودرو برلیانس قرعه کشی می شود.

وی برنده خوش شانس هم استانی را معرفی کرد و گفت : در قرعه کشی گذشته آقای ناطق زاده از روستای سپیدار برنده قرعه کشی شد که خودرو تحویل وی گردید .

شیروان نگهداری در ادامه عنوان کرد: البته سیاست اجرای موفق کمپین ها به رضایت مشتریان و حضور بیشتر آنان افزوده است که ناشی از مدیریت صحیح و علمی مدیر عامل فروشگاههای زنجیرای رفاه کشور است.

نگهداری ادامه داد: علاوه بر زیبا سازی فروشگاه و تبدیل آن به فناوری روز و احترام به سلایق و نگرشهای نو مردم ،در نتیجه تغییرات هر روزه صورت می گیرد که با همکاری تمامی پرسنل این موسسه اقتصادی توانستیم در برخی از موارد رتبه اول را کسب کنیم .

وی اضافه کرد: برای من و همکارانم افتخاری است که در نتیجه تعامل منطقی با سازمانها و ادارات دولتی در فروش سازمانی بتوانیم بتوانیم رتبه اول کشور را کسب کنیم.

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس