جلسه شورای شهر/آقای شهردار شما پسر خواهرتان را در بانک شهر جذب کردید/جاوید:
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
جلسه شورای شهر/آقای شهردار شما پسر خواهرتان را در بانک شهر جذب کردید/جاوید:اگر بتوانم ۲۰ نفر دیگر را هم جذب می کنم

فصلی نو،

جلسه امروز شورای شهر یاسوج تحت عنوان طرح سوال سرافراز اردشیری از شهردار در سالن جلسات شورای شهر یاسوج برگزار شد.

به گزارش فصلی نو،در ابتدای جلسات رییس شورای شهر یاسوج ،اعلام کرد: با توجه به اینکه در روزهای گذشته آقای اردشیری ۹ سوال از شهردار داشتند و شهردار نیز به سوالات جواب داده بود ،اما آقای اردشیری ادعا می کنند که جواب ها قانع کننده نیست و به همین دلیل از شهردار محترم درخواست کردیم که در جلسه حضور داشته باشند.

یکی از سوالات مطرح شده به وضعیت بکارگیری غیر قانونی برخی از نیروها در شهرداری بود که مجددا از سوی سرافراز اردشیری قرائت شد و از شهردار درخواست کرد در این زمینه توضیح دهد.

اردشیری گفت:طبق ماده ۵۵ قانون شهرداری ها شهرداری باید در زمینه ساماندهی دستفروشان  اقدام کند ،الان همه ما می دانیم که در خانواده ای ۵ فوق لیسانس و لیسانس بیکار وجود دارد اما شهرداری بر اساس ضابطه و رابطه در هفت تیر و دیگر نقاط پرجمعیت شهر، شهرداری به افرادی که بستگان یا نزدیکان شهردار یا اعضای شورا هستند  برای دستفروشی و کیوسک مجوز می دهد.

شهردار یاسوج :در ارتباط با ماده ۵۵ قانون شهرداری ها باید بگویم که در همه شهرهای کشور این معضل وجود دارد و چه بسا افرادی هم در این بین کشته شدند،اما نفس قضیه در سطح شهر یاسوج می گوید وقتی که نه در زمان من بلکه قبل از ۱۲۰ کیوسک با نامه اعضای شورای شهر نصب شده است و تا الان سیاست شفاف و دقیقی از جانب شورای شهر اعلام نشده است تکلیف ما چیست.

……به جرات می گویم که حتی یک نفر از کیوسک داران از من نیستند و در رابطه با دستفروش ها نیز یک نفر از نزدیکان ما نیستند یعنی توان اینکار را ندارند و شاید هم سلیقه اینکار را نداشته باشند و ما نه برای کسی نوشتیم حتما انجام دهند و نه نوشتیم انجام ندهند هر کسی به ما مراجعه می کند برایش می نویسیم در فضای که برای دیگران ایجاد مزاحمت نشود اجازه بدهید فعالیت کند و این را برای همه مراجعین نوشتیم.

اردشیری :اصناف و بازاریان اعتراض کردند که ما عوارض و مالیات می دهیم دستفروشان که پرداخت عوارض ندارند کشب و کار ما را خراب کرده اند ما با ساماندهی دستفروشان مخالف نیستیم ،شهردار می تواند در محلات مختلف با ایجاد بازارچه و آنهم با هماهنگی چند دستگاه دیگر برای دستفروشان خدمات ارائه دهد.

….. در یک نقطه به ۵ برادر مجوز دستفروشی داده اید و به خانواده های زیادی مجوز داده اید ،اما بارها دیگران مراجعه کرده اند اما شما مجوز ندادید و دقیقا به کسانی مجوز دادید که رابطه دارند.

محمد علی جاوید : شما نامه ای که دستفروش به بنده داده اند و من پاسخی مغایر با سایرین داده ام مستند اعلام کنید.

اردشیری :اولا شما را مدیر کل اداره تان نمی تواند ببیند چه برسد به دستفروش،بنابراین منطقی نیست همه نامه ها به شما ارجاع داده شود و شما باید پاسخگوی مدیرانتان در شهرداری باشید.

شهردار:هر دستوری که مدیران من داده اند قطعا با اجازه بنده بوده است.

اردشیری:شهر پر شده است از دستفروش ،ماشین های دوره گرد و گدا

شهردار:در بحث وانت های دوره گرد ما مامور اجرا نیستیم و نمی توانیم جریمه کنیم و تنها کاری که میتوانیم انجام دهیم ایجاد بازارچه است که  این کار را در ۵ نقطه شهر انجام دادیم اما وقتی ماشین در این مکان ها اسکان نمی کند ما باید چکار کنیم،تازه یک کارتن هم پشت پلاک خودروهایشان نصب می کند که پلیس هم نمی تواند جریمه شان کند.

اردشیری :درباره بکارگیری غیرقانونی نیروها شما چند روز قبل یک لیست  ۶۰ تا ۷۰ بکارگیری غیر قانونی به ما ارائه داده اید ،اما من می خواهم بدانم که در حالیکه اینهمه نیروی بویراحمدی بیکار داریم ،شما با کدام مجوز رفتید از تهران برای آقای رحیم زاده را برای  روابط عمومی  آورده اید چرا از بچه های بویراحمد استفاده نکرده اید،به استناد چه مواردی آقای ملایی را از سی سخت به یاسوج آوردی؟ با کدام مجوز؟لیستی که در سطح شهر افشا شده است همه می دانند چه کسانی هستند و ظاهرا شما آنها را آورده اید؟ اما شما آقایان بهرامی و نگین تاجی را بدنام می کنید من احساس می کنم در زمان شما بیشتر از زمان آن دو شهردار نیرو به شهرداری ترزیق شده است.

-شما تحت عنوان  نیروهای شرکتی نزدیکان خودتان و اعضای شورای شهر را جذب می کنید ،مگر بناست نیروهای شرکتی از فامیل های شهردار و اعضای شورا باشند اینهمه نیروی بیکار چکار باید کنند(در این زمان اردشیری لیستی به تفکیک نیرو قرائت نمود)

هدایت اکبری:آقای قدمی که شما قرائت کردی من آورده ام سند بیاورید که من آورده ام-آقای خرمی چندین سال سر کار است و مربوط به ده سال پیش است چرا به آقای جاوید نسبت می دهید.

اردشیری:شهرداری نامه نوشت که بانک شهر به صورت غیرمجاز کیوسک خود را در بانک شهر نصب کند تا بتواند پسر خواهر شهردار و پسر دایی یکی از اعضای شورای شهر را جذب بانک شهر کند به جز این بستگان آقای شهردار در آرامستان و  همچنین روی تانکر شهرداری مشغول بکار شدند.

جاوید-خیالتان راحت باشد از دست نیروها باز هم می آورم

اردشیری:چرا فقط باید از بستگان شما باشند؟

جاوید:اولا حجم کاری را با پیمانکار مشخص کرده ایم ،حدود ۱۰۰۰ نفر نیروی شرکتی داریم که در سنوات گذشته بخشی از وظایف شهرداری را انجام می دهند که همه این هزار نفر نه با آزمون آمده اند و نه قرار داد دارند و نه اینکه نیروی شهرداری حساب می شوند و در قانون برای آبیاری آزمون برگزار نمی کنند.

-آقای رحیم زاده را هم که شما می گویید نیروی حجمی است.

اردشیری:چرا از همین بچه های بویراحمد جذب نکردید

جاوید:آوردیم خود شما افتادید دنبالشان که غیر قانونی است ما تکلیف خودمان را نمی دانیم بومی می آوریم می گویید از بستگانتان است غیر بومی می آوریم می گویید ظلم به بچه های بویراحمد است.

اردشیری: در شهر شایع شده شما برای انجام حسابرسی شهرداری با یک حسابرس صحبت کردید که شما از تخلفات شهرداری چشم پوشی کنید و من هم قول می دهم که شما را بعنوان مدیر مالی شهرداری بکار بگیرم.

جاوید: آقای اردشیری شما  باید روزی جوابگوی گفتارتان باشید ،شما در حضور رسانه ها و اعضای شورا ذهنیت ایجاد می کنید بنابراین مطمئن باشید روزی پاسخ این تهمت ها را چه در این دنیا و چه در قیامت خواهید داد.

اردشیری:انشالله که تهمت باشد

جاوید:شما می گویید شهردار مرکز استان با این همه دبدبه و کبکه پسر خواهر خودش را در کیوسک بانک شهر بکار گرفته است ،اولا اگر بشود نه یکی ده جا یا بیست جای دیگر هم بکار می گیرم ،شهردار یک شهر هستم شاید بتوانم چند جای دیگر هم رایزنی برای فامیل خودم کنم ،مگر بقیه مسئولین این استان دست روی دست شان گذاشته اند و برای فامیل خودشان کاری نمی کنند .

اردشیری:شما در برابر کلام خدا سوگند یاد کردید که فامیل بازی و باند بازی کار نکنید.

جاوید:برادر محترم سوگند من برای مجموعه شهرداری بود نگفتم که اگر از دستم بر بیاید برای فامیل خودم در بقیه مجموعه ها کاری نکنم پسر خواهر من در بانک شهر مشغول بکار شد که ارتباطی با شهرداری ندارد.

اردشیری:همین یکی نیست بیست نفر است.

جاوید:همه آنها به همین شکل هستند،قرارداد بانک شهر برای کیوسک همانند بقیه شهرها ۵۰۰ هزار تومان است و در عین حال بانک شهر می خواهد نیرو بکار گیرد که من خواهش کردم دو تا از فامیل های ما  بیکار هستند و من نمی توانم در مجموعه شهرداری بکار گیرم اگر امکان دارد شما جذب کنید.

اردشیری:از کجا معلوم شما نیز به سفارش آنها عمل نکردید و نیروی آنها را در مقابل اینها بکار نگرفتید.

جاوید:آقای اردشیری شما همیشه بر اساس ذهنیات فردی خودتان حرف می زنید.

ادامه این مناظره را فردا شب بخوانید………

true
true
true
true
 1. شهروند

  خدا لعنتت کند ….. اگه حقیقت باشه به حق امام رضا خیر نبینی

 2. شهروند

  دم آقای اردشیری گرررم

 3. کارمند شهرداری

  اردشیری با سوالاتت آبرومونو بردی بابا کسی حریف د نمیشه

 4. نا

  اقاي اردشيري مثل روز روشن كه فقط براساس غرض شخصي حرف ميزند و سوال ميپرسد برادر من يه كم كرشناسي تر حرف بزن و سوال بپرس اخه اينها كه فقط شده دعواي شخصي نه پيگيري مشكلات شهري

 5. فوق لیسانس بیکار بیکار

  به نظر من دکتر جاوید کار به حایی کردند.با توجه به این همه آزمونی که بر گزار میشه و هر کی فامیلشو از شهر دیگه بر میداره میاره اینجا باید هر کدوم از مسولین در حد توانشون برای جوانان این استان کاری بکنند.به نطر من اینا همش شانتاژ انتخاباتیه.و دارن افکار مردم رو به سمت و سوی دیگری می برن.حالا دوتا جوان به کار گرفته شدن واقعا جای تشکر داره.اگه توجه کنید بیشتر کارمندان استان ما غیره بومی هستند .چرا؟؟چون کوته فکرانی مثل آقای ار… دارن جو سازی میکنند و به جای اینکه اشتغال ایجاد کنند نگرانند که چرا خودشان نتوانشتند از فامیل های خود به کار بگیرد.برادرم شما هم کار بلد باش و زرنگ.نمیخواد بگی ک دست پاکی دارید.اینا همش حرفه خودتو گول نزن.تا میتونید ازجوانان خودمون جذب کنید نزارید از شهر دیگه بیارن.با توجه به تجربیات میگم.شما تو هر اداره ای ک برید ۹۵درصدفامیل بازیه.همین خود شما ب نظرت چطوری رای اوردی تا ب اینجا رسیدی.اگه فامیل نداشتی و رابطه بین فامیلی نبود الان اینجا بودی؟؟؟؟یکی شماهایی ک ادعا دارید پاک هستید یکی هوای تهران…..

 6. ناشناس

  زنده باد دکتر جاوید.شهردار نستوه و خستگی ناپذیر.

 7. از ایل تامرادی

  آبرو تامرادی را بردی با این سوالات

 8. اصلاح طلب

  خدا میداند اگر چه از لحاظ خط و باند مخالف جاویدم اما عنداله جاوید برا شهر یاسوج سنگ تمام گذاشت

 9. میرباقری

  با عرض سلام.بنده قبل از ورود آقای دکتر جاوید تا کنون در شهرداری پیمانکار تامین نیرو هستم .خدا شاهد است تاحالا علی رغم دوستی قبل از شهردار شدنش تا حالا حتی یک نفر نیرو از بنده درخواست نکرده.و همیشه مخالف این کار است .

 10. محمدرضا

  از شما مدیر محترم و بازدید کنندگان گرامی دعوت میکنم از وب سایت ما و قالب های حرفه ای خبری آن دیدن نمایید. قالب های زیبا و حرفه ای برای وب سایت های خبری و اطلاع رسانی با سئو و لود بالا.
  جدید ترین قالب پیشنهادی ما برای شما:
  قالب خبری فارس آماده سازی شده برای وب سایت های خبری و اطلاع رسانی و همچنین وب سایت های خبرخوان. از برخی از امکانات قالب می توان به موارد زیر اشاره کرد.
  ۱٫ دارای ستون های خبری متنوع با قابلیت جابجایی و حذف و یا افزودن ستون های دلخواه بدون هیچگونه محدودیتی در تعداد ستون.
  ۲٫ قالب سبک با سئو بالا
  ۳٫ قالب بصورت کاملا ریسپانسیو (واکنشگرا) و هماهنگ سازی شده برای نسخه موبایل سایت.
  ۴٫ دارای کنترل پنل حرفه ای
  ۵٫ پشتیبانی از ابزارک های وردپرس و دارای ابزارک های اختصاصی
  ۶٫ پشتیبانی از فهرست منو ها بصورت کاملا داینامیک
  ۷٫ دارای اسلایدر خبر زیبا و حرفه ای
  ۸٫ قابلیت قرار دادن روتیتر خبر
  ۹٫ به همراه کلیه افزونه های مورد نیاز و نصب رایگان اولیه
  ۱۰٫ و…
  صفحه خود قالب به همراه دموهای قالب معمولی و سیستم خبرخوان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.
  http://wpparsi.ir/قالب-خبری-فارس/
  دمو قالب بصورت معمولی
  http://bafroo.ir
  دمو قالب برای سیستم خبرخوان (سیستم خبرخوان قابلیت نمایش خبر در دوحالت را دارا می باشد)
  http://khabarparsi.com

  در زیر نیز می توانید سایر قالب های پیشنهادی ما را مشاهده بفرمایید.
  http://wpparsi.ir/1394/01/14/قالب-خبری-معیار/
  http://wpparsi.ir/1394/01/26/قالب-خبری-داریا-نیوز/
  http://wpparsi.ir/1393/11/20/قالب-خبری-خوزستان-نیوز/
  http://wpparsi.ir/1393/11/14/قالب-خبری-کلمه/
  http://wpparsi.ir/1393/08/17/قالب-خبری-تیتر-نیوز/

  برخی از نمونه کارهای ما
  http://khuzsarafraz.ir
  http://mondi.ir
  http://darianews.ir
  http://armanshomal.ir

  در صورت داشتن هرگونه طرح دلخواه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با آدرس ایمیل wpparsi.ir@gmail.com مکاتبه نمایید.

 11. نصرمن الله

  واقعا متاسف هستم برای شهرداری که می گید اگر بتوانم باز هم از فامیل هایم نیرو می آورم

 12. شهرستز

  از پاسخ های جاوید چنین برداشت میشود که اولا جدب و بکارگیری فامیل و دوستان در ادارات یا به عبارتی پارتی بازی امری معمولی و متداول بین مدیران است ۲ در پارتی بازی مدیران هیچگونه نظارتی وجود ندارد حتی تبدیل به یک مسابقه گردیده است ۳ اقای شهردار این روند را قبول دارد و سعی میکند از این قافله عقب نیفتد ۴ با این تفاسیر این پرسش ازبالاترین مقام دولت یعنی استاندارمطرح میشود ۱ اقای دکتر خادم حرف های شهردار اگر درست است شما چه جوابی برای مردم و این قوانین شکنی دارید ۲ اگر حرف های شهردار نادرست و تهمت است پاسخ شما با تهمت های وارد شده به مدیران دولت اعتدال و امید چیست ۳ اگر فامیل بازی و پارتی بازی مخالف قانون میباشد جواب شما به شهردار و اعمال ایشان که خود به ان معترف و مصصم به ادامه این روند است به مردم چیست؟

 13. م....ر

  جناب آقای اردشیری شما عضو شورای شهر هستید.حق پرسش وپاسخ هم دارید ولی ایا فقط برای شهرداری.شما با این سوالات فقط به همه ثابت کردیدتمامی صحبت شما فقط یک چیز بیشتر نیست اون هم اینکه هیچ جایگاهی درهیچ جا حتی شهرداری ندارید.چهار سال عضو هستی از خودت سوال کردی عملکردت چی بوده.اینطور که شما نشستید کسی ندونه خیال میکنه تنها کار ماندت همین بوده..از جناب دکتر جاوید هم بخاطر صداقت و رک بودنش ممنونم الحق که لیاقتت بیشتر از این چیزا ست

 14. خانقلی

  ای بابا
  اردشیری هم مث بقیه این روزا برای طرح خودشه تا دوباره رای بیاره
  منافع شخصی مهمه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true