تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44579
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۹۶ - ۲۱:۰۳

فصلی نو،رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۹ سانحه رانندگی شهری و بین جاده‌ای در این استان رخ داد که ۴۵ مصدوم بر جای گذاشت. جلال پوران فرد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در این مدت ۲۱ تصادف با ۲۷ […]

۳۹ سانحه رانندگی با ۴۵ مصدوم در کهگیلویه و بویراحمد در دو روز به وقوع پیوست

فصلی نو،رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۹ سانحه رانندگی شهری و بین جاده‌ای در این استان رخ داد که ۴۵ مصدوم بر جای گذاشت.

جلال پوران فرد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در این مدت ۲۱ تصادف با ۲۷ مصدوم در جاده‌های برون شهری و ۱۸ سانحه رانندگی با ۱۸ مصدوم در جاده‌های درون شهری رخ داد.
وی تصریح کرد: از این تعداد مصدوم ۳۴ نفر پس از امداد و نجات اولیه به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال داده شدند و بقیه به صورت سرپایی درمان شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد زنجیره‌ای سه خودروی پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶ و پیکان در محور یاسوج به اصفهان (سه راهی کریک) با پنج نفر مصدوم مهمترین سانحه رانندگی روزهای ۲۱ و ۲۲ دی بوده است.
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا چهارم دی ماه پنج هزار و ۶۰۰ مأموریت امدادی از سوی کارکنان فوریت‌های پزشکی این استان انجام شده است.
پوران فرد بیان کرد: در این مأموریت‌ها ۱۴ هزار ۴۰۰ مصدوم پس از امداد و نجات اولیه به بیمارستان‌ها منتقل شدند.
وی بیان کرد: هم اکنون ۳۹ پایگاه امداد زمینی و ۲ پایگاه امداد و نجات هوایی به حادثه دیدگان در کهگیلویه و بویراحمد خدمات رسانی می‌کنند.
کهگیلویه و بویراحمد حدود ۶ هزار کیلومتر جاده ارتباطی اعم از بزرگراه و راه اصلی، فرعی و روستایی دارد.
سال گذشته ۱۶۵ نفر بر اثر حوادث رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد جان خود را از دست دادند.
تعداد مصدومان ناشی از سوانح جاده‌ای سال ۱۳۹۵ در این استان چهار هزار و ۳۸۴ نفر بود.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس