تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 42927
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۸ دی ۹۶ - ۲۲:۲۲

فصلی نو،رئیس بنیاد شهید بویراحمد گفت: ۵۰ مزار شهید شهرستان بویراحمد نیاز به ساماندهی دارند. به گزارش فصلی نو ، عصر امروز نشست اعضای شورای مشورتی معتمدین فرمانداری شهرستان بویراحمد با حضور سید محمدکاظم نظری فرماندار، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری، سیدشهباز معصومی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد و دبیر و اعضای […]

۵۰ مزار شهید شهرستان بویراحمد نیاز به ساماندهی دارند

فصلی نو،رئیس بنیاد شهید بویراحمد گفت: ۵۰ مزار شهید شهرستان بویراحمد نیاز به ساماندهی دارند.

به گزارش فصلی نو ، عصر امروز نشست اعضای شورای مشورتی معتمدین فرمانداری شهرستان بویراحمد با حضور سید محمدکاظم نظری فرماندار، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری، سیدشهباز معصومی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد و دبیر و اعضای شورا در ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد واقع درگلستان ۴برگزار شد.

در این نشست ابتدا ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد از مسؤولان و متولیان خواستار همکاری و تعامل ویژه به خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ساماندهی ۵۰ قبر و مزار مطهر شهدا در ۲۲ گلزار شهدا را خواستار شد.

سپس فرماندار شهرستان بویراحمد با ابراز خرسندی از این نشست از ایثارگران به عنوان ارزشمندترین قشر جامعه که برای کیان انقلاب و نظام و مرزهای ایران اسلامی و صحنه‌های جهانی با شجاعت و اقتدار دفاع کردند یاد کرد و اظهار امیدواری کرد که همچنان در خدمت به این طیف ارزشمند تلاش و توجه کنند.

پس از آن تعدادی از اعضای شورا به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان به منظور تجلیل و تکریم از تلاش‌های اعضای شورای معتمدین فرماندار لوح یادبودی با امضای فرماندار و رئیس شورای مشورتی معتمدین فرمانداری به هریک از اعضا اهدا شد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس