تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 52553
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۹۷ - ۰۴:۴۱
مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان تعاون روستایی کشور؛

اگر نتوانید از فرصت ها استفاده کنید به بن بست خواهید خورد

مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان تعاون روستایی کشور ادامه داد : تصمیم سازی نباید قائم به مدیر باشد تفکرات باید قائم همه پرسنل باشد زیر ساخت توسعه خود انسان است باید حریم ها را خودمان باز کنیم .

اگر نتوانید از فرصت ها استفاده کنید به بن بست خواهید خورد

فصلی نو ،مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان تعاون روستایی کشور، بمنظور رسیدگی به مشکلات کشاورزان و دستگاههای تابعه جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای اداری سازمان جهاد سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی استان حضور پیدا کرد .

به گزارش فصلی نو ،مهندس علی اوسط هاشمی مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور در جلسه شورای اداری جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد :*مردم باوری می تواند زمینه هر گونه ارتقا و تحول را ایجاد کند باید به مرحله ای از بلوغ در سازمان تعاون برسید و اقتدارتان این باشد که ده اتحادیه قدرتمند زیر مجموعه شما باشند و دیگران بدانند که اتحادیه ها جریان ساز هستند.

اوسط هاشمی ابراز کرد: کشوری می تواند از توسعه سخن بگوید که ملت آن کشور در حال تجربه کردن رفاه و سعادت باشند.

وی گفت : در سازمانی که فاقد برنامه باشد موفقیتی بوجود نمیاید ، اگر جهاد کشاورزی جایگاه تعاون روستایی را ندیده باشد موفق نخواهد بود .

وی با بیان اینکه کار دولت خدمات نیست تسهیل گر و حمایت کننده است عنوان کرد :  اصل فعالیت دولت گذشته است و امروز دولت باید در راه سیاست ورزی باشد،نمیشود روزمرگی داشت و بعد انتظار تحول و پیشرفت را داشت ؛،اگر نتوانید از فرصت ها استفاده کنید به بن بست خواهید خورد.

مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان تعاون روستایی کشور ادامه داد : تصمیم سازی نباید قائم به مدیر باشد تفکرات باید قائم همه پرسنل باشد زیر ساخت توسعه خود انسان است باید حریم ها را خودمان باز کنیم .

وی حاضران را بهمشورت توصیه کرد و گفت : باید به سمت مشورت حرکت کنیم در هر اداره باید انتخابات برگزار کنیم فرصت ایجاد شود تا کارشناسان خوب و زبده انتخاب شوند و با من صحبت کنند تا تفاوت ها را احساس کنیم .

علی اوسط هاشمب ادامه داد : فضا را برای رویش استعداد ها و تعالی باز کنیم جامعه بسته محال است که توسعه را تجربه کند و گردش آرا باعث می شود که بذر بپاشیم و بعد از مدتی بخوبی برداشت کنیم .

هاشمی تاکید کرد: خودتان را مسئول بدانید و خودتان را در متن ببینید به سمت بازنگری انتخاباتتان حرکت کنید این همه دانش آموخته در کجای تعاونی ها جایگاه دارند، نباید دامنه ذهنمان را محدود کنیم اگر از تنگ نظری خارج نشویم به رکود می رسیم.

وی با انتقاد از توسعه در استان گفت : توسعه روستایی در کهگیلویه و بویراحمد که ۵۷ درصد جمعبت روستایی دارد، کجا واقع شده است.

اوسط هاشمی تصریح کرد: شما باید این هنر را بخرج دهید که مهاجرت ها را معکوس کنید ،چقدر تولیدات ما با سلامت سازگاری دارد کیفیت در رقابت شرط انتخاب است .

مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان تعاون روستایی کشور ادامه داد : ما باید به منویات رهبری کمک کنیم تا هر آنچه که خواستار هستند محقق شود تا نگاه هایمان را تغییر ندهیم موفق نخواهیم شد

علی اوسط هاشمی مطرح کرد: اقتصاد روستا را با جریان سازی توسعه دهیم تعاونی امروز سرمایه زیادی دارد منوط به اینکه سرمایه ها نهادینه شود.

وی در انتها در ارتباط با دلیل استعفای خود عنوان کرد : استعفای من بر مبنای مطالبه گری بوده است برای اینست که به اهداف سازمان ها و تعاونی ها برسیم .

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس