تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44247
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۹۶ - ۲۰:۱۲

فصلی نو ،شواهد و قرائن از کنارگذاشتن محمد علی علیمردانی در آینده بسیار نزدیک  خبر می دهد. به گزارش فصلی نو ، علیمردانی که از مهرماه سال ۹۵ سکان مدیریت دستگاه طویل راه ،مسکن و شهرسازی  استان را بر عهده گرفت ،  جای خود را به مدیر دیگری خودهد سپرد . علیمردانی در گفت و […]

علیمردانی رفتنی شد-نیک اقبالی گزینه جانشین نیست، مدیر جدید غیر بومی است

فصلی نو ،شواهد و قرائن از کنارگذاشتن محمد علی علیمردانی در آینده بسیار نزدیک  خبر می دهد.

به گزارش فصلی نو ، علیمردانی که از مهرماه سال ۹۵ سکان مدیریت دستگاه طویل راه ،مسکن و شهرسازی  استان را بر عهده گرفت ،  جای خود را به مدیر دیگری خودهد سپرد .

علیمردانی در گفت و گوی کوتاه با فصلی نو ،خبر بر کناری خود را تکذیب نکرد .

 

هر چند که برخی از رسانه ها از جایگزینی پژمان نیک اقبالی بجای علیمردانی خبر داده بودند اما یک منبع موثق به فصلی نو گفت : با توجه به اینکه در زمان معاونت نیک اقبالی در استانداری کهگیلویه و بویراحمد امتیازات زیادی در زمینه در اختیار گرفتن بودجه های عمرانی که حق معاونت عمرانی بوده است و به سازمان مدیریت واگذار شده بود ، دو نماینده مجلس از وی حمایت نخواهند کرد  هر چند که مدیران ارشد استان و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی  از عملکرد اجرایی نیک اقبالی رضایت کامل دارند.

گفته می شود گزینه جدید مدیر کل راه مسکن و شهرسازی غیر بومی و از  دوستان استاندار و معاون عمرانی ایشان است که دارای سوابق اجرایی بسیار مطلوب است که با توجه به شناخت قبلی با وی مذاکره شده است.

 

 

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. سادات گفت:

    آقای علیمردانی یکی از ضعیف ترین مدیران کل استان می باشد ایشان از روزی که اومده هیچ پروژه ای روند مطلوبی که نداشته بلکه تمام پروژها تعطیل شدند

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس