تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 47496
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۹۶ - ۱۷:۱۰

فصلی نو،جشن ملی و سياسی آغاز چهارمین دهه پيروزی انقلاب اسلامی باشكوه تر از گذشته در همه شهرهای استان كهگيلويه وبويراحمد با راهپيمائی ۲۲ بهمن برگزار شد و مردم شهيد پرور و ولايتمدار اين استان حماسه‌ای بی‌نظير خلق کردند. به گزارش فصلی نو،تجلی حماسه در سرآغاز چهارمین دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور احمدی […]

حضور با شکوه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی ۲۲ بهمن

فصلی نو،جشن ملی و سياسی آغاز چهارمین دهه پيروزی انقلاب اسلامی باشكوه تر از گذشته در همه شهرهای استان كهگيلويه وبويراحمد با راهپيمائی ۲۲ بهمن برگزار شد و مردم شهيد پرور و ولايتمدار اين استان حماسه‌ای بی‌نظير خلق کردند.

به گزارش فصلی نو،تجلی حماسه در سرآغاز چهارمین دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور احمدی استاندار، مسئولین استانی و اقشار مختلف مردمی و با ندای وحدت بخش مردم و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور در راهپیمائی ۲۲ بهمن یاسوج با شکوه تر ازهمیشه برگزار گردید.

اقشار مختلف مردم، مسئولان اجرائی، عشایر دلاور، زنان و مردان در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور پرشور و نمایش جلوه ای بی بدیل و با وحدت و همدلی بار دیگر با ارزش های نظام، آرمان های انقلاب اسلامی و رهبری تجدید پیمان کردند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در جمع مردم یاسوج و در حاشیه این راهپیمائی از حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور قدردانی کرد و افزود: خروش یکپارچه ملت در طلیعه چهارمین دهه فجر انقلاب اسلامی این رخداد بی‌نظیر تاریخ ملت ایران حقیقتا حیرت جهانیان را برانگیخته و این ملت آگاه، بیدار و همیشه در صحنه پاسخی دندان شکن به تحرکات، توطئه ها و دسیسه های دشمنان خواهند داد.

علی محمد احمدی با قدردانی و تشکر از حضور حماسی مردم استان در جشن سیاسی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن فرصت ارزشمندی است و شکوه و ظرفیت بالای این حماسه و حضور بی بدیل باعث  می شود، پیام‌های مردمی از طریق رسانه‌های مختلف در فضای داخلی و بین المللی بارتاب پیدا کرده و پیام پایداری، مقاومت و وحدت ملت بزرگ و غیرتمند ایران اسلامی را به جهانیان مخابره سازد.

میدان امام حسین(ع) و خیابان طالقانی جایگاه مراسم راهپیمایی در شهر یاسوج و خیابان‌های منتهی به آن مملو از جمعیت عاشقان و دل‌باختگان به امام راحل، ولایت و انقلاب بود.

همچنین در این جشن ملی، اقشار مختلف مردم کهگیلویه وبویراحمد اعم از زن و مرد، پیر و جوان، کوچک و بزرگ همچون  سایر ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی به خیابان‌ها آمده بودند تا یک بار دیگر با آرمان‌های انقلاب و نظام، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و خون شهیدان تجدید پیمان کنند و انزجار قلبی خود را از دشمنان انقلاب اسلامی به سرکردگی استکبار جهانی به مردم دنیا اعلام نمایند.

در آیین جشن ملی انقلاب اسلامی طنین شعار «مرگ بر آمریکا» نیز به عنوان ندای تبری جویانه جهان مستضعفان از مستکبران، در همه شهرهای این استان شنیده شد.

این جشن در همه شهرها، بخش ها و دهستان های استان با شکوهتر از سال‌های پیش برگزار شد و خیابان‌ها و معابر عمومی شهرهای این استان مملو از جمعیت انبوهی بود که با تمام وجود، فریاد استکبار ستیزی «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» را سر می دادند.

در میدان امام حسین (ع) شهر یاسوج و دیگر شهرهای استان قطعنامه‌ راهپیمایی سراسری مردم ایران اسلامی در یوم‌الله ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ قرائت شد.

شب گذشته هم راس ساعت ۲۱ به منظور گرامی داشت آغاز چهارمین دهه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ندای« الله اکبر» در جای جای شهرهای استان طنین انداز شد و همه شهرهای استان نور افشانی شدند.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس