تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 52260
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۹۷ - ۰۴:۱۹

فصلی نو ، با آغاز سال جدید مدیر کل بیمه سلامت استان به همراه معاونین ،روسای ادارات تابعه وکارکنان این دستگاه با  سید اصغر حسینی امام جمعه شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند. به گزارش فصلی نو در این دیدار سید یدالله حسینی مدیر کل بیمه سلامت استان ضمن تبریک سال نو […]

دیدار نوروزی مدیر و کارکنان بیمه سلامت استان با امام جمعه یاسوج +تصاویر

فصلی نو ، با آغاز سال جدید مدیر کل بیمه سلامت استان به همراه معاونین ،روسای ادارات تابعه وکارکنان این دستگاه با  سید اصغر حسینی امام جمعه شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند.

به گزارش فصلی نو در این دیدار سید یدالله حسینی مدیر کل بیمه سلامت استان ضمن تبریک سال نو به بیان عملکرد این دستگاه در سال ۹۶ پرداخت.

 

سید یدالله حسینی در ادامه به  تشریح برنامه های این دستگاه در سال ۹۷ پرداخت و اظهار امیدواری کرد که بیمه سلامت استان در سال جدید همانند ادوار گذشته در راه همکاری و همراهی با مردم استان گامهای موثری بردارد.

در ادامه این جلسه  امام جمعه یاسوج ضمن تشکر از مهمانان خود به عملکرد ارائه شده توسط مدیر کل بیمه سلامت اشاره نمود و گفت : همواره همراهی با بیمار و وابستگان بیماران و کمک به آنان نزد خداوند و معصومین ستایش شده است.

سید اصغر حسینی در ادامه این دیدار با ذکر روایاتی از ائمه اطهار و معصومین خواستار اجرای فرامین الهی در دستگاههای دولتی و غیر دولتی توسط کارکنان آنان شد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. علوم پزشکی گفت:

    چه حرکتی زدن بیمه ای ها.مهندس نجاتی و مهندس وفایی عزیز خدا قوت

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس