تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44251
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۹۶ - ۲۲:۳۲

 فصلی نو ،در جلسه هم انديشي مديران نمايشگاههاي كشور با معاون محترم وزير صنعت و معدن و تجارت در محل دائمي نمايشگاههاي تهران مدیر عامل شرکت نمایشگاههای دائمی کهگیلویه و بویراحمد خواستار رفع مشکلات سایت نمایشگاه دائمي استان و کمك مدیران دولتی شد. به گزارش فصلی نو ،در  ابتداي اين جلسه دكتر اسفهبدي معاون وزير […]

بلاتکلیفی سایت نمایشگاه دائمی استان و نیاز به کمک بخش دولتی

 فصلی نو ،در جلسه هم انديشي مديران نمايشگاههاي كشور با معاون محترم وزير صنعت و معدن و تجارت در محل دائمي نمايشگاههاي تهران مدیر عامل شرکت نمایشگاههای دائمی کهگیلویه و بویراحمد خواستار رفع مشکلات سایت نمایشگاه دائمي استان و کمك مدیران دولتی شد.

به گزارش فصلی نو ،در  ابتداي اين جلسه دكتر اسفهبدي معاون وزير صنعت و معدن و تجارت پيرامون برگزاري نمايشگاههاي تخصصي در داخل و خارج ازكشور نكاتي را گوشزد كردند و از مديران حاضردر نشست فوق براي همكاري بيشتر با شركت نمايشگاههاي ايران در زمينه رونق اين صنعت مهم و شناساندن ان به جامعه جهاني را خواستار شد.

وی اضافه کرد:  در طي چهار سال اخير تلاش بر اين بوده كه انسجام جامعه نمايشگاهي در كشور محقق شود و كيفيت كاري نسبت به قبل بهتر و سايتهاي استانها را در جهت خدمت رساني بهتر به مردم تقويت نمايیم.

دكتر اسفهبدي از مديران حاضر در جلسه تخفيف ويژه براي برگزاري نمايشگا ههاي دانش بنيان را خواستار شد.

در ادامه این جلسه مديران شركت نمايشگاهها نيز از استانهاي مختلف مشكلات حوزه كاري خود را بيان وخواهان دعوت از وزير صنعت و معدن و تجارت در جلسات اتي براي تدوين وحدت رويه هماهنگ و تبعيت همه اعضا از اين برنامه ها شدند.

بابك درست مدير عامل شركت نمايشگاههاي استان با اشاره به  مشكلات زير ساختي سايت در دست احداث استان بیان کرد :  كم رنگ شدن نقش سهامدران در مشاركت جهت ادامه اجراي عمليات سايت مذكور از جمله دلایل بلاتكليفي وضعيت اراضي ٣٠هكتاري سراب تاوه است.

.وي تداوم اين وضعيت را براي اينده سايت خطرناك توصيف کرد و خواهان تعيين تكليف و نحوه انتقال اراضي مورد بحث شدند .

درست در ادامه مصوبه اي براي حذف نمايشگاههاي موازي را مطرح کرد و اين مهم را در رونق اقتصادي و توانمندي بخش خصوصي و تجاري تاثیر گذار دانست.

در پايان درست از وعده مسوولين و بخش دولتي براي كمك مالي جهت تكميل سايت نمايشگاهي استان با توجه به مصوبه هييت وزيران اشاره و خواهان پيگري اين موضوع شد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. همشهری گفت:

    انصافا که چه ؟پول رفتن وشرکت درجلسه درامده یا نه ؟

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس