تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 36156
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۹۶ - ۰۴:۰۱
فصلی نو، با حضور رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت ؛رئیس اتاق اصناف و مدیر عامل نمایشگاههای دائمی استان و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی ،چهارمین نمایشگاه تخصصي مبل، لوستر و معماری و دکوراسیون داخلی در سالن نمایشگاه دائمی شهرداری یاسوج آغاز بکار کرد.، به گزارش فصلی نو،مدیر عامل نمایشگاههای دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ...
چهارمین نمایشگاه تخصصي مبل، لوستر ، معماری و دکوراسیون داخلی در یاسوج افتتاح شد+تصاویر

فصلی نو، با حضور رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت ؛رئیس اتاق اصناف و مدیر عامل نمایشگاههای دائمی استان و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی ،چهارمین نمایشگاه تخصصي مبل، لوستر و معماری و دکوراسیون داخلی در سالن نمایشگاه دائمی شهرداری یاسوج آغاز بکار کرد.،

به گزارش فصلی نو،مدیر عامل نمایشگاههای دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه بیان کرد : در ابتدا مقدم رياست محترم سازمان صنعت و معدن و تجارت استان ، هئيت همراه ، هئيت مديره شركت نمايشگاه دائمي استان ، رياست محترم اتاق اصناف و اصحاب رسانه را در این برنامه گرامی می داریم.

بابک درست در ادامه افزود : نمایشگاه مبل ،لوستر و معماری ،دکوراسیون داخلی با حضور ۱۵۰ تولید کننده برتر کشور از استانهای مختلف کشور بخصوص از یافت آباد تهران از امروز بمدت ۴ روز دایر خواهد بود.

درست در ادامه با اشاره به شعار سال اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی گفت : با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولیدات داخلی در سال اقتصاد مقاومتی ، همه تلاش خود را برای حضوراين تولیدکنندگان و حمایت از محصولات کشور عزیزمان بکار بستیم تا دعوت شدگان به غرفه ها توليدات داخل كشور را در معرض ديد عموم قرار دهند.

وی در ارتباط با برگزاری اين نمایشگاه بیان کرد :تبادل اطلاعات در اين مجموعه ها و ارتباط مستقيم بين توليد كننده و مصرف كننده و دسترسي اسان به كالاي دلخواه در اين مجموعه و قيمت مناسب مهمترین اهداف ما در برپایی اينگونه نمایشگاها است.

مدیر عامل نمایشگاه دائمی استان با اعلام اینکه مساحت اشغال شده حدود ٢ هزار متر مربع می باشد ،اظهار کرد : از عموم شهروندان گرامی كه علاقمند به بازديد از نمايشگاه فوق هستند دعوت ميشود که از ساعت ۱۶ تا ۲۲ شب از تاريخ ٢٠ لغايت ٢٤ شهريور ماه در سالن شهر از محصولات ارائه شده ديدن فرمايند.

وی در پایان از مردم درخواست کرد که در انتخاب محصولات خریداری شده نهایت دقت را بعمل آورند و در صورت مشاهده تخلف مراتب را به ستاد اجرايي مستقر در نمایشگاه اطلاع دهند.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس