کد خبر: 47661
لینک کوتاه: http://faslino.com/?p=47661
تعداد نظرات: یک نظر
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ، ۱۵:۰۰
نماینده کهگیلویه بزرگ خبر داد؛

فصلی نو ،نماینده مردم شهرستان‌های ۴ گانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری‌های انجام شده ۳۰ میلیارد تومان برای توسعه کهگیلویه بزرگ در بخش‌های مختلف از جمله ورزش اختصاص یافت.

به گزارش فصلی نو ،به نقل از تسنیم،عدل‌ هاشمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده توانستیم ۳۰ میلیارد تومان از وزارت نفت برای توسعه شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در بخش‌های مختلف از جمله ورزش بگیریم.

وی خواستار توجه بیش از پیش وزارت نفت به شهرستان نفت خیز بهمئی شد و افزود: با وجود چاه‌های نفت محرومیت فعلی و بیکاری جوانان این شهرستان زیبنده نبوده و باید در این زمینه توسط مسئولان و متولیان امر تدبیری اندیشیده شود.

هاشمی‌پور با تاکید بر اینکه مهمترین نگرانی‌ام وجود جوانان بیکار تحصیلکرده در حوزه انتخابیه‌ام است، ادامه داد: بیشترین خواسته مراجعه‌کنندگان به دفتر نماینده در تهران و شهرستان و همچنین در مراجعه حضوری بحث اشتغال بوده که همین مسئله بیش از هر چیزی عذابم می‌دهد.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس تاکید کرد: دولت در زمینه ایجاد اشتغال جوانان بویژه تحصیلکردگان چاره اندیشی کند زیرا در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.

هاشمی با بیان اینکه فرهنگ کارآفرینی باید ترویج شود، خاطرنشان کرد: دنبال کردن جوانان برای شغل دولتی به یک معضل تبدیل شده زیرا امکان جذب این تعداد بیکار در دستگاه‌های دولتی وجود ندارد در حالی کوچک کردن دولت از سیاست‌های نظام است.

image_pdfimage_print

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه on "اختصاص ۳۰ میلیارد تومان برای توسعه کهگیلویه بزرگ"

Notify of
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
علی
Guest

حق نفت بهمئی را با دهدشت تقسیم کردن کار درستی نیست و باید نزد خدای خود پاسخگو باشی