تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 52291
تعداد نظرات: ۹ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۹۷ - ۲۳:۱۲

فصلی نو – مطلبی را که در زیر می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین فصلی نو است و انتشار آن بمعنای تایید یا رد مطلب فوق نیست

بویراحمد پیش بسوی توسعه رویایی/ تعامل زارع و احمدی کارساز شد

فصلی نو – آراد پیرشه- کارشناس سیاسی

شاید این اولین دوره ای باشد که شهرستان بویراحمد اینگونه برای توسعه گام برداشته است. احمدی استاندار، کوله باری از تجربه آورده است تا آوردگاه عدم توسعه یافتگی استان خرجش کند و زارع هم بعد از حدود ۶ سال نمایندگی ملت بالاخره با آن تعاملی که باید با دولت و نماینده دولت در استان داشته باشد، رسیده است.

من معتقدم که هیچ استانداری به اندازه علی محمد احمدی تاکنون به شهرستان بویراحمد توجه نکرده است، نمونه اش همین زیلایی که نه تنها به آنجا سفر کرد، مصوبات سفرش را پیگیری کرد، بلکه با جدیت مصمم است که زیلایی را از فقر نجات دهد و با تفاهم نامه امضا شده با معاون رئیس جمهور و پای کار بودن زارعی، قطعا این تحول اتفاق می افتد و نجات زیلایی از فقر و توسعه نیافتگی در کارنامه علی محمد احمدی ثبت شده و البته حاج زارعی هم اگر در انتخابات بعدی کاندید شود، مزدش را از توسعه زیلایی از دستان خود مردم آنجا می گیرد.

احمدی سفت و سخت پشت طرح های گردشگری و توسعه ای مرکز استان از جمله مجتمع رفاهی نفت در یاسوج، پتروشیمی بویراحمد، راهسازی، توسعه فرودگاه و اشتغال روستایی ایستاده است که همه آنها از یک طرف به زارع وصل می شوند و از طرف دیگر برای اجرایی شدن یک استاندار پای کار می خواهند و احمدی پای کار است.

این روزها ترکیب مدیریتی برای توسعه بویراحمد بسیار فراهم شده است، استاندار کاردان، نماینده کاربلد و فراهم بودن تمام پتانسیل ها برای عملیاتی شدن توسط این ترکیب مدیریتی. و حالا می توانیم فریاد بزنیم که بویراحمد پیش به سوی توسعه رویایی.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. علی گفت:

  ازاول انقلاب تاالان میگن زیلایی محرومه ومعلوم نیست کی ازمحرومیت خارج بشه البته رایشون ارزش داره برا زارع

 2. بویراحمدی گفت:

  واقعا هیچ‌وقت تا این حد شرایط چپاولو غارت بویراحمد برای نماینده و استاندار فراهم نبوده.

 3. ع م گفت:

  جناب آقای الهی ترا خدا با این حرف‌های مفت و هندونه ای تون دیگه بس کنید ، زارع چی ، الکی نبافین

 4. میدجان گفت:

  واقعا کار زارعی و احمدی درست هست تشکر

 5. الف.میم گفت:

  هنوز که اتفاقی نیفتاده.انشاالله که خیر باشه.ولی برخلاف نظر نویسنده مردم شهرستان عموما نماینده رو کاربلد نمیدونن و استاندار هم که اولین سال هست که در این پست خدمت میکنن.بیشتر یه نوع پاچه خواری و دستمال کشی به نظر میاد این تحلیل

 6. عای گفت:

  توراخدابه ریش مامیخندیدیامیگرییداین هم شدنماینده خداوکیای داخل هراداره ای هستی نظم رابا قبلا بسنجیدزارع توروزروشن قسم دروغ میخوره

 7. واقع بین گفت:

  گندیست که سالها بعد بویش را استشمام میکنید.

 8. فرهنگی گفت:

  نمیدونم نظر دوستانی کامنت گذاشتن .دقیقا چی هست .مخالف محرومیت زدایی زیلایی …یا مخالف استاندار و نماینده .؟؟؟؟ولی از نظر دینی کم به محرومان از نظر همه ادیان. فرقه ها و گروههای سیاسی قابل ستایش می باشد …….

 9. لوداب گفت:

  درود بر زارعی و احمدی

پربازدید ها
عکس