تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 49924
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۹۶ - ۰۱:۰۹

فصلی نو ، با نزدیک شدن به روزهای انتهایی سال  دستگاههای دولتی و غیر دولتی به ارائه گزارش عملکرد خود در سال جاری و اعلام برنامه های خود در سال جدید می پردازند . به گزارش فصلی نو ، شفاف سازی عملکرد،  اطلاع رسانی جهت تنویر افکار عمومی و همچنین تلاش جهت بهبود عملکرد و بیلان […]

اشتغال زایی بیش از ۲ هزار نفر با استفاده از تسهیلات” بانک تجارت”

فصلی نو ، با نزدیک شدن به روزهای انتهایی سال  دستگاههای دولتی و غیر دولتی به ارائه گزارش عملکرد خود در سال جاری و اعلام برنامه های خود در سال جدید می پردازند .

به گزارش فصلی نو ، شفاف سازی عملکرد،  اطلاع رسانی جهت تنویر افکار عمومی و همچنین تلاش جهت بهبود عملکرد و بیلان کاری سال گذشته با استفاده از نقاط ضعف و قوت برنامه های قبلی از مهمترین برنامه های مدیریتی دستگاهها بخصوص بانک ها است که همیشه در تلاش هستند از کوچکترین فرصت ها جهت رضایت مندی مشتری استفاده نمایند.

بانک تجارت از بانک های اسم و رسم دار و شناخته شده در ایران است که کمتر کسی را در ایران پهناور می توان شناخت که با اسم این بانک بیگانه باشد ،به همین منظور سراغ  محسن ده محسنی مدیر شعب بانک تجارت کهگیلویه و بویراحمد رفتیم تا از عملکرد این بانک در سالهای پیشین و برنامه های بانک در سالهای آتی جویا شویم .

آنچه که در زیر می خوانید ماحصل گفت و گوی ما با محسن ده محسنی مدیر شعب بانک تجارت است.

آقای ده محسنی عملکرد بانک تجارت در زمینه حمایت از بنگاههای کوچک و زوده بازده استان کهگیلویه و بویراحمد چگونه بوده است؟

ده محسنی -بانک تجارت  در زمینه حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط، تعداد ۱۲۲۶ طرح اجرایی داشته که ۲۱۶ میلیارد  و ۷۳۶ میلیون ریال تسهیلات به این بنگاهها پرداخت نموده است و در جهت رونق تولید و تسهیلات سرمایه در گردش به میزان۵۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال  به شش متقاضی پرداخت نموده است. که در مجموع ۲ هزار و ۱۴۳ نفر اشتغال زایی ایجاد شد.

برنامه های شما برای تکریم بیشتر ارباب رجوع در سالهای آتی چیست؟

ده محسنی-  سامانه ارائه خدمات به عزیزان روشندل در شعبه امام خمینی یاسوج و همچنین بهسازی فضای داخلی و بیرونی ساختمان های شعب زیر مجموعه،.ایجاد تسهیلات رفاهی برای مشتریان از جمله تجهیز سیستم‌گرمایشی و سرمایشی شعب، نصب شبکه سایبر نیوز،تجهیز کلیه شعب بانک تجارت به سیستم آب سرد کن و همچنین تعویض صندلی های انتظار مشتریان، اهداء لوح تقدیر به مشتریان ارزنده و حضور در محل فعالیت آنان  از مجموعه اقدامات بانک تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد  در جهت تکریم اربای رجوع است.

 اقدامات بانک تجارت استان در حوزه مسئولیت های اجتماعی  چگونه است؟

ده محسنی – در این محور توزیع بسته های آموزشی و نوشت افزار در بین مدارس مناطق محروم ، توزیع اموال دست دوم بانک به مدارس آموزش و پرورش استان،برگزاری مراسم زیارت عاشورا به صورت هفتگی، برگزاری موکب امیر المومنین در مناسبت های مختلف، کمک های نقدی و غیر نقدی دانش آموزان بی بضاعت در سطح مدارس استان، احداث مدرسه چند کلاسه در شهرستانهای بویراحمد و کهگیلویه  ، احداث مرکز بهداشت در روستای حیدر اباد سفلی از توابع شهرستان بویراحمد از جمله اقدامات انجام شده توسط بانک تجارت است.

در صورت امکان مزایای استفاده از طرح آسان خرید که توسط بانک تجارت انجام می شود توضیح دهید.

ده محسنی – طرح آسان خرید از مزایای چشمگیری برخوردار است و آسان خرید طرحی است که جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان ایجاد شده است.

این طرح برای خریداران کالا و خدمات عضو این شبکه که  می توانند تا سقف اعتبار تعیین شده،انواع کالا و خدمات ورد نیاز خود را به صورت اقساطی به نحوی که تعداد اقساط و قیمت با فروشنده (طرف قرارداد) توافق شود، تهیه نمایند.

 در زمینه خدمات الکترونیک بانک تجارت استان توضیحات لازم را ارائه بفرمایید.

ده محسنی – خدمات نوینی در زمینه خدما الکترونیک در سطح استان صورت گرفته است که این خدمات الکترونیک  شامل تلفن بانک، اینترنت بانک، موبایل بانک دستگاه های خودپرداز و پایانه های فروش است که انجام کلیه خدمات بانکی از جمله انتقال وجه، انتقال پایا،ساتنا، پرداخت قبوض، شارژ سیم کارت،بسته های اینترنتی، نیکویاری و مدیریت اقساط در آن ها امکان پذیر است .

در این راستا تعداد ۴۳دستگاه خود پرداز و ۲  هزار و ۱۶۳دستگاه پایانه های فروش در سطح استان در حال ارائه خدمات به هم استانی های عزیز است.

 برنامه های بانک تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در سال آتی برای سرویس دهی بهتر و بیشتر به مشتریان چیست؟

ده محسنی –  با توجه به منشور اخلاقی بانک که با شعار «حق با مشتری است» فصل الخطاب کلیه همکاران، این بانک ضمن تجهیز بیشتر کلیه شعب در سطح استان از نظر سخت افزاری در سال آینده، آماده استفاده از نظرات مشتریان محترم و خواسته های آنان در جهت ارائه خدمات مطلوب تری به هم استانی های عزیز هستیم.

ده محسنی در پایان گفت :  بانک تجارت استان آمادگی دارد در صورت تمایل اشخاص حقیقی و حقوقی که تسهیلات آنان در سنوات گذشته به سر فصل های مطالباتی منتقل گردیده، بخشش کامل جرائم را منظور نماید.

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس