تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 32341
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۹۶ - ۲۳:۱۸

فصلی نو-شهرداریاسوج گفت : همزمان با دهه کرامت سه پروژه عمران شهری دراین شهر گردشگری به بهره برداری می رسد . به گزارش فصلی نو و به نقل از روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس محمد علی جاوید روز چهارشنبه در مراسم آغازین جشن های دهه کرامت در یاسوج افزود : پارک غدیر، […]

سه پروژه عمران شهری یاسوج در دهه کرامت به بهره برداری می رسد

فصلی نو-شهرداریاسوج گفت : همزمان با دهه کرامت سه پروژه عمران شهری دراین شهر گردشگری به بهره برداری می رسد .

به گزارش فصلی نو و به نقل از روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس محمد علی جاوید روز چهارشنبه در مراسم آغازین جشن های دهه کرامت در یاسوج افزود : پارک غدیر، نمایشگاه دائمی شهری و نماد میدان هفت تیراز جمله این پروژه ها می باشد .

وی اظهارداشت : برای اجرای این پروژه ها ۴۷میلیارد ریال از محل درآمدهای شهرداری یاسوج سرمایه گذاری می شود .
شهرداریاسوج از آماده باش مجموعه شهرداری ، سازمان پسماند ، سیما وفضای سبز شهری و آتش نشانی در آیین های برگزاری دهه کرامت خبر داد .
وی افزود : سازمان سیما ، منظروفضای سبز شهری یاسوج زیرساخت ها آماده سازی شهر برای استقبال و برگزاری دهه کرامت را فراهم کرده که نورپردازی ، نظارت بر بوستان ها و پاکسازی محل اسکان برای حضور مسافران و گردشگران از این جمله است
کنسرت موسیقی محلی درمیدان اجتماعات شهری
شهرداریاسوج از برگزاری کنسرت “موسیقی محلی” برای نخستین باردر این شهر خبرداد .
وی اظهار کرد : این کنسرت به مدت دوشب درچهارم و پنجم مرداد ماه توسط کاظم کریمی خواننده محلی در میدان اجتماعات پارک ولایت به همت روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج به اجرا در می آید .
وی افزود : فراهم کردن زمینه نشاط و شادابی دربین شهروندان از جمله اهداف برگزاری این کنسرت محلی است .

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس