تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 52929
تعداد نظرات: ۳ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۹۷ - ۱۵:۳۳

 فصلی نو ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه در حال احداث مرکز جامع سلامت زیلایی بویراحمد به دلیل مشکلات اعتباری متوقف شده است. به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد،اورنگ ایلامی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به متوقف شدن پروژه در حال احداث مرکز جامع سلامت دهستان […]

پروژه در حال احداث مرکز جامع سلامت زیلایی بویراحمد به دلیل مشکلات اعتباری متوقف شد

 فصلی نو ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه در حال احداث مرکز جامع سلامت زیلایی بویراحمد به دلیل مشکلات اعتباری متوقف شده است.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد،اورنگ ایلامی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به متوقف شدن پروژه در حال احداث مرکز جامع سلامت دهستان زیلایی گفت: مرکز جامع سلامت روستای موشمی با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی به دلیل مشکلات اعتباری متوقف شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نیاز ۳۵۰ میلیون تومانی برای احداث این مرکز بهداشتی در دهستان محروم زیلایی گفت: با بهره‌برداری از این مرکز، جمعیتی بالغ بر ۵ هزار نفر تحت خدمات بهداشتی قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به احداث خانه بهداشت در زیلایی گفت: زنان زیلایی نیازمند بهره‌مندی از خدمات حمایتی و دریافت رژیم و مکمل‌های غذایی (گوشت، مرغ و تخم‌مرغ) هستند، همچنین بانوان این مناطق نیاز به دریافت مولتی ویتامین‌ها، کلسیم، روی و فولیک اسید دارند که  در ماه برای ارائه خدمات به یکهزار و ۷۸۰ نفر نیازمند مبلغ  ۲۷۰ میلیون تومان هستیم.

این مسؤول تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان با همکاری استانداری و سایر نهادهای کشوری در تلاش برای ارائه خدمات به مردم زیلایی و برابر شدن ارائه خدمات مطابق با استانداردها است.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. مطلع واز اهدا کنند گان زمین گفت:

  چرا به عنوان رئیس دانشگاه نامگذاری بیمارستان شهدای دولت اباد را تعیین تکلیف نمی کنید

 2. همشهری گفت:

  چرا به عنوان رئیس دانشگاه نامگذاری بیمارستان شهدای دولت اباد را تعیین تکلیف نمی کنید

 3. از فرزندان اهدا ککندگان زمین گفت:

  سم رب شهدا وصدیقین
  با سلام
  در خصوص نامه فوق وگزارش بالا مواردی به استحضار می رسد که انشا ءالله مورد توجه قرار گیرد ورسالت مطبوعاتی رعایت گردد .
  در خصوص اتفاقات نام گذاری بیمارستان به اطلاع می رساند که ۸هکتار زمین از طریق مردم به صورت نصفه بها واهدایئ (بند ۶قرارداد مردم وتامین اجتماعی ) عرضه شد در سال ۱۳۸۵ تامین اجتماعی درنظر داشت که زمینها را به کارمندان خود واگذار نمایند وبیمارستان را نیز در کنا ربیمارستان امام سجاد (ع)احداث نمایندند اما با اعلام این خبر خییرین نزد استاند وقت اقای حاج حسینی رفتند واعلام نمودند که اگر قرار است زمینا که به صورت نصفه بها اهدا شده بخواهند به کارمندان تامین اجتماعی واگذار نمایند الباقی زمین خود را نصف زمین را به قیمت روز پولش را پرداخت نمایند واستاندار وقت (با تشکر از ایشان )دستور داد که بیمارستان در محل زمین اهدائی ساخته شود ودر سال ۱۳۸۶ ساخت وساز شروع وبیمارستان همان زمان به نام بزگمهر نام گذاری شد که مجددا خییرین درخواست داشتند که بیمارتان به نام شهدای دولت اباد تغییر کند واین قضیه تا سال ۱۳۹۲به طول انجامید که با نفوذ سیاسی شوارای ان زمان (رئیس شورای وقت اقای …از فامیلهای …. ) با نام شهدی جلیل پیشنهاد شد ومجددا با مخالفت ودرخواست خییرین مواجه شد وتاکنون با توجه به مراجعات مکرر اهالی دولت آباد این نامگذاری بلا تکلیف ماند ه است لذا از مسئولین درخواست به حق داریم وجای هیچ گونه قومیت گرائی وطایفه گرائی نیست وشهدای دولت اباد متعلق به همه شهدای ایران زمین می باشد . لطفا جهت روشن شدن موضوع اطلاع رسانی فرمائی با تشکر ویژه از

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس