تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 36980
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۹۶ - ۰۰:۲۹

فصلی نو ، با  حضور مدیر عامل شرکت نمایشگاههای دایمی استان کهگیلویه و بویراحمد ،رئیس اتاق اصناف شهرسان کهگیلویه و تنی چند از مدیران شهرستانی ،نمایشگاه مبل و لوستر در دهدشت افتتاح شد. به گزارش فصلی نو،بابک درست مدیر عامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان عصر امروز در آیین افتتاحیه این نمایشگاه در جمع خبرنگاران بیان […]

نمایشگاه عرضه “مبل و لوستر ” در شهر دهدشت افتتاح شد

فصلی نو ، با  حضور مدیر عامل شرکت نمایشگاههای دایمی استان کهگیلویه و بویراحمد ،رئیس اتاق اصناف شهرسان کهگیلویه و تنی چند از مدیران شهرستانی ،نمایشگاه مبل و لوستر در دهدشت افتتاح شد.

به گزارش فصلی نو،بابک درست مدیر عامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان عصر امروز در آیین افتتاحیه این نمایشگاه در جمع خبرنگاران بیان کرد: در این نمایشگاه ۱۰۰ غرفه در اختیار تولید کنندگان مبل و لوستر از سراسر کشور از جمله تولیدکنندگان مبل یافت آباد تهران برای عرضه به شهروندان دهدشتی قرار داده شده است.

درست زمان برپایی نمایشگاه را ۴ روزه اعلام کرد و گفت :نمایشگاه از روز ۱۸ تا ۲۱ مهرماه همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ دایر خواهد بود که در صورت استقبال شهروندان و موافقت مسئولان یک روز به این مدت اضافه می شود .

وی دررارتباط با قیمت محصولات ارائه شده در نمایشگاه مبل و لوستر دهدشت بیان کرد: با هماهنگی های بعمل آمده با اصناف این شهر و اداره صنعت،معدن تجارت این شهرستان نظارت های لازم صورت خواهد گرفت و پیش بینی می شود قیمت ها در این نمایشگاه ۳۰ درصد کمتر از بازار عرضه شود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان خطاب به شهروندان دهدشتی اظهار کرد :مردم عزیز در هنگام خريد دقت داشته باشند هيچگونه وجهي به حساب غرفه دار پرداخت نشود و بيعانه خود را به حساب شركت نمايشگاه واريز كنند که در غيره اينصورت اين شركت در قبال عدم دريافت كالا مسئوليتي نخواهد داشت.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس