تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 50476
تعداد نظرات: ۵ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۹۶ - ۲۳:۱۸

فصلی نو ،روز گذشته جمعیت انبوهی از مردم شهرستان بویراحمد بواسطه دعوت حمید طاهری در منزل ایشان گرد هم آمده بودند تا بنا به رسم مهمان نوازی و پایان دادن به کینه ها از غلامرضا تاجگردون استقبال کنند. به گزارش فصلی نو ،بدنبال طرح بحث تغییر نام استان که سال گذشته مطرح شده بود و […]

تاجگردون خطاب به مردم بویراحمد:” نگهم” کنیت تا”نگهتون” کنوم – ربیعی و آخوندی بمن می گویند “غلام”

فصلی نو ،روز گذشته جمعیت انبوهی از مردم شهرستان بویراحمد بواسطه دعوت حمید طاهری در منزل ایشان گرد هم آمده بودند تا بنا به رسم مهمان نوازی و پایان دادن به کینه ها از غلامرضا تاجگردون استقبال کنند.

به گزارش فصلی نو ،بدنبال طرح بحث تغییر نام استان که سال گذشته مطرح شده بود و جنجال هلی فراوانی را نیز بدنبال داشت ،شاهد یک اتحاد بی نظیر از سوی اهالی بویراحمد در جهت مخالفت با تغییر نام استان بودیم که کلید این دعوت به اتحاد در همین منزل حمید طاهری زده شد.

هر چند که در ابتدای بحث تغییر نام استان غلامرضا تاجگردون مخالفت خود با این تغییر را اعلام نمود اما چند روز پس آن با یک تغییر ۱۸۰ درجه ای در صفحه شخصی خود با ذکر مثالی از  کتاب  یک نویسنده برزیلی اعلام کرد که نام استان تابویی نیست که عوض نشود و با این پست عملا خود را مقابل مخالفان تغییر نام استان قرار دهد که واکنش های زیادی در پی داشت و بدنبال شکست این پروژه ،غلامرضا تاجگردون نیز متحل یک شکست سنگین شد.

روز گذشته بعد از قرائت فاتحه ،و سخنرانی تنی چند از مهمانان حمید طاهری و خوش آمد گویی به تاجگردون ،نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی سخنانی ایراد نمود.

غلامرضا تاجگردون در ابتدا با اعلام اینکه بویراحمدی است و هیچگاه خود را از بویراحمد جدا نمی داند ،محور اصلی سخنان خود را بر روی جریان استیضاح وزیران راه و کار قرار داد هر چند که تا قبل از سخنرانی ایشان  هیچ کس روی افشاگری بی نظیر ربیعی وزیر کار زوم نکرده بود و شاید اگر تاجگردون از انتشار این کلیپ آگاهی داشت قطعا در سخنرانی خود کمتر روی این موضوع تمرکز می کرد .

غلامرضا تاجگردون در این جلسه گفت :

تمایل داشتم فرصتی پیش بیاید که در جمع شما عزیزان باشم ، بنده همیشه عرض کرده ام و سعی کردم اما از من دیگر گذشته است که بخواهم حرفی بزنم که به آن اعتقادی ندارم (!!!!!!به سخنان وزیر کار دقت کنید )زیرا وقتی انسانی به چیزی اعتقاد نداشته و بر زبان جاری سازد قطعا در ادامه کار ی جایی خود  را نشان می دهد (احسنت) ه حرفمان با دلمان یکی نیست،اما چیزی که بدنبال آن بودم این بود که فرصتی فراهم شود که مطالبی را بیان کنم.

خداوند فرصتی بمن داد تا خادم مردم ایران بعد استان و بعد از این ها باشت و گچساران باشم ،همیشه بر خودم این فرض را قائل بودم که خداوند چنین فرصتی را همیشه نصیب کسی نمی کند ،و من این را نعمت الهی می دانم .

هیچگاه بر خودم این فرض را نکردم ، که نماینده ملت ایران نباشم ،در باب مسائل ملی ما حق نداریم از خواسته عمومی مردم فاصله بگیریم ،بعنوان نماینده استان ،چون دوستان در ارتباط با وضعیت اعتبارات صحبت کردند ،بنده وظیفه ندارم در این خصوص حرفی بزنم چرا که صحبت کردن در باره اعتبارات دیگر حوزه ها از اخلاق بدور است.

اصالت خودم را فراموش نمی کنم

در تلویزیون و سایت های محلی عنوان می کنند که وضعیت اعتبارات برای کل استان خوب نیست ،بقیه نمایندگان واقف هستند ، که ما بیشترین اعتبارات را دریافت می کنیم ،سرانه اعتبارات در استان ما ۵۲۰ است در حالیکه متوسط سرانه اعتبارات کشور ۱۲۰ است ،بقیه نمایندگان دیگر استان ها هم به این امر واقف هستند اما چون ما محروم هستیم رویشان نمی شود چیزی بگویند.

می طلبد که ما هیچوقت اصالت خودمان را فراموش نکنیم ،خوب من بارها در همه  جا اعلام کردم که بویراحمدی و هم خون با شما هستم ، و هیچ آدمی نمی تواند به هم خون خود خیانت کند کسی که به هم خون خود خیانت کند به اصالت خود خیانت کرده است.

ادم ها می توانند نسبت به هم خون خود بی توجه  باشند اما نمی توانند خیانت کنند ،و شرایطی که منجر به خیانت شود هیچگاه در این استان فراهم نشده است.

چون خون ما در بدنمان یکی است ،خاک مان هم یکی است ،رزق و روزی مان هم یکی می شود ،شیون و شادی مان هم یکی می شود،پس خیانت بی معنا است .

نگهم کنیت تا نگهتون کنوم

شاید انسان برای هم خونی خود انگیزه اش  کم شود دلسر شود و یا به عبارتی سرد شود  اما من به شما یک مثل لری خودمانی میزنم که نگهم کنیت تا نگهتون کنوم –

اولین دوران خدمت من در یاسوج بوده است احساس می کنم در برخی از امورمان هر زمان کم کاری می شود می گوییم تقصیر فلانی بوده است .

تاجگردون با علم به اینکه حاضرین در جلسه از موضوع افشاگری وزیر کار در ارتباط با بکارگیری نیروی وی در پاساگارد اطلاعی ندارند منت فراوانی روی دوش حاضرین گذاشت و گفت : شما در جریان استیضاح دو وزیر محترم بودید این دو عزیز از دوستان من هستند ،و در محافل خودمانی بمن می گویند آ غلام ،همین الان و بعد از استیضاح بخواهند مرا صدا بزنند می گویند غلام و من هم به اسم عباس و علی آنها را صدا می زنم .

مسائل شخصی باعث نشد که من بخواهم مقابله به مثل کنم ،و بعد هم در سخنرانی گفتم اگر چیزی می دانید بگویید (ربیعی  بنا به درخواست تاجگردون اینکار را کرد) پس مطالبه شخصی نداشتم چند روز قبل آمدند و گفتند که سخنرانی نکنم ،اما من به دو دلیل گفتم که سخنرانی خواهم کرد.

اول اینککه تمام تلاش های خودشان را کردند ،پول دادند که دعوا را لر و غیر لر کنند و من هم همه سایت ها و روزنامه هایی که پول بابت اینکار گرفته بودند را می شناسم ،انگ زدند فلانی می خواهد فلان لر را وزیر کند.

دوم خون بود که نگذاشت من سخنرانی نکنم ،آنها نتوانستند و  یا  نخواستند عذر خواهی کنند ،اابتدای حرفم گفتم که من از پشت کوه آمدم و این ادامه دارد وقت نکردم ادامه دهم ،که آن روی کوه برای عشق باید خیانت کرد ،تا کسی را از فرش به عرش رساند من نمی دانم ایننها چگونه با قوم و قول پول از خون می خواستند عبور کنند.

اخیرا عزیزی در گچساران تقابلی را علیه من ایجاد کرده است ،جایگاه مقدسی دارد ،من احساس کردم که این جایگاه دیگر مال من نیست ،بلکه مال یک جامعه است وکسی حق ندارد به این جایگاه تعرض کند.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. 10 گفت:

  سیاست ماکیاولی

 2. ممدوح گفت:

  من که متوجه نشدم چه گفتند.

 3. حرف حساب گفت:

  ت…….. تاناتوان است مهربان است…

 4. ناشناس گفت:

  ای آغا وهم ای دغل بازیل سربیراحمدیل کله نهایه یکی نبی بگوچی کارگرل بیمارستان بی بی حکیمه (س )گچساران داشتی که به جرم بیراحمدی بینشون اخراجشو
  کردی؟؟؟؟؟

 5. دنای نمیدانم سرافراز یا سربزیر گفت:

  درود بر تاجگردون وتمام نمایندگان قدر ولایق

پربازدید ها
عکس