تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44514
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۹۶ - ۱۴:۵۱

فصلی نو؛ معاون فرهنگی و مطبوعاتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:  ۲۷۰ناشر از سراسر کشور به ویژه استان های قم و تهران در نمایشگاه کتاب شهر یاسوج شرکت می کنند. به گزارش فصلی نو ،رضا خردمند  افزود: ۶۰۰ ناشر برای شرکت در این نمایشگاه نام نویسی کردند که  ۲۷۰ناشر برتر برای […]

۲۷۰ ناشر در نمایشگاه کتاب یاسوج شرکت می کند

فصلی نو؛

معاون فرهنگی و مطبوعاتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:  ۲۷۰ناشر از سراسر کشور به ویژه استان های قم و تهران در نمایشگاه کتاب شهر یاسوج شرکت می کنند.

به گزارش فصلی نو ،رضا خردمند  افزود: ۶۰۰ ناشر برای شرکت در این نمایشگاه نام نویسی کردند که  ۲۷۰ناشر برتر برای شرکت در این نمایشگاه پذیرفته شدند.
وی بیان کرد: یک میلیارد ریال اعتبار برای تامین مکان، هزینه حمل کتاب و بن خرید کتاب در نمایشگاه کتاب بزرگ شهر یاسوج در نظر گرفته شده است.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از این میزان ۳۰۰ میلیون ریال به تامین بن خرید کتاب اختصاص یافته است.
خردمند تصریح کرد:  ۳۰۰میلیون ریال نیز از سوی وزارت ارشاد برای بن خرید کتاب پیش بینی شده است.
خردمند افزود:به ازای خرید ۸۰۰ هزار ریال کتاب  ۲۰۰هزار ریال بن خرید کتاب اهدا می شود که بن خرید در محل نمایشگاه به متقاضیان براساس میزان خرید کتاب توزیع خواهد شد.
وی تخفیف  ۱۰درصدی از سوی ناشران را از دیگر مزایای این نمایشگاه ذکر کرد.
خردمند ابراز داشت:نمایشگاه بزرگ کتاب یاسوج پانزدهم تا بیست و یکم بهمن در مصلای شهر یاسوج برپا خواهد شد.
وی گفت:برپایی نمایشگاه کتاب به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی در این استان نیازمند همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی است.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس