تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 34572
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۹۶ - ۱۲:۵۹
فصلی نو-وزیر نفت درمورد طلب ۴ میلیارد دلاری وزارت نفت از بابک زنجانی توضیح داد و همچنین عنوان کرد که خانه ۱۰۰ میلیاردی زنجانی بفروش نمی رود. به گزارش فصلی نو بیژن نامدار زنگنه اظهار کرد: رقمی که در نخستین حکم بابک زنجانی آمده حدود ٢ میلیارد دلار است و با نظر وزارت نفت متفاوت است و وزارت نفت آن را ...
زنگنه: خانه ۱۰۰ میلیاردی «بابک زنجانی» روی دستمان می‌ماند

فصلی نو-وزیر نفت درمورد طلب ۴ میلیارد دلاری وزارت نفت از بابک زنجانی توضیح داد و همچنین عنوان کرد که خانه ۱۰۰ میلیاردی زنجانی بفروش نمی رود.

به گزارش فصلی نو بیژن نامدار زنگنه اظهار کرد: رقمی که در نخستین حکم بابک زنجانی آمده حدود ٢ میلیارد دلار است و با نظر وزارت نفت متفاوت است و وزارت نفت آن را تکمیل می‌نماید. وزارت نفت این بدهی را حدود ۴ میلیارد دلار اعلام کرده است.

بر اساس این خبر، وزیر نفت گفت: پول بابک زنجانی پول وزارت نفت نبوده چون از بانک‌ها گرفته شده و تمام این سال‌ها سود آن پرداخت شده و در آینده هم وزارت نفت باید سود آن را بپردازد.  البته رقم کارشناسی این اموال حدود ۲ هزار میلیارد تومان بود اما برای فروش هیچ فردی اموال بابک زنجانی را نمی‌خرد. هیچ فردی حاضر نیست منزل ۱۰۰ میلیارد تومانی و یا ویلای بابک زنجانی را بخرد.

زنگنه تاکید کرد: وزارت نفت احتیاجی به این اموال همانند مجموعه ساختمانی در جماران، ویلا در لواسان، هتلی در کیش و هتل نیمه‌تمام در قشم ندارد و این اموال برای وزارتخانه کارایی ندارد.

به گزارش فصلی نو، وزیر نفت گفت: وزارت نفت اکنون این اموال را قبول کرده اما این ۲ هزار میلیارد تومان اموالی که از سوی وزارت نفت گرفته شده قابل تبدیل به نقدینگی نیست.

 

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس