تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 50068
تعداد نظرات: ۳ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۹۶ - ۰۹:۱۲

فصلی نو ، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور حکمی قائم مقام خود را منصوب کرد. به گزارش فصلی نو ، ابراهیم فرزانه با صدور حکمی حسین جنتی را با حفظ سمت به سمت قائم مقام مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان منصوب کرد. جنتی پیش از این […]

قائم مقام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان منصوب شد

فصلی نو ، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور حکمی قائم مقام خود را منصوب کرد.

به گزارش فصلی نو ، ابراهیم فرزانه با صدور حکمی حسین جنتی را با حفظ سمت به سمت قائم مقام مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان منصوب کرد.

جنتی پیش از این ریاست حراست این اداره کل را نیز بر عهده اشت که اکنون با صدور این حکم ضمن داشتن ریاست حراست این اداره ،قائم مقام مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب استان را نیز بر عهده دارد.

دکتر ابراهیم فرزانه در این حکم نوشته است:

جناب آقای حاج حسین حجتی

با سلام

با توجه به تجارب و تعهد حضرتعالی از این تاریخ بر اساس اختیارات مدیر کل استان بخصوص مواد ۲۴ و ۲۵ با حفظ سمت به عنوان قائم مقام مدیر کل منصوب ،امید است تحت توجهات ولی عصر (ع) و فرامین مقام معظم رهبری و اهداف و سیاست های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موفق باشید.

ابراهیم فرزانه

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

استان کهگیلویه و بویراحمد

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. همشهریان گفت:

  پیام مردم شهر یاسوج به مهندس اکبری
  جناب آقای مهندس اکبری
  رئیس محترم شورای اسلامی شهر یاسوج
  با سلام و عرض ادب
  همانگونه که مستحضرید شهرداری یاسوج بعد از اتمام دوران مدیریتی دکتر جاوید دستخوش تحولاتی غیر قابل قبولی گردید که تعجب همگان را بر انگیخت و باعث شد جایگاه و حرمت شورا وشهرداری به راحتی شکسته شود به گونه ای که سالها این زخمهای وارده به پیکره شهرداری به راحتی درمان نخواهد شد. حرمت و احترامی که اعضاء شورا و پرسنل شهرداری در بین مردم داشتند به سهولت و با کج اندیشی مدیریت شهری به سوی نیستی و فنا کشیده شد، به طوریکه بار ملامت آن سالها بر دوش این قشر زحمت کش سنگینی خواهد کرد. همسو شدن در این جریان غلط از طرف شما و برخی از اعضاء محترم شورای شهر باعث گردیده است روز به روز زمینه برای لگد مال شدن عزت و شرافت این مجموعه عزیز و بزرگ فراهم گردد. بدینوسیله تمام شهروندان شهر یاسوج از شما تقاضا دارند به جهت پایان دادن به تکرار اقدامات نابجای مدیریت شهری از قرار گرفتن در این مسیر اشتباه خودداری نموده تا بیش از این زمینه برای رنجش خاطر شهروندان فراهم نگردد . در پایان از تمامی اعضاء شورای شهر یاسوج که نمایندگان مردم هستند تقاضا میشود نسبت به استیضاح شهردار فعلی و تعیین مدیریت شهری توانمند جهت شهرداری یاسوج اقدام شایسته ای که در خور شان همشهریان عزیزمان باشد انجام دهند .
  با تقدیم احترم
  شهروندان شهر یاسوج

 2. همشهریان گفت:

  محمودی:
  پیام مردم شهر یاسوج به مهندس اکبری
  جناب آقای مهندس اکبری
  رئیس محترم شورای اسلامی شهر یاسوج
  با سلام و عرض ادب
  همانگونه که مستحضرید شهرداری یاسوج بعد از اتمام دوران مدیریت دکتر جاوید شهردار توانمند شهر یاسوج، دستخوش تحولاتی غیر قابل قبولی گردید که تعجب همگان را بر انگیخت و باعث شد جایگاه و حرمت شورا و شهرداری به راحتی شکسته شود به گونه ای که سالها این زخم های وارده به پیکره شهرداری به راحتی درمان نخواهد شد. حرمت و احترامی که اعضاء شورا و پرسنل شهرداری در بین مردم داشتند به سهولت و با کج اندیشی مدیریت شهری به سوی نیستی و فنا کشیده شد، به طوری که بار ملامت آن سالها بر دوش این قشر زحمت کش سنگینی خواهد کرد. همسو شدن در این جریان غلط از طرف شما و برخی از اعضاء محترم شورای شهر باعث گردیده است روز به روز زمینه برای لگد مال شدن عزت و شرافت این مجموعه عزیز و بزرگ فراهم گردد. بدینوسیله تمام شهروندان شهر یاسوج از شما تقاضا دارند به جهت پایان دادن به تکرار اقدامات نابجای مدیریت شهری از قرار گرفتن در این مسیر اشتباه خودداری نموده تا بیش از این زمینه برای رنجش خاطر شهروندان فراهم نگردد . در پایان از تمامی اعضاء شورای شهر یاسوج که نمایندگان مردم هستند تقاضا میشود نسبت به استیضاح شهردار فعلی و تعیین مدیریت شهری توانمند جهت شهرداری یاسوج اقدام شایسته ای که در خور ، شان این شهر باشد انجام دهند .
  با تقدیم احترام
  شهروندان شهر یاسوج

 3. حسن گفت:

  جناب حاج جنتی عزیز تبریک عرض کرده وازخداوند منان خواستارم که درمقامات بالاتر شماراببینیم چراکه شمابسیارپیگیر کارهستید

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس