تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 47672
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۹۶ - ۱۸:۵۳

فصلی نو،رئیس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد از ورود سامانه بارشی همراه با گرد و خاک از عصر امروز سه شنبه، ۲۴ بهمن ماه به این استان خبرداد. به گزارش فصلی نو،” ولی بهره‌مند” در گفت و گو با خبرنگار فصلی نو افزود: بررسی آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، ورود سامانه بارشی جدیدی را به استان […]

بارش برف و باران از فردا در کهگیلویه و بویراحمد آغاز می شود

فصلی نو،رئیس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد از ورود سامانه بارشی همراه با گرد و خاک از عصر امروز سه شنبه، ۲۴ بهمن ماه به این استان خبرداد.

به گزارش فصلی نو،” ولی بهره‌مند” در گفت و گو با خبرنگار فصلی نو افزود: بررسی آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، ورود سامانه بارشی جدیدی را به استان نشان می‌دهد که این سیستم از بعدازظهر سه شنبه، ۲۴ بهمن وارد جو استان شده و با افزایش ابر، بارش باران، در ارتفاعات بارش برف شاهد خواهیم بود.

وی اظهارکرد: اوج فعالیت این سیستم از امشب تا ظهر فردا چهارشنبه، ۲۵ بهمن ماه است و  به تدریج از بعدازظهر فردا، از جو این استان خارج خواهد شد.

رییس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بنابراین اختلال در تردد جاده ای و آبگرفتگی معابر عمومی دور از انتظار نخواهد بود.

بهره مند اضافه کرد: همچنین پنجشنبه شب ۲۶ بهمن ماه تا ظهر روز جمعه، ۲۷ بهمن ماه در برخی مناطق استان احتمال بارش پراکنده وجود دارد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس