تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 50014
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۹۶ - ۱۴:۵۷

فصلی نو ،رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۱۰۰ درصد اعتبارات جاری (هزینه ای) و سایر ردیف های مصوب در بودجه سال ۹۶ به استان ابلاغ شده است. به گزارش فصلی نو،حسن نوروزی روز دوشنبه در نشست شورای اداری کهگیلویه وبویراحمد افزود: این میزان بودجه هزینه ای در استان معادل یکهزار و ۹۷۰ […]

۱۰۰درصد اعتبارات جاری کهگیلویه وبویراحمد ابلاغ شد

فصلی نو ،رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۱۰۰ درصد اعتبارات جاری (هزینه ای) و سایر ردیف های مصوب در بودجه سال ۹۶ به استان ابلاغ شده است.

به گزارش فصلی نو،حسن نوروزی روز دوشنبه در نشست شورای اداری کهگیلویه وبویراحمد افزود: این میزان بودجه هزینه ای در استان معادل یکهزار و ۹۷۰ میلیارد ریال است.

وی تصریح کرد: یک هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال از این میزان در قالب بودجه جاری و ۸۴۰ میلیارد ریال نیز از سایر موارد بوده است.

رئیس خزانه معین کهگیلویه وبویراحمد پیش تر گفته بود که میزان اعتبارات مصوب برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان رسمی و پیمانی ۲۴ دستگاه اجرایی در استان افزون بر یک هزار و ۱۴۰میلیارد ریال است.
تاکنون حدود ۹۳۰ میلیارد ریال آن نقدینگی شده و به حساب این تعداد دستگاه اجرایی پرداخت شده است.

نوروزی یادآور شد: همچنین پاداش پایان خدمت تمامی بازنشستگان در دستگاه های مختلف اجرایی استان (۲۴ دستگاه اجرایی) تا پایان سال ۹۵ پرداخت شده است.

وی ابراز داشت: مجموع اعتبارات مانده مرخصی سال ۹۵ نیز افزون بر ۷۱ میلیارد ریال است که در حال رایزنی با سازمان برنامه و برودجه کشور برای تخصیص و نقدینگی این میزان اعتبار به استان هستیم.

رئس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به میزان تخصیص اعتبارات تملک ودارایی و سرمایه ای نیز گفت: حدود ۷۱۰ میلیارد ریال از این اعتبارات تا قبل از پایان سال جاری به استان ابلاغ خواهد شد.

در سال ۹۱ کل بودجه عمرانی این استان اعم از استانی و ملی سه هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال بود که در سال ۹۵ با حدود سه برابر رشد به رقمی افزون بر هفت هزار و۳۲۰ میلیارد ریال رسید.

کل بودجه عمرانی در بودجه سال ۹۶ در کهگیلویه و بویراحمد با بیش از سه برابر رشد نسبت به سال ۹۲ رقمی افزون بر ۱۲ هزار میلیارد ریال است.

سهم استان کهگیلویه وبویراحمد از کل اعتبارات عمرانی دولت در سال ۹۲ حدود ۶۲صدم درصد بوده که در سال ۹۶ به ۱.۷دهم درصد رسیده است.

از مجموع بیش از ۷۱۰ هزار میلیارد ریال بودجه عمرانی در کشور تنها ۱۴۰ هزار میلیارد ریال آن در قالب اعتبارات استانی به استان ها تخصیص می یابد و حدود ۵۷۰ هزار میلیارد ریال آن در قالب بودجه های ملی و متفرقه در اختیار دولت و وزارتخانه ها در مرکز هستند.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس