تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44054
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۹۶ - ۰۳:۴۴

فصلی نو ،در حالی که برخی از مناطق سردسیری استان نیازمند سوخت می باشد مدیر عامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان خبر از عرضه و دپوی سوخت خارج از شبکه علوم پزشکی در برخی از شهرستان های استان داد. به گزارش فصلی نو ، لطف الله مسعودی با بیان اینکه بیشترین میزان قاچاق سوخت استان […]

گاف های ناتمام دانشگاه علوم پزشکی استان- وقتی سرنخ قاچاق سوخت به مراکز بهداشتی و درمانی استان ختم می شود

فصلی نو ،در حالی که برخی از مناطق سردسیری استان نیازمند سوخت می باشد مدیر عامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان خبر از عرضه و دپوی سوخت خارج از شبکه علوم پزشکی در برخی از شهرستان های استان داد.

به گزارش فصلی نو ، لطف الله مسعودی با بیان اینکه بیشترین میزان قاچاق سوخت استان در حوزه نفت سفید و نفت گاز است، ابراز داشت: در حوزه عرضه خارج از شبکه نیز جابه جایی سهمیه در برخی مناطق از استان را شاهد بودیم که با اقدامات انجام گرفته نسبت به برخورد با متولیان این تخلف اقدامات لازم انجام گرفت.

مسعودی با اشاره به تامین سوخت گاز ۱۱ مرکز بهداشتی در شهرستان دنا گفت: در این حوزه با تخلفات دپو و فروش خارج از شبکه ۳ مرکز روبه رو شدیم که با هدفگذاری لازم نسبت به برخورد با این مراکز اقدام شد.

وی افزود:۱۱ خانه بهداشت  دارای سوخت رسانی گازی هستند و نیازی به تامین نفت سفید نداشته اند.

سوخت جمع اوری شده که با یارانه سوخت و قیمت دولتی تحویل دستگاه‌ها می‌شود، گا‌ها با بروز تخلفات در بازار آزاد به قیمت چند برابری به فروش می‌رسد.

حکایت دپوی سوخت خارج از شبکه که مردم عادی به آن قاچاق هم می‌گویند و محرومیت در روستا‌های صعب العبور استان وبرخی مناطق برفگیر و سردسیری استان این سوال را در ذهن ما تداعی می‌کند  چرا علوم پزشکی و خانه‌های بهداشتی  با وجود عدم نیاز به سوخت نفت سفیداقدام به دپو و دریافت سوخت می‌کند؟

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس