کد خبر: 47516
لینک کوتاه: http://faslino.com/?p=47516
تعداد نظرات: ۸ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ، ۲۲:۳۲

فصلی نو، پرسنل حمل و نقل مرکز بهداشت شهرستان کهگیلویه در تماس با این پایگاه خبری از اخراج ۲۸ راننده این شبکه بهداشت خبر دادند.

 به گزارش فصلی نو ،پرسنل اخراج شده مرکز بهداشت شهرستان کهگیلویه بیان کردند : ما ۲۸ نفر راننده کلیه امور حمل و نقل مراکز بهداشتی  قلعه رییسی،دیشموک، بهمئی؛با مرکز شهر دهدشت و سوق و همه درمانگاههای شهرستان را انجام می دادیم که بنا به دلایل نامعلوم توسط داوری رئیس جدید مرکز بهداشت کهگیلویه اخراج شدیم.

این افراد عنوان کردند : برخی از ما با  ۱۳ سال سابقه کار دارند که جوانی مان را سر این کار گذاشته ایم و آقای دکتر داوری به بهانه اتمام قرارداد شرکت ما را اخراج نمود.

معترضین می گویند: حتی اوایل کار آقای داوری ایشان به ما اعلام کردند که ماشین های شما باید مدل بالاتر از ۹۲ باشد که خیلی از همکاران با هزاران بدبختی ماشین مدل ۹۲ و بالاتر خرید کردند و  الان با بدهی های فراوان شاهد اخراج خودمان هستیم.

افراد مذکور ادعا دارند: منافصه نسبت به سال گذشته ۵۵۰ میلیون تومان بیشتر شده است و ما حاضر هستیم با همان دستمزد سال گذشته کار کنیم.

این افراد در ارتباط با رایزنی های صورت گرفته عنوان کردند: با فرماندار کهگیلویه و امام جمعه دهدشت مشکلات مان را عنوان کردیم که این دو عزیز با آقای داوری تماس گرفتند که دکتر داوری در جواب آنان گفته بود از استان خواسته اند که قرارداد راننده ها را تمدید نکنیم.

اینان گفتند : در یاسوج با آقای استوار معاون پشتیانی صحبت کردیم که ایشان کتبی نامه ای به ما دادند وعنوان کردند که هیچگونه تعدیل نیرو در علوم پزشکی استان و قرارداد ها صورت نگرفته است و در اینجا اختیار با مدیر مرکز بهداشت است ،؛که آقای داوری در جواب نامه آقای استوار گفت می خواهم با کسری بودجه روبرو نشوم.

معترضین در ارتباط با نیروهای جایگزین گفتند: دو یا سه نفری از پرسنل قبلی بکار گرفته شدند و بقیه کارها را با ماشین دربست از تاکسی بی سیم انجام می دهند و ماشین های آژانس بی سیم در مرا کز بهداشتی این شهرستان جولان می دهند.

افراد معترض ادامه دادند : الان ۹ ماشین بدون قرارداد مشغول فعالیت هستند که ۶ تا از آنان تاکسی بی سیم و ۳ ماشین دیگر از پرسنل شرکت ما بدون قرار داد مشغول بکار هستند.

داوری رئیس مرکز بهداشت کهگیلویه در این زمینه گفت : همه این افراد متدین هستند ،این افراد از کارمندان ما نبودند و زیر یک شرکت خصوصی فعالیت می کنند ،با من هم قرارداد نداشتم و حقوق و بیمه هم وظیفه ما نبود و من فقط شرکت را به رسمیت می شناختم.

داوری ادعا کرد: شرکت اول این افراد را به ما معرفی کرد اگرچه افراد خوب و متدینی بودند ،ولی تعداد ماشین های بکار گرفته شده اضافه بودند،من کاری به افراد و شناسنامه افراد نداشتم ،تعداد ماشین ها زیاد بودند و وظیفه من هم حفظ منابع است و باید در راستای بهینه سازی سلامت گام بردارم.

وی گفت : وظیفه من ایجاد تناسب بین منابع انسانی با منابع غیر انسانی است و کلمه اخراج اصلا مفهوم ندارد زیرا من کسی را بکار نگرفتم که اخراج کنم و شرکتی که آنها را بکار گرفته بود جای خود را به یک شرکت دیگر داد.

رئیس مرکز بهداشت کهگیلویه اضافه کرد: درست است که این عزیزان از امام جمعه و فرماندار نامه آوردند اما من از هر جایی نامه ارائه دهند قبول نخواهم کرد زیرا که کاره ای نیستم  و قراردادی با این افراد ندارم.

داوری افزود: الان با شرکتی که قرارداد دارم و ماشین های استیجاری که در خدمت مرکز بهداشت هستند من به شرکت اعلام می کنم که من خدمات مرکز را به شما می فروشم ،الان پزشک خوانده ،پرستار،غذا و اورژانس  به همین صورت است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد افراد بکار گرفته شده از اقوام شما هستند گفت: شما نباید قصاص قبل از جنایت کنید ودر ثانی فردی که  قرارداد را برنده شده است می تواند هر فردی چه اقوام نزدیک و دور و چه هر شخصی را بکار گیرند چون برنده مناقصه شده است هر چند که افراد بکار گرفته جدید نیز متدین هستند.

 

 

 

 

image_pdfimage_print

دیدگاه بگذارید

8 دیدگاه on "اتفاق جالب در کهگیلویه-با اخراج راننده های مرکز بهداشت امورات توسط آژانس بی سیم انجام می شود"

Notify of
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
ف+ر+ی+د
Guest

ولی آقای داوری نفرمود که برنده مناقصه چه نسبتی با خودش داره… فساد چون موریانه ای در سیستم اداری ما لانه کرده… امان از, بی عدالتی… نون حروم لقمه اکثر مدیران شده….

علی
Guest

اقای داوری چند بار روی کلمه متدین برای راننده ها تاکید کردن ،من که متوجه نشدم منظورشون رو

تتتتتتت
Guest

با توجه به فرمایشات رهبری که فرمودند اشتغال و به کار گرفتن جوانان واقعا که کار بدی انجام گرفته ،تیغ بران گر به دستت داد روزگارهر چه میخآهی ببر امانبر نان کسی …

ر....م....د
Guest

با تشکر از سایت فصلی نو
انسانیت کجا رفته ……….. .

د .....د...ٔ...د
Guest

تیغ بران گر به دستت داد روزی روزگار هر چه میخواهی ببر اما نبر نان کسی

ناشناس
Guest

اقای داوری با این کاراش فقط سردارهاشمی را از میدان خارج میکند واقعا نمیدانم سردار هاشمی چه امیدی به داوری دارد واقای داوری نان بریدن خیلی سخته

رسول
Guest

وای به حال ما دانشكاه علوم بزشكی تا بحال یك مناقصه سالم بركذار نكرده و دبببر واقع با رفتن كابنه دكتر نبوی زاده دیكر علوم بزشكی بی سروسامان شد.مسولین فكری كنند

اطلاحات
Guest

داوری یک جامعه شناس است ببین چه بلایی سر جامعه می آورد ایشان فقط به فکر ریاست خودش است