تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 31609
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۹۶ - ۲۱:۳۶

فصلی نو-شهردار یاسوج گفت: تا چند سال دیگر این شهر نیاز به تقاطع غیرهمسطح ندارد گفت: ساماندهی ترافیک و صنوف مختلف جزو اولویت‌های شهرداری است. به گزارش فصلی نو،و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یاسوج، محمد علی جاوید روز صبح امروز در آئین ابلاغ اولویت‌های کاری حوزه شهری یاسوج اظهار […]

صنوف مختلف در شهرستان یاسوج ساماندهی می‌شود

فصلی نو-شهردار یاسوج گفت: تا چند سال دیگر این شهر نیاز به تقاطع غیرهمسطح ندارد گفت: ساماندهی ترافیک و صنوف مختلف جزو اولویت‌های شهرداری است.

به گزارش فصلی نو،و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یاسوج، محمد علی جاوید روز صبح امروز در آئین ابلاغ اولویت‌های کاری حوزه شهری یاسوج اظهار داشت: ارتقاء شاخص‌های شهری، توسعه زیرساخت‌ها، تامین رفاه، نشاط، شادابی و آسایش شهروندان و کمک به سیما و منظر شهری یاسوج از اهداف این اولویت‌ها است.

وی با بیان اینکه زیباسازی شهری نظیرکاشت درخت، درختچه،گل وگیاه، نورپردازی، حذف زائده‌های شهری و اغتشاشات بصری در اولویت نخست قرار دارد عنوان کرد: روکش آسفالت، فرهنگسرا و توسعه فرهنگسرا، ساماندهی پسماندهای شهری و توسعه زیرساخت‌های ورزشی محلات از اولویت‌های دیگر است.

جاوید ادامه داد: درحوزه گردشگری توجه ویژه به ظرفیت‌های گردشگری نظیر پارک آبشار، پارک جنگلی و ساماندهی بازارچه‌های محلی میوه و تره بار در این طرح قرارگرفته است.

وی تاکید کرد: شهرداری یاسوج وارد مرحله جدیدی شده و تا پایان دوره کاری زیباسازی ورودی‌های شهر از پلیس راه قدیم تا میدان آریو برزن و ورودی غرب یاسوج ازپل مهریان تا میدان جهاد انجام می‌شود.

شهرداریاسوج به اولویت‌های دست یافته در چهارسال گذشته اشاره کرد و گفت: تکمیل زیرساخت‌های شهری، به روز نمودن فعالیت‌های شهرداری و برون سپاری خدمات ازجمله نخستین اولویت‌هایی بوده که طی این مدت محقق شده و ۱۰۰ درصد به آن دست  یافته و دربرخی از موارد جلوتر از برنامه گزارش شده است.

جاوید تصریح کرد: احداث ۴۰ هکتاربوستان شهری، احداث نمایشگاه شهر، ساخت پایانه مسافربری، سردخانه و غسالخانه، بازارچه ماهی و گل وگیاه، بازارسنتی، مجتمع فرهنگی و سینمایی شهر و ایستگاه آتش نشانی از جمله پروژه‌های اولویت دار چهارسال اخیر بوده که با تلاش و پشتکارمدیران حوزه شهری محقق شده است.

وی افزود: بازسازی پیاده روها، پرداخت بدهی‌های شهرداری، به روز نمودن مطالبات کارگران و کارکنان، احداث ساختمان معاونت عمرانی شهرداری، ایجاد هزارمترمربع  فضای اداری ازاولویت‌های تحقق یافته شهرداری در چهارسال اخیر بوده که ثبت شده است.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس