تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 35766
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۹۶ - ۰۰:۰۹
فصلی نو-رئیس هیئت والیبال استان کهگیلویه وبویراحمد از میزبانی شهر یاسوج در مسابقات دسته سوم جوانان کشور خبر داد . به گزارش فصلی نو"اردشیر راد "در جمع خبرنگاران افزود:با هماهنگی انجام شده با فدراسیون والیبال کشور ،یاسوج میزبان مسابقات والیبال جوانان دسته سوم کشور است . وی ضمن تشکر از حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان کرد: این رقابت ها ...
یاسوج میزبان مسابقات دسته سوم جوانان کشور است

فصلی نو-رئیس هیئت والیبال استان کهگیلویه وبویراحمد از میزبانی شهر یاسوج در مسابقات دسته سوم جوانان کشور خبر داد .

به گزارش فصلی نو“اردشیر راد “در جمع خبرنگاران افزود:با هماهنگی انجام شده با فدراسیون والیبال کشور ،یاسوج میزبان مسابقات والیبال جوانان دسته سوم کشور است .

وی ضمن تشکر از حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان کرد: این رقابت ها از روز چهارشنبه، ۱۵ شهریور ماه با ورود تیم ها به شهر یاسوج آغاز خواهد شد .

رئیس هیئت والیبال استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری این مسابقات در روز پنج شنبه ۱۶شهریورماه در سالن شهید پایدار شهر یاسوج خبر داد و یاد آور شد: در این رقابتها ۱۲ تیم حضور دارند .

راد از حضور تیمهای والیبال استانهای لرستان، همدان، زنجان، سمنان، چهارمحال و بختیاری، البرز، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، ایلام، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه بویراحمد در این رقابت ها خبر داد و خاطرنشان کرد: دو تیم برتر این مسابقات به رقابت های دسته دوم جوانان کشور صعود خواهند کرد .

وی از برگزاری مراسم افتتاحیه این مسابقات در عصر روز پنج شنبه، ۱۶ شهریورماه در سالن شهید پایدار با حضور مسئولان استانی و کشوری خبر داد و اضافه کرد: از مردم ورزش دوست شهر یاسوج برای تماشا و تشویق ورزشکاران، دعوت می کنم و امیدوارم که شهر یاسوج میزبان خوبی برای این رقابتها باشد.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس