تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 49778
تعداد نظرات: ۲ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۹۶ - ۱۲:۴۳

فصلی نو،معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ قطعه زمین در مبادی ورودی و خروجی یاسوج با هماهنگی شهرداری این شهر و پلیس راهور استان برای ساماندهی وانت بارهای دوره گرد میوه فروش تعیین شده است. به گزارش فصلی نو،عزیز فیلی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این وانت بارها […]

پایان سردرگمی وانت های میوه فروش یاسوج-۲ قطعه زمین تعیین شد

فصلی نو،معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ قطعه زمین در مبادی ورودی و خروجی یاسوج با هماهنگی شهرداری این شهر و پلیس راهور استان برای ساماندهی وانت بارهای دوره گرد میوه فروش تعیین شده است.

به گزارش فصلی نو،عزیز فیلی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این وانت بارها شناسنامه دار می شوند و صاحبان آنها نیز باید تعهداتی برای فعالیت نکردن در مبادی ورودی یا خروجی یاسوج به شهرداری بدهند.

وی افزود: وجود وانت بارهای دوره گرد میوه فروش در مبادی ورودی و خروجی یاسوج سبب نازیبایی چهره این شهر و ایجاد گره ترافیکی در آن به ویژه عصرها و هنگام شب می شود و لازم است که هر چه سریعتر ساماندهی شوند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: افرادی که اقدام به دستفروشی در پیاده روهای یاسوج در آستانه تعطیلات عید نوروز کنند جمع آوری خواهند شد زیرا خارج از مقررات ترافیکی است و چهره گردشگری این شهر را نیز خدشه دار می کند.

فیلی عنوان کرد: کیوسک های بدون مجوز موجود در یاسوج جمع آوری می شوند و کیوسک های دارای مجوز این شهر که در مکان مناسبی قرار ندارند نیز به مکان بهتری منتقل خواهند شد.

وی خواستار دقت بیشتر مسئولان شهرداری و اعضای شورای اسلامی یاسوج و دیگر متولیان امر برای واگذاری و نصب کیوسک در این شهر شد.

فیلی ابراز داشت: در این صورت سال های آینده گره ترافیکی و یا دیگر مشکلات در شهر یاسوج ایجاد نمی شود.

یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد و به عنوان یکی از شهرهای ۱۷ گانه این استان جمعیتی افزون بر ۱۳۰ هزار نفر دارد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. غرفه دار گفت:

    غیر از استانداری وارد عمل بشه و یه کاری کنه شهردار که خوابه

  2. تقوی گفت:

    کرم اله غلامی به درد ریاست اداره اجراییات شهرداری نمی خورد و بهتر شهردار و شورای شهر فکری به حال اجراییات بکنند

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس