تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 36936
تعداد نظرات: ۲ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۹۶ - ۲۰:۵۹
فصلی نو ،مدیر عامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد، با صدور پیامی انتخاب نستهن مقدم را به عنوان شهردار جدید یاسوج تبریک گفت. به گزارش فصلی نو،بابک درست در متن پیام آورده است: جناب آقای دکتر" نستهن مقدم " شهردار محترم یاسوج سلام علیکم انتخاب شایسته  حضرتعالی در خدمت گزاری به شهروندان فهیم یاسوج،پایتخت طبیعت ایران   را تبریک و تهنیت  عرض نموده، ...
پیام تبریک مدیر عامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان به شهردار جدید یاسوج

فصلی نو ،مدیر عامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد، با صدور پیامی انتخاب نستهن مقدم را به عنوان شهردار جدید یاسوج تبریک گفت.

به گزارش فصلی نو،بابک درست در متن پیام آورده است:

جناب آقای دکتر” نستهن مقدم ”

شهردار محترم یاسوج

سلام علیکم

انتخاب شایسته  حضرتعالی در خدمت گزاری به شهروندان فهیم یاسوج،پایتخت طبیعت ایران   را تبریک و تهنیت  عرض نموده، انشاء الله همانگونه که  در طی سالیان اخیر منشاء خدمات ارزشمندی بودید. و توانستید با تکیه بر دانش، تجربه و نیروی جوانی موفقیت های زیادی را  در دستگاه های تحت امر خود ایجاد نمائید.

امیدوارم  این تجارب ارزنده جنابعالی در گذشته  به منزله چراغ راهی باشد که گام های بلندتری در این عرصه را رقم زنید. از درگاه باری تعالی، در ادای این خدمت ارزشمند، برایتان توفیق روزافزون آرزومندم.

بابک درست

مدیر عامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. عین الله کریمیان گفت:

    سلام آقای مهندس مقدم انشاءالله بتوانی همچون گذشته که راندمان بالایی ادارات آب وخاک داشتی در شهرداری یاسوج هم داشته باشی که انشاءالله این چنین است کریمیان ورزم خواه نره گاه

  2. یا ابا صالح گفت:

    دکتر نستهن مقدم مرد توانمند و پاکدست.
    موفق باشید

پربازدید ها
عکس