تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 49937
تعداد نظرات: ۱۵ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۹۶ - ۰۹:۲۹

فصلی نو – درپی انتقاد  رئیس حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد از نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی دو تن از اعضای اصلی و عضو شورای مرکزی از عضویت در این حزب استعفا دادند بسمه تعالی «هو الذی ایدک بنصره و بالمومنین و الّف بین قلوبهم لو انفقت… او (خدای تو) […]

استعفای دو عضو حزب اعتدال استان کهگیلویه و بویراحمد

فصلی نو – درپی انتقاد  رئیس حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد از نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی دو تن از اعضای اصلی و عضو شورای مرکزی از عضویت در این حزب استعفا دادند

بسمه تعالی

«هو الذی ایدک بنصره و بالمومنین و الّف بین قلوبهم لو انفقت…
او (خدای تو) کسی است که تو را به یاری خویش و یاری مؤمنان تائید کرد و دلهای (مؤمنان) را به یکدیگر مهربان ساخت، که اگر تو تمامی آنچه در روی زمین است انفاق می‌کردی، نمی‌توانستی دلهای آنان را به یکدیگر نزدیک کنی و…» آیه ۶۳ سوره مبارکه انفال
و یاران انقلاب نشان دادند که نه در سر سودای سود دارند و نه در دل، غم بود و نبود. از من و ما گذشته‌اند و به او پیوسته‌اند. و این، اصلی‌ترین رمز پیروزی است.

برادر گرامی جناب آقای سید هدایت اکبری

رئیس محترم حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد
سلام علیکم
ضمن عرض احترام به استحضار میرسانیم، در نخستین ماههای حضور در حزب اعتدال و توسعه شاهد جلسات بی جهت و سفره گسترانی های شخصی توجهمان را مبنی بر تغییر فضای ارزشی حزب جلب نموده بود و در اندیشه خود احساسمان بر این باور بود که شاید روزی اصلاح شوید. اصلاح نشدید که هیچ بلکه در ساز منفعت خواهی هم روز به روز نواختید.

همانطور که خودتان مستحضرید ، بدترین نوع نقد در هر فضایی نقد عاری از انصاف هست که متاسفانه این روش در افکار شما متداول شده است که جای تاسف فراوان دارد.

اینجانبان بیش از چهار مرتبه به دلیل شرایط فوق از جنابعالی تقاضا کردیم که اشخاصی را به جای اینجانبان منصوب نمایید که بتواند خواسته های مدیریتی حضرتعالی را جامه ی عمل بپوشاند.

می دانیم که انتقاد صریح از جنابعالی برایتان غیر قابل تحمل است ولی بر خود لازم دانستیم بعنوان برادران کوچک و مشاوران کم تجربه به عرض برسانیم:

شاخصه انتخاب شما به عنوان رئیس حزب ضربه ای اساسی به حزب تحت مدیریت شما وارد کرده است.

جناب آقای اکبری ، دوست می داریم که شما بدانید که علت انتقادات و اِعمال چیزی جز سعی در ادای تکلیف نبوده است.

فضا در حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد شبیه فضای استاد شاگردی هست و در چنین فضایی منیت حکم فرماست که خود به نوعی خودکامگی و فارغ از حس عدالت خواهی و خرد گرایی جمعی محسوب می گردد.

ما هرگز نمی‌پذیریم چنین حزبی اساس بی عدالتی و ایجاد فضای تبعیض در منطقه کهگیلویه و بویراحمد را فراهم آورد.

از دلایل استعفای اینجانبان “دخالت‌ها و تصمیمات احساسی برخی از اعضاء‌ که فارغ از شم سیاسی و دارای وجدانی دو پهلو در هر تصمیم گیری نابجا بوده” را میتوان عامل اصلی این اقدام اعلام کرد.

حزبی که تمایل زیادی برای مطرح نمودن شخص در جامعه را داشته باشد و شخص در سیستم مغزی و عصبی خود بگنجاند که من صاحب حزبی سیاسی هستم و می توانم توسط نام حزب و اعضاء محترم شورای مرکزی نردبانی جهت ترقی تهیه نمایم خیالی خام و ناپخته قلمداد می شود و بهتراست بگوییم زهی خیال باطل.

حزب‌ می تواند به عنوان بازوی توسعه و بالندگی باشد البته به شرطِ ها و شروطِ ها و به طور کل فارغ از منفعت طلبی و خود کامگی می تواند سیر صعودی توسعه و نقش آفرینی حماسی را در هر رویدادی به ارمغان آورد.

از اینکه دولت محترم صاحب روشی چون توسعه و اعتدال هست خرسندیم اما دریغا که در نصب و انتصاب رئوس حزبش سهل انگاری نموده و به راحتی نمایندگی منطقه ای را به هر شخصی جهت گذراندن امورات واگذار نماید.

درپایان برای شما بهترین ها را از درگاه ایزد منان مسئلت می کنیم و همانگونه که مستحضرید یکی ار نامهای روز قیامت که در قرآن موجود است”یوم التغابن” است، دعا می کنیم که در آن روز شرمنده و گرفتار نباشیم.

سید عمار نوروزی معاون سازمان ها وکانون های حزب اعتدال وتوسعه استان کهگیلویه وبویراحمد

بابک حاتمی رئیس کمیته دانشجویی حزب اعتدال توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد ، و معاون سیاسی سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد

به تاریخ هجری شمسی
بیستم اسفند یک هزار و سیصد و نود و شش

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. محمد گفت:

  درود بر این دوعزیز
  قطعا اکبری باید چوب حرفشو بخوره

 2. کرمی گفت:

  درود بر هردو جوان عزیز سلام خدا برغیرتتان

 3. حسنی گفت:

  این هدایت اکبری توسط زارعی حمایت شد حالا داره شیرین میزنه آقا معاون عمرانی نشدی که نشدی حتما لیاقت نداشتی باید به زارعی مردم دار وبا اصالت توهین کنی

 4. ز.ب گفت:

  آفرین سید عمار وبابک که نشان دادید هنوز پایبند به جریانیت خدا حفظت ون بکنه

 5. رضا گفت:

  شنیدم هدایت خان میخواد کاندید مجلس بشه توی شورا چهارم شدی اگه مثلا نگین تاجی رای اول بگه کاندید قبول ولی توچراخیال کرده رئیس حزبه دیگه رای میاره

 6. اعتدالی گفت:

  با روندی که آقای هدایت اکبری پیش گرفته انشااله شاهد انحلال این حزب خواهیم بود. شهامت و تدبیر این دو نفر که از افراد شاخص و معتمد این حزب بودند قابل تقدیر و گویای خیلی از مسایل می باشد.

 7. بویراحمدی گفت:

  درود بر شیر مردانی همچون حاتمی عزیز و نوروزی دوست داشتنی
  با این کارتون به ایشون فهموندند که ارزشی برای بویراحمد و دنا ندارد و دیگر آقای اکبری یک مهره سوحته و بایکوت است

 8. بی طرف.......... گفت:

  اخ وبختم…….جمهوری اسلامی با خودتون وحزبتون.ورشکسته میشه…..فکر کنم همون چند نفر بودید که توشورای اصلاح طلبان اقای بهرامی انتخاب شد وهم توشورای اصلاحات انصراف دادید…..عقد اخوت با اقای زارعی بستید

 9. شهروند گفت:

  حالا یکی نمی دونه فکر می کنه حزب اعتدال کهگیلویه و بویراحمد چی بوده که استعفا بدین یا ندین

 10. بدون نام گفت:

  احسنت بر هر دو عزیز

 11. دوست گفت:

  باسلام احترام جناب اقای نوروزی عزیزیکی ازاصلاح طلبان واقعی هستندوایشان فردی مورد احترام هستندوانشالا که ختم به خیرشود وباید ازایشان استفاده نمودوایشان شخص روشن فکری هستندوبا استعفای خودشون نشان دادندبرای فکرواندیشه اصلاح طلبی احترام خاصی دارندوما ایشان را به شخصا دوست وبرادرمیدانیم انشالا که ختم به خیرشود

 12. بویراحمدی گفت:

  درود بر شما.
  با این کار مشخص شد که جیره اصل کاره نه کار تشکیلاتی و حزبی .
  البته قبای هردو نفرتون قبلا چند دست چرخیده اشکال نداره

 13. علی سرباز گفت:

  آخ و بخت ای مملکت و سیاسیونش.زرشک

 14. دانشجو گفت:

  اخی اخی حزب توسعه بابا جمع کنید مملکت به کجا رسیده که دوتا ….

 15. فرزاد گفت:

  من کارگر لازم دارم اگه دیپلم فکری داشته باشین هردوتون رو میخوام

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس