تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 49222
تعداد نظرات: ۴۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۹۶ - ۱۶:۱۲

فصلی نو،فرماندار بویراحمد گفت : علیرغم اینکه بارندگی باران و برف کم بوده است اما شهرداری سازه های موقت را بررسی کند. به گزارش فصلی نو،شاهرخ کناری ظهر امروز در نشست ستاد بحران شهرستان بویراحمد بیان کرد : نمی گوییم سازه های موقت بحران است اما باید تلاش شود تبدیل به بحران شود. کناری گفت […]

شهردار یاسوج : جمعه بازار بزودی تخلیه می شود

فصلی نو،فرماندار بویراحمد گفت : علیرغم اینکه بارندگی باران و برف کم بوده است اما شهرداری سازه های موقت را بررسی کند.

به گزارش فصلی نو،شاهرخ کناری ظهر امروز در نشست ستاد بحران شهرستان بویراحمد بیان کرد : نمی گوییم سازه های موقت بحران است اما باید تلاش شود تبدیل به بحران شود.

کناری گفت : امنیت مسافران نوروزی به عهده عزیزان نیروی انتظامی باشد ،سازمان میراث فرهنگی بررسی کنند اگر نقاط گردشگری شناسنامه دار وجود ندارد آنها را شناسنامه دار کنند.

وی افزود : به همه شهرداری های ما تاکید می کنیم با توجه به  زمان کمی که برای ساماندهی شهرها فرصت داریم و شهرداری ها برای پاکسازی معابر همه تلاش خود را انجام دهند.

شاهرخ کناری به وضعیت تجهیزات اتش نشانی اشاره کرد و افزود: تجهیزات و امکانات  بسیار ناچیز است ،جایی که فرمانداری وظیفه داشته باشد کمک خواهد کرد،  حداقل باید در یاسوج ۶ ایستگاه اتش نشانی داشته باشد اما ۶ تا اتش نشانی یاسوج در حد یک اتش نشانی مجهز امکانات ندارد .

وی با انتقاد از برخی مدیران نسبت به عدم  رعایت مراتب اداری بیان کرد :  هماهنگی مدیران بیشتر متوجه ستاد بحران در  فرمانداری باشند نه مدیران کل  ،با همه احترامی که برای مدیران کل قائل هستم تداخل برنامه ها گاهی عذاب اور بود .

فرماندار بویراحمد اضافه کرد : در بحث جمعه بازار  اگر به نتیجه نرسیم شاید در اینده نزدیک بحران جدی بوجود بیاید ،تیمی که به سازه های موقت سرکشی می کند،جمعه بازار هم دستور کار باشد .

وی ادامه داد :اگر ساماندهی زود انجام میشود نیازی به تلاش نیست ،اما اگر ساماندهی جمعه بازار طولانی می شود هر چه سریعتر به فکر حل مشکل باشند.

شهردار یاسوج در این نشست گفت: تجهیزات اتش نشانی را بدرستی اشاره کردید – در ابتدای کار متوجه شدیم هم ناوگان و هم تجهیزات ما در حد نرمال نیست.

نستهن مقدم افزود: جمعه بازار تعیین تکلیف شده و سازه خطر ساز است،هر جرقه  ممکن در عرض ۵ دقیقه چنان خطری ایجاد نماید  که کسبه نتوانند بیرون روند چرا که کالاهایی که در انجا عرضه می شود نفتی است .

مقدم با اعلام اینکه اکنون از زمان مقرر تخلیه جمعه بازار گذشته است بیان کرد: دو نیم برادر بیش از حد مجاز در جمعه بازار کار می کنند و این خطر را افزایش می دهد  که می طلبد هر چه زودتر جمعه بازار تخلیه شود.

وی ادامه داد : بالغ بر ۱۰۰۰ سازه موقت در قالب سمساری و دیگر خدمات فعالیت می کنند و ما بررسی کردیم و به شورای بحران نامه فرستادیم ،اما این سازه ها مشکلات جمعه بازار را ندارند،غالب سازه های موقت را می توانیم بازسازی کنیم  اما جمعه بازار باید جمع شود .

وی ضمنانتقاذ از برخی دستگاهها بخصوص سازمان های خدمت رسان بیان کرد: دستگاههای مربوطه توپ را به زمین شهرداری می اندازند شهرداری امادگی  تشکیل کارگره برای وضعیت جمعه بازار را دارد  و امیدوار هستیم دستگاهها برای جمع اوری جمعه بازار راضی شوند

مقدم گفت : در بحث ساماندهی  دو پشته دشته دشت روم کم اعتبار کم است و هم بحث تفکیک ندارن ،ما ما برای شهروندانی که زباله های خود را تفکیک می کنند تشویق هایی را در نظر گرفته ایم.

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. دربدر گفت:

  اگه این حرف راست باشد یکی ازبهترین کارهاراشهردارانجام داده اند

 2. شهروند گفت:

  جناب اقای مقدم
  شهرداری بابت تمام این سازه ها و جمعه بازار از مردم پول گرفته جنابعالی چطور از جمع اوری حرف میزنی و نان هزاران نفر رو ببری برو فکر نان باش خربزه آب است اگه میتونی ایمنی رو براشون تامین کن

 3. عباسقلی گفت:

  شما ضعیف ترین شهردار از زمان تاسیس شهرداری بوده ای و حرفایی میزنی که به هیچ عنوان نمیتونی انجام بدی و به نظر من سکوت کنی خیلی آبرومندانه تره

 4. محمد گفت:

  اقای مقدم اول بیا مکان مناسب برای این قشر زحمت کش بساز بعد جمعشون کن خودت هم نمیدونی چی میگی

 5. تقی گفت:

  تو چطور میخوای ۸۰۰ نفر خانوار رو بیکار کنی
  یه ضرب المثل لری داریم که میگه : برد گپو نشونه نزینه
  اگه میتونی شرایط رو محیا کن و غرفه های با امنیت بالا بساز بعد بیا و به فکر جان مردم باش خودت هم نمیدونی چی داری میگی

 6. رسول گفت:

  احتمالا تا موقعی که بخوای جمعش کنی خودت جمع بشی از شهرداری

 7. پدرام گفت:

  اخ وه بخت ای شهر
  شما که میخواستید جمعش کنید چرا از اول ایجادش کردید
  به خوا نومینته مقدم اول کارت حرف از جمع زدن زدی از فردا شورا میفته دنبالت که خودتو جمع کنه بالی بختت

 8. لیلا گفت:

  بابا جمع کن بساتتو خودت هم نمیدونی واسه چی اومدی شهرداری

 9. زهرا گفت:

  اخرش ما نفهمیدیم شما چت شده به نظرم برو پیش روانپزشک
  اول فکر کن بعد حرف بزن

 10. م م.حسینی گفت:

  سلام و احترام.
  افکار دکتر مقدم برای آبادانی و پایداری شهر و شهروند هست و افکار کاملا مهندسی ایشان همیشه سنجیده بوده و هست و تاکنون در هر پست و مقام که خدمت کرده هدفی جز خدمت رسانی و مردم داری نبوده و از سازمان‌های مربوطه خواهشمند است برنامه های دکتر مقدم را در راس اجرایی و همکاری قرار دهید.

 11. دانشجو گفت:

  سلام
  واقعا در بدو شهر این سازه زیبنده شهر نیست سریعتر جمع بشه عالیه

 12. زهرا گفت:

  ضعیف ترین شهردار شهر یاسوج مقدمه باید جمع بشه

 13. سمانه گفت:

  شورا تا دیر نشده بره دکتر جاوید رو بیار حیف که قدرش رو ندونستین بابا این آقا شایسته این شهر نیست و شورا باید فکری به حال این وضعیت کنه تا بیشتر از این آبروشونو نبرده

 14. زینب گفت:

  به خدا خودت هم نمیدونی چی میگی شما به دنبال نابودی این شهری و داری شهرداری رو به فلاکت میکشونی بنده خدا تا بیشتر از این آبروی خودتو نبردی استعفا بده

 15. تقویان گفت:

  جناب شهردار اگه ترسی جمعه بازار رو جمع کنی خو راس ایگی
  به خدا تا چند ماه دیگه استیضاح میشی یه فکری به حال خودت کن تا دیر نشده

 16. علی گفت:

  برد گپو نشونی نزینه ار راس ایگی جمعش کن
  کرو لاف نزن خخخخخخ

 17. علی بی غم گفت:

  اخ سی شهر یاسوج
  وه ول داره نابود ویبو کرو بریت جاویده التماسش کنید تا ورگرده یا بریت عملکرد این چند ماهه اونو نگاه کنید و بعد لاف بزنید حالو یاسوج نابود وابی ره

 18. رها گفت:

  (((ضرر رو هر وقت جلوشو بگیری منفعته )))
  به نظرم تا بیشتر از این با آبروی اعضاء محترم شورای شهر بازی نشده سریعتر یه شهردار قدرتمند بیارن و طرح استیضاح رو مطرح کنن و تعجبم از سکوت حاج دهرابپور جناب اقای حاجی این شهری رو که امثال شماها ساخته به دلیل سوء مدیریت دارن نابود میکنن و این سکوت رو بشکنیدددددد

 19. امیر گفت:

  ضعف مدیریتی در شهرداری بیداد میکنه اول خودتو اصلاح کن بعد فکر جمعه بازار باش شما باید استیضاح بشید

 20. شهروند گفت:

  شهردار آلابختکی !

 21. هاشم پور گفت:

  یکی نیست به فکر پارکینگ جمعه بازار جدید، پارکینگ بیمارستان جدید و قدیم باشه، کی باید مثل شهرهای دیگه شخصیت شهری داشته باشیم.

 22. کوثر گفت:

  ضعیف ترین دوره مدیریت شهرداری داره سپری می شود حیف که خیلیا قدر جاوید رو ندونستن

 23. فتانه گفت:

  بیش از پنج هزار نفر از جمعه بازار نان می خورن جنابعالی چطور میتونی نان این همه افراد بی بضاعت رو قطع کنی اول حرفتون رو بسنجید بعد توی رسانه ها و جلسات مطرح کنید

 24. عباس موسویان گفت:

  آخ وه بخت ای شهر و شهرداری

 25. کشواد گفت:

  اوج نابسامانی و سوء مدیریت شهری بیداد میکنه شما نمیتونی دستفروشهای شهر رو جمع کنی بعد افتادی دنبال چی ؟کل شهر شده ماشین های سیار و دستفروش

 26. محمدیان گفت:

  این چند ماهی که جنابعالی مدیریت شهر رو به دست گرفتی یکی از بدترین دوران مدیریت شهرداری بوده

 27. علی رضا گفت:

  بنده خدا تو شدی عروسک خیمه شب بازی شورا چطور میتونی جمعه بازار رو جمع کنی تو اشتباه اومدی شهرداری

 28. محمد گفت:

  شهردار مقتدر =دکترجاوید
  خدایی حیف شد

 29. ارسلان گفت:

  ضعیف ترین شورای شهر شورای فعلیه و ضعیف ترین سیستم سیستم فلی شهرداریه و تا دیر نشده باید فکری به حال این شهر کرد

 30. کارمند حقوق نگرفته گفت:

  هرکه شهردار قوی ایاره شورای ما شهردار بیتله

 31. غفور گفت:

  مقدم رو بفرستید بیرجند تا مدیریت رو از دکتر جاوید یاد بگیره

 32. غرفه دار گفت:

  متاسفم برای این شهر که دارن نابودش میکنن

 33. جلیلی گفت:

  پربیننده‌ترین اخبار
  مهمترین اخبار
  یاسوج| نخستین کلنگ شهرداری یاسوج به زمین ننشست
  نخستین گام شهرداری دور پنجم یاسوج برای عمران و آبادی شهر به دلیل بی تدبیری ناتمام ماند.
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ – ۱۲:۳۹ استانها کهگیلویه و بویراحمد

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، در چند روز گذشته شهرداری یاسوج با تبلیغات وسیع از تحقق آرزوی ۲۵ ساله مردم یاسوج با کلنگ زنی بزرگ‌ترین خیابان یاسوج حدفاصل منطقه بنسنجان تا پل سوم بشار خبر داد ولی کلنگ شهرداری به زمین ننشست.

  به گفته نستهن مقدم شهردار یاسوج پروژه کلنگ زنی بزرگترین خیابان یاسوج به طول ۵ کلیومتر و عرض ۴۵ متر از بن سنجان شروع و با عبور از مناطق شرف آباد، دولت آباد و بخشی از زیرتل به جاده ساحلی قبل از پل سوم بشار متصل می‌شود.

  شهردار یاسوج وعده کلنگ زنی این پروژه را ساعت ۱۰ امروز اعلام کرده بود و از هر نوع تبلغی در این زمینه که آرزوی ۲۵ ساله مردم محقق شد دریغ نکردند ولی مثل اینکه عقربه‌های ساعت هرگز به ۱۰ برای کلنگ نرسید.

  مقدم کاهش بار ترافیکی و تسریع در عبور و مرور را از مهمترین اهداف این پروژه عنوان کرد و افزود: ۴۵ هزار متر فضای سبز نیز در بلوار این طرح حداث می‌شود که سبب افزایش سرانه فضای سبز شهر یاسوج می‌شود.

  آقای شهردار قبل از هر چیز باید بررسی می‌کرد این پروژه باید چگونه اجرا شود و قرار است که چه مکان‌های بگذرد آیا از املاک مردم در مسیر خیابان پیش بینی شده واقع شده و در این صورت قبل زا وقوع واقعه باید مشکل را برطف می‌کرد و به هر راهی رضایت مالکان را به دست می‌اورد زیرا بدون رضایت مالک یا مالکان اجرای هیچ پروژه‌ای امکان پذیر نیست.

  کلنگ شهرداری یاسوج برای احداث جاده ۵ کیلومتری اتصال بنسنجان به پل سوم بشار هرگز بلند شد زیرا با مخالفت مالکان روبه‌رو شد و اولین اقدام شهرداری با بی تدبیری نا تمام ماند تا شاید کسب تجربه‌ای برای مدیریت شهری در دور پنجم باشد

 34. همشهریان گفت:

  پیام مردم شهر یاسوج به مهندس اکبری
  جناب آقای مهندس اکبری
  رئیس محترم شورای اسلامی شهر یاسوج
  با سلام و عرض ادب
  همانگونه که مستحضرید شهرداری یاسوج بعد از اتمام دوران مدیریت دکتر جاوید شهردار توانمند شهر یاسوج، دستخوش تحولاتی غیر قابل قبولی گردید که تعجب همگان را بر انگیخت و باعث شد جایگاه و حرمت شورا و شهرداری به راحتی شکسته شود به گونه ای که سالها این زخم های وارده به پیکره شهرداری به راحتی درمان نخواهد شد. حرمت و احترامی که اعضاء شورا و پرسنل شهرداری در بین مردم داشتند به سهولت و با کج اندیشی مدیریت شهری به سوی نیستی و فنا کشیده شد، به طوری که بار ملامت آن سالها بر دوش این قشر زحمت کش سنگینی خواهد کرد. همسو شدن در این جریان غلط از طرف شما و برخی از اعضاء محترم شورای شهر باعث گردیده است روز به روز زمینه برای لگد مال شدن عزت و شرافت این مجموعه عزیز و بزرگ فراهم گردد. بدینوسیله تمام شهروندان شهر یاسوج از شما تقاضا دارند به جهت پایان دادن به تکرار اقدامات نابجای مدیریت شهری از قرار گرفتن در این مسیر اشتباه خودداری نموده تا بیش از این زمینه برای رنجش خاطر شهروندان فراهم نگردد . در پایان از تمامی اعضاء شورای شهر یاسوج که نمایندگان مردم هستند تقاضا میشود نسبت به استیضاح شهردار فعلی و تعیین مدیریت شهری توانمند جهت شهرداری یاسوج اقدام شایسته ای که در خور ، شان این شهر باشد انجام دهید .
  با تقدیم احترام
  شهروندان شهر یاسوج

 35. منصور گفت:

  جمع کردن جمعه بازارت هم مثل کلنگ زنیه ۴۵ متریه

 36. شکور گفت:

  جمع کردن جمعه بازار چی شد شما که حرف میزنید پس جمعش کنید چرا دارید گول مردم میزنید این چه کار زشتیه جناب مقدم ما منتظریم جمع بشه

 37. رضا گفت:

  قرار شد جمعه بازار رو جمع کنی مردم منتظرن
  یا جمعش کن یا بلف و دروغ نگو

 38. شهروند گفت:

  آقای شهردار شما که گفتی جمعه بازار رو میخوای جمع کنی پس چی شد ؟ مردم منتظر هستن!!!!!

 39. خلیل گفت:

  مردم منتظر جمع کردن جمعه بازارن
  قران آقای شهردار تو حالت نخشه

 40. معصومی گفت:

  لعنت بر شورا ی یاسوج و شهردار انتخاب کردنشون، به خصوص ……. گ…..چ…..

 41. سید علی خامنه ای عشق است گفت:

  با عرض سلام و احترام خدمت شما مخاطبان عزیز.
  دکتر مقدم توانمند زحمتکش و دستپاک ومردمدار هست شما اگه مشکلی با توانایی دارید مخالف بنویسید چون ایشان از ضعیف و هرگونه کم کاری مبرا هست.
  و محض اطلاع تو سایت سرچ کنید اینقدر از دکتر جاوید تعریف الکی میکنید امسال شهرداری بیرجند به عنوان ضعیف ترین دستگاه اجرایی بجنورد معرفی شد و من آرزوی موفقیت دارم براش که انشالله هم استانی ما سربلند شوند.
  و در پایان شهرداری یاسوج برای دکتر مقدم خیلی آسان تر از اونیه که دشمنانش ترسیده آمد و انشالله خودتان حرفهای تان را پس خواهید کرد و هرچند الان شهرداری یاسوج به عنوان دستگاه برتر هست در استان و امیدوارم با تلاشهای صادقانه‌ای که مقدم انجام میدهند همه جشن افتخار خواهیم گرفت.
  من الله توفیق گ

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس