تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 50041
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۹۶ - ۲۳:۰۴

فصلی نو ،با حضور مسئولان شهرستانی ،معاون نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جلسه تودیع و معارفه رئیس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان دنا در سالن جلسات جهاد و کشاورزی این شهرستان برگزار شد. به گزارش فصلی نو ، معاون سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان در این آیین گفت : […]

مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان دنا +تصاویر

فصلی نو ،با حضور مسئولان شهرستانی ،معاون نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جلسه تودیع و معارفه رئیس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان دنا در سالن جلسات جهاد و کشاورزی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش فصلی نو ، معاون سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان در این آیین گفت : بیش از ۳ هزار فارغ التحصیل کشاورزی در حوزه های مختلف عضو این سازمان هستند که بر اساس رسالت و قوانین سازمان وظایفی در راستای ساماندهی فارغ التحصیلان این رشته بر عهده دارد.

علی اکبری تبار ادامه داد : با توجه به قانون افزایش بهره وری که این قانون که در ۷ ماده و ۸ تبصره شرح وظایف سازمان نظام مهندسی در خصوص صدور پروانه های بهره وری تاسیس در حوزه شیلات ،گلخانه ،طیور ،پرورش ماهی و سایر رشته های حوزه این سازمان ایجاد شده که در راستای تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از ایاب و ذهاب و سایر هزینه ها سازمان نظام مهندسی استان در شهرستان ها شعبات خود را فعال نمود.

اکبری تبار با اعلام اینکه در هفته گذشته رئیس سازمان مهندسی شهرستان بهمئی با معرفی خانم جاودانه رئیس جدید خود را شناخت گفت : به جهت اینکه دیگر متقاضیان به مرکز استان مراجعه نکنند همه امرات و خدمات در شهرستان های مختلف انجام می شود .

بر اساس این گزارش در این آیین ضمن تجلیل از زحمات مهندس” پناهنده “مدیر سابق نظام مهندسی کشاوزی و منابع طبیعی شهرستان دنا مهندس “دلشاد” بعنوان رئیس جدید این شهرستان معرفی شد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس