کد خبر: 44379
لینک کوتاه: http://faslino.com/?p=44379
تعداد نظرات: 20 نظر
تاریخ انتشار: 11 ژانویه 2018 ، 21:02

فصلی نو ،شواهد و قرائن از نا مشخص شدن وضعیت  8 میلیارد تومان واریزی بیمه سلامت استان به حساب  دانشگاه علوم پزشکی استان خبر می دهد .

به گزارش فصلی نو ،یک منبع آگاه به فصلی نو گفت : 8 میلیارد تومان مربوط به خدمات نظام نوین سلامت در مراکزبهداشت و درمانی شهری و روستایی که در زمان مدیریت سابق دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از طریق بیمه سلامت استان به معاونت بهداشتی پرداخت شده بود ،اما از طریق معاونت بهداشتی بحساب مراکز بهداشت شهرستان ها پرداخت نگردید.

این منبع موثق ادامه داد : در این بین معاونت بهداشتی  مدعی است که مبلغ فوق صرف هزینه های چاپ و انتشار کتاب ها ،جروات و پم فلت ها جهت ارسال به وزارت بهداشت و درمان گردیده است .

در این بین سولاتی مطرح می شود که طبق کدام مصوبه حق و حقوق مراکز بهداشت و درمان شهرستان ها صرف انتشار جزوات می شود و اینکه مقدار کتاب و جزوات به چه مقدار بوده است که 8 میلیارد تومان هزینه در بر داشته است.

فصلی نو ،بدون هیچگونه قضاوتی آماده انتشار پاسخ دانشگاه علوم پزشکی در این زمینه است.

بزودی اخباری در ارتباط با ابهامات در صورت حساب های مالی برگزاری کنگره خون در این رسانه منتشر خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

20 دیدگاه on "“پسا ماجرای” 8 میلیارد تومان واریزی بیمه سلامت به حساب دانشگاه علوم پزشکی که سر به نیست شد"

Notify of
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
مهربان
Guest

8 میلیارد تومن هم هزینه تبلیغات ستاد روحانی برا انتشار پوستر و بنر نشد خواهش دارم رسیدگی کنید

نمازی
Guest

شما دیر متوجه شدید کنگره خون برا یه عده منفعت میلیاردی داشت از طریق قرارداد با شرکت های دارویی

نمازی
Guest

مهندس غفاری اهل این حرفا نیست ،سرنخ رو از دکتر چمن بگیرید

احسان
Guest

فصلی نو روابط عمومی رو بی خیال شدی رفتی سمت غفاری

مطلع
Guest

اصلا چنین چیزی صحت ندارد
پرداخت بیمه سلامت در بخش بهداشت براساس سرانه سلامت جمعیت تحت پوشش در بخش بهداشت بین شهرستانها توزیع می شود و این اعتبار با اختیار معاون بهداشتی قبلی و فعلی
در استان توزیع می شود.

کارمند علوم پزشکی
Guest

اگر دنبال حقیقت هستید می توانید از طریق معاونین بهداشت فعلی و قبلی دانشگاه علوم پزشکی نحوه هزینه کرد اعتبارات بیمه سلامت را جویا شوید که یک ریال هم خارج از قانون هزینه نمی شه.
در مورد کنگره خون هم از دبیر کنگره جناب دکتر یزدانپناه اطلاعات را بگیرید تا یقین پیدا کنید که چه کنگره عظیمی با حداقل هزینه و با کمک نهادهای دیگر برگزار گردید.

کارشناس حسابدار
Guest

گروه مدیران قبلی علوم پزشکی از پاک دست ترین افراد بودند و این وصله ها به هیچ وجه به اونها نمی چسبد که هزینه ای خرج تبلیغات روحانی کرده باشند. این اعتبارات که مال این دوره مدیران جدید بوده که اصلا انتخابات ریاست جمهوری هم همین دوره بود اما باز هم مهندس غفاری معاون بهداشت بود و دکتر ایلامی ریاست دانشگاه که اینها هم نمی تونستن پول بیمه سلامت را جای دیگه خرج کنن. باید سرنخ را از ایلامی و غفاری و نعیمی بگیرید.

عضو برگزاری کنگره خون
Guest

هر کنگره علمی هزینه های مشخصی دارد که اصلا هزینه نیست. ارزش اون کار بزرگ علمی بین المللی که در استان ما برای اولین بار و کم نظیر بود نباید فراموش کرد.
روزانه در کشور میلیاردها صرف هزار کنگره بی خاصیت می شود.
مسولیت مالی اون کنگره با یک شخص قوی مثل دکتر بهروز یزدانپناه بود که تازه از سایر سازمانها هم برای برگزاری کنگره کمک گرفت.

دكتر بهروز يزدانپناه
Guest
حضور همه عزيزان سلام عرض ميكنم ممنون از يادآوري يك رويداد بزرگ در استانمان و آن اولين كنگره بين المللي در استان بنام كنگره بين المللي خون در سال ١٣٩٤ بود به استخضار ميرساند نه تنها به هيچ شركتي و از جمله شركتهاي دارويي براي شركت در نمايشگاههاي كنگره وجهي پرداخت نشد بلكه از تمام آنها بابت شركت در نمايشگاههاي جنبي كنگره هزينه شركت و احاره غرفه دريافت و به حساب دانشگاه واريز گرديده است از ١٥ كشور و تعداد ١٢٠٠ نفر در آن كنگره كه براي سالها ميتواند فخر استان كهگيلويه و بويراحمد و دانشگاه علوم پزشكي باشد شركت… بیشتر »
کارشناس بهداشت
Guest

تا اونجایی که ما می دونیم این داستان مال همین سال ۹۶ بوده اگر صرف کارهای سیاسی شده ایلامی- غفاری- مجیدی باید پاسخگو باشن.هر چند بعید می دونیم که خطایی باشه.

علی
Guest

با سلام اولا این پول مربوط به بیمه سلامت نبود و مربوط به حاشیه شهر بود که از طریق وزارت اختصاص داده شد . ثانیا فکر کنم 6 میلیارد تومان ان کتاپ چاپ و برای سایر دانشگاههای سراسر کشور ارسال شد . البته میگن کتاب ها فرستاده شد . و بقیه ان هم صرف قرارداد با صداو سیمای کشور شد . و اصلا قبل از انتخاب ریاست جمهوری بود و در زمان دکتر ایلامی نبود ِ بنابراین مسخره هست بگین صرف انتخابات ریاست جمهوری شده است .

علی
Guest

عجیبه پول استان را کتاب چاپ میکنن برای وزارت خونه . خوب با این پول این همه بدهی دانشگاه را بدن

کارشناس ارشد شبکه بهداشت
Guest

جهت اطلاعتون پول بیمه سلامت روستاییان مستقیما از سازمان بیمه در اختیار معاون بهداشت علوم پزشکی قرار می گیره باید حسینی مدیر کل بیمه سلامت برابر اسناد بهداشت به غفاری و نعیمی پول داده باشه پس اول باید بروید سراغ بیمه سلامت بعدش معاون بهداشت که رئیس مرکز بهداشت استان هست و طرف قرارداد بیمه سلامت.

حسابدار
Guest

جناب علی
اولا که این قصه مال دوره دکتر ایلامی بوده و مهندس غفاری و دوما با هماهنگی وزارت بهداشت بوده و سوما پول استان نبوده مال کشور بوده که در اختیار یاسوج گذاشتن تا برای کل کشور خرج کنه.
از آقای مرعشی مدیر امور مالی بهداشت استان بپرسید بعد اظهار نظر کنید دوست عزیز.

حسين
Guest

اين موضوع قرار بود محرمانه بمونه، چطور رسانه اي شد، اميدوارم زودتر قضيه براي همه مشخص بشه

همکار معاونت بهداشت
Guest

فصلی نو عزیز
حقیقت را من به شما بگویم که این پول آخر سال ۹۵ به معاون بهداشت استان داده شد و با هماهنگی غفاری و دکتر ایلامی و برابر خواست مسولین بهداشت وزارت هزینه شد اصلا نه پول شهر بود نه پول حاشیه شهر بود و نه پول بیمه روستایی. اسنادش هم موجود.
انشاالله که رفع سوء تفاهم بشه.

کارمند
Guest

شخص که با نام حسابدار نظر گذاشته مزاح می فرمایند
یعنی وزارت خودش دستش چلاق بوده نتونسته این پول رو برای کل کشور خرج کنه ،اومده و اون رو به استان ما داد که برای کل کشور برنامه بریزه و خرج کنه خخخخج
به نظر بنده باید بازرسی و دیوان محاسبات به این قضیه وروئ پیدا کنه و بررسی لازم رو انجام بدهبده

کارمند نکته سنج
Guest

با سلام خدمت مسئول محترم سایت فصلی نو

با سابقه ای که از دانشگاه داریم میدانیم بعد از درج این خبر احتمالا با امواج تهدید ها روبرو هستید،از این تهدید ها هراسی نداشته باشید چون شما نه تهمت و نه افترا زدید بلکه فقط طرح یک سوال داشتید،اگر دانشگاه و مسئولین ذیربط ریگی به کفششون نیست جوابیه بدن پول رو چکار کردنکردی
در مقابل افکار عمومی باید پاسخگو باشن

کارمند
Guest

این موضوع خیلی مهم و نیاز به پیگیری دیوان محاسبات داره
احتمالا یه تخلفی از بودج انجام گرفته که پول رو جهت خرج مجبور شدن به استان ما دادن
ضمنا بنده پیگیری کردم و شنیدیم : اولا به اندازه 8میلیارد کتاب چاپ نکردن
ثانیا بدون انجام تشریفات قانونی و از یک چاپخانه این همه رو انجام دادنبده
اگه زد و بندی این وسط انجام گرفته باشد که الله و اعلم!!

مسعود
Guest

عجب گزارش آبکی….
پولی که وزارت میفرسته یک ریال جای دیگر نمیشود هزینه کرد نظارت دیوان محاسبات کانلا وجوددارد….
زمان ریاست قبلی دلنشگاه هم نبوده..
نفمیدیم برای تخریب رییس دیوان محاسبات استان نوشته شد،یاتخریب معاون بهداشتی قبلی یا معاون فعلی