کد خبر: 47470
لینک کوتاه: http://faslino.com/?p=47470
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ، ۴:۲۶

 فصلی نو،استاندار کهگیلویه و بویراحمد  گفت : خوشحال هستم که رسانه های استان از نظر کمیت در مقایسه با دیگر استانهای کشور از نظر کمیت وضعیت بسیار مناسبی است.

به گزارش فصلی نو ،علی محمد احمدی در نشست خبری با اصحاب رسانه ها گفت:نگاهمان را از حوزه های سردسیری و گرمسیری بالا ببریم ،شما قلم بدست ها باید دغدغه همه  را ببینید  و نگاه شما به هدف های بالاتر باشد و آرام آرام همطراز استانداردها خواهد بود.

وی اضافه کرد:جامعه ای که نقد ندارد جامعه خمود است ،رسالت به این بزرگی ملاحظاتی هم دارد که یکی از آنها امید دادن به مردم است رسانه هیچ وقت فراموش نمی کند که باید به مردم امید دهد .

احمدی به تاریخ قبل از انقلاب استان کهگیلویه وبویراحمد اشاره کرد و گفت :گذشته کشور را مقایسه کنید که در گذشته کجا بودیم و الان کجای کار قرار داریم .

وی اضافه کرد : با بهره برداری از بیمارستانهای یاسوج،باشت،گچساران،و بعمئی تخت های بیمارستان های استان از متوسط کشور بالا می زند و به استاندارد های جهانی می رسد.

مقام ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: نگاه ما باید نگاه وصل مردن باشد وخدای ناخواسته سردسیری و گرمسیری باب نشود ،؛این نگاه را داشته باشیم و  برای رفع ایرادات باید  دست بدست هم دهیم.

علی محمد احمدی افزود: کجا ایران را  شما می بینید که یکی از طرفیت های استان کهگیلویه و بویراحمد را داشته باشد، خداوند باید به ما چه می داد تا حرکت کنیم .

احمدی بیان کرد :استان دلسوزانی می خواهد که تمام نیروها را بسیج کند ،ایلام هیچگاه موقعیت کهگیلویه وبویراحمد را ندارد استان شما در دل چهار بازار بزرگ حوزستان بوشهذر اصفهان و فارس قرار دارد.

 وی ادامه داد:تحول باید ایجاد شود ،بستر را فراهم کنید تا مردم احساس کنند که موهبت نظام برای همه است ،فرصت می تواند دانش اموز دیشموکی باشد یا سرمایه گذار باشد.

احمدی با تاکید بر استفاده حداکثری تز ظذفیت ها بیان کرد: همه دست بدست هم دهیم واقع بین باشیم زحمت برای این استان کشیده شده است و نسبت به گذشته بسیار کار شده است اما فاصله داریم بهره گیری از ظرفیت ها باید بیشتر باشد.

استاندار اذعان داشت: با آن کسی که در دیشموک است فرض کنید یک ناموس مشترک داریم اگر اینکار را کردیم می شویم دلسوز و برای این کار باید بیشتر زحمت بکشیم ، اگر نادر افرادی را داریم که طور دیگری فکر می کنند انها را هدایت کنیم .

علی محمد احمدی خاطر نشان کرد: هر تغییر و تحولی قبل از  ان مقاومت وجود دارد در گذشته حرکت داشتیم و ما می خواهیم سرعت بدهیم ،به فضای جدید کمک کنیم ، ما یک ذره دیر گرم می شویم ما باید فرایند خیز را تجربه کنیم .

استاندار ضمن انتقا از کنایه ها بیان کرد: مردم را به وحدت دعوت کنیم و نیش زدن ها را کم کنید فضای برادری را ایجاد کنیم ،جامعه ای که نظم نداشته باشد بجای نمی رسد ،معلم های ما باید در مدارس به ما یاد می دادند که به موقع در جلسه و محل کار حضور داشته باشیم.

 احمدی به سفر وزیر نفت به استان اشاره کرد و افزود: دو روز قبل که وزیر نفت بودندفقط طرحهای پتروشیمی ما و طرحهای بالا دست وپایین دست پتروشیمی اگر این صنایع تکمیل شوند مشکل بیکاری بطور کامل مرتفع خواهد شد.

 وی خواستار حذف درخواست برای شغل های دولتی شد و عنوان کرد: ۱۲هزار میلیارد تومان دولت تسهیلات کم درصد داده است ،باید صندلی های دولت را جمع کنیم ابزار ها همه فراهم هستند،کمک کنید تا منابع را جذب کنیم و استان بسمت جلو حرکت کند .

 وی از برخی مدیران انتقاد کرد و گفت : با احترام به مدیران زحمت کش باید بگویم برخی از مدیران بی خیال بودند ما می خواهیم تغییر دهیم و برای این تغییر برخی ها خوششان نمی آید .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: هدف اول من این است که طرحهای نیمه تمام به بهره برداری برسد ،اگر یک فرصت واقعی پایدار ایجاد کردیم و کوچک و بزرگ نکردیم به اهداف خودمان نردیک خواهیم شد.

علی محمد احمدی اضافه کرد:برگزاری مناقصات بصورت ترک تشزیفات درد های استان هستند و عامل آن هم خودمان هستیم به سازمان بازرسی و دیوان محاسبات اعلام کردیم ،بررسی کنند.

وی در ارتباط با استخدام های فله ای بیان کرد: این استخدام ها از قبل بوده است ،۹۹ درصد مدیران استان بچه های خودتان هستند دو نفر من آوردم و احتمال دارد دو نفر دیگر بیاورم،هر کسی تخلف از مدیران مشاهده کرد به ما   اعلام کنید.

image_pdfimage_print

دیدگاه بگذارید

5 دیدگاه on "مناقصات با ترک تشریفات درد این استان است؛عامل این درد خود ما هستیم"

Notify of
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
تقی
Guest

جناب استاندار سلام.بله عامل همه بیجاركی های ما بجه های خودمون هستند. همون هایی كه تا یك موقعیت به دست می اولین حركتشان بیدا كردن یك جای خالی برای اقوام خود هستند. این درد بی درمان سالهاست كه موجب عقب رفت این استان شده و امیدواری در انتخاب مدیران از انسانهای با خرد بالا استفاده شود نه كسانی كه فقط جلوی رایشان را میبینند.سازمان بازرسی كه فقط بله جشم را بلده و الا جرا اصلا ترك تشریفات باشه.ترك تشریفات یعنی شراكت با مسولین. امیدوارم این سنت زشت بزودی در این استان رخت. بربندد وجایش را به مناقصه سالم بدهد

انصاری
Guest
طرح های پتروشیمی سرمایه بر هستند و اشتغال نسبتا کمی دارند. صنایع پایین دستی پتروشیمی در استان مطالعه نشده است با فرض راه اندازی این صنایع پایین دستی بازار مصرف آن به علت وجود رقبای قدرتمند مثل عربستان و کره و مخصوصا چین در اختیار ما نیست. توسعه صنایع داخلی هم در حدی نیست که بتواند این همه محصول پتروشیمی را جذب و مصرف کند. حتی اکنون صنایع پتروشیمی موجود کشور بدون دریافت سوبسید و گاز به قیمت ارزان قادر به رقابت در بازار جهانی نیست. طرح زنجیره پتروشیمی های کشور از آغاز هم با ابهام توجیه پذیری مواجه بوده… بیشتر »
نکته سنج
Guest
آقای استاندار ، آیا جنابعالی با فرهنگ شهادت میانه خوبی نداریید که اسم بیمارستان شهید دکتر جلیل را به درستی و طبق قانون بیان نفرموده ای ؟!!!!!!؟؟؟ اسم بیمارستان شهید دکتر جلیل در شورای نامگذاری اماکن شهر یاسوج در سال ۹۲ مصوب شده و شورای اسلامی شهر یاسوج مجدداً آنرا تصویب نموده است شورای فرهنگ عمومی استان در مرداد ماه ۹۶ به رای شورای نامگذاری اماکن مبنی بر اسم بیمارستان شهید دکتر جلیل تمکین نمود با حضور استاندار قبلی ؛ مجدداً شورای فرهنگ عمومی با حضور جنابعالی در تاریخ ۹۶/۸/۱ به رای شورای نامگذاری مبنی بر نامگذاری بیمارستان شهید دکتر… بیشتر »
قانون
Guest
فرایند قانونی نامگذاری بیمارستان شهید دکتر جلیل عبارتست از؛ ۱ – طرح در جلسه شورای نامگذاری مورخ ۹۱/۶/۷ و موافقت مشروط که بعد از اخذ موافقت بنیاد شهید و امور ايثارگران و علوم پزشکی استان در جلسه مورخ ۹۲/۲/۴ مورد تصویب نهایی قرار گرفت و مجدداً شورای اسلامی شهر یاسوج ضمن استناد به آن در بند ۷ جلسه ۱۳ مورخ ۹۲/۳/۴ اسم بیمارستان شهید دکتر جلیل را مورد تصویب نهایی قرار می دهد و رئیس آن شورا طی نامه شماره ۲۲۴ تاریخ ۹۲ / ۴ / ۱۵ آنرا ابلاغ رسمی نموده است ۲- شورای نظرات بر نامگذاری اماکن شهرستان یاسوج… بیشتر »
بازپرس
Guest
سخنی با مخالفان ؛ اسم بیمارستان شهید دکتر جلیل : ابتدا استادیوم ۱۵هزار نفری آزادی به نام شهید فوتبالیست شهید فتاحی شده بودکه با اعتراض اهالی محترم دولت آباد تغییر نام داده شدو به استادیوم آزادی و ورزشگاه بزرگ را هم در همان زمان گذاشتن شهدای دولت اباد ….. در رابطه با بیمارستان هم با همین حربه جلو آمدن وادعای وقف زمین ونیم بها دادن آن را داشتن…. که مستندات وقولنامه محضری وحتی سند زمین نشان داد که علاوه بر اینکه قیمت زمین را بر اساس منطقه بندی فروخته اند وحتی گران تر,ده هزار متر هم کمتر انتقال داده اند… بیشتر »