تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 47517
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۹۶ - ۲۱:۱۵

فصلی نو،کلنگ طرح نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی شهرستان کهگیلویه در منطقه پادوک به دست استاندار به زمین زده شد. به گزارش فصلی نو،در این آیین که حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس، هاشمی پورنماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده  در مجلس شورای اسلامی و جمعی ازمسئولان استانی و محلی حضور داشتند، استاندار […]

طرح  بزرگ نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی برق در کهگیلویه کلنگ زنی شد

فصلی نو،کلنگ طرح نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی شهرستان کهگیلویه در منطقه پادوک به دست استاندار به زمین زده شد.

به گزارش فصلی نو،در این آیین که حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس، هاشمی پورنماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده  در مجلس شورای اسلامی و جمعی ازمسئولان استانی و محلی حضور داشتند، استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: اعتبار اجرای این پروژه ۳۲۵ میلیون یورو معادل ۱۵ هزار میلیارد ریال است.

علی محمد احمدی با تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، بیان کرد: ۳۰ هکتار زمین برای اجرای این طرح بزرگ اقتصادی از سوی منابع طبیعی و راه شهرسازی در نظر گرفته شده است.

استاندار، مدت اجرای این طرح را سه سال عنوان کرد و گفت: با بهره برداری از این طرح برق طرح‌های صنعتی کهگیلویه از جمله پتروشیمی، سیمان سپو و کارخانه آجر به‌صورت پایدار تأمین خواهد شد.

احمدی اظهار داشت: ساخت این نیروگاه گام مهمی از سوی دولت در راستای تأمین برق پایدار مورد نیاز شهرستان کهگیلویه است.

در سفر رئیس جمهوری به استان در سال ۱۳۹۵ مجوز احداث این نیروگاه اخذ شد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. سجاد گفت:

    خدا قوت به مسئولین و مهندس عدل هاشمی پور عزیز
    ان شاءالله در آینده بتوانید از انرژی خورشیدی هم بهره برداری کنید و فرهنگ توسعه و بهره برداری از این نعمت خدادادی رو به همه استان گسترش بدید

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس