تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44087
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۹۶ - ۱۵:۳۱

فصلی نو؛ رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از اجرای ۵ پروژه مدیریت مصرف برق در در این استان خبر داد. به گزارش فصلی نو پیمان پورمعرفت در همایش اصلاح الگوی مصرف در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ۵ پروژه در حوزه مدیریت مصرف برق شامل طرح مشارکت دیزل ژنراتور‌ها، ذخیره عملیاتی، کاهش […]

۵ پروژه مدیریت مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد

فصلی نو؛

رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از اجرای ۵ پروژه مدیریت مصرف برق در در این استان خبر داد.

به گزارش فصلی نو پیمان پورمعرفت در همایش اصلاح الگوی مصرف در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ۵ پروژه در حوزه مدیریت مصرف برق شامل طرح مشارکت دیزل ژنراتور‌ها، ذخیره عملیاتی، کاهش بار صنایع، همکاری کشاورزان و فعالیت‌های فرهنگی با اعتباری افزون‌بر ۴ میلیارد ریال در این استان اجرایی شد.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها  با هدف کاهش مصرف برق در دوران پیک بار برق اجرایی شدند، افزود: کاهش مصرف را یکی از مهمترین اولویت‌های خود می‌دانیم و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی‌شود.

پور معرفت ابراز کرد: بسیاری از مشترکان برق در این استان با حوزه مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق همکاری‌های لازم را داشته که امیدواریم باتوجه به شرایط خاص آینده این همکاری‌ها بیش از پیش شود.

رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از مشترکین تعرفه‌های دیماندی غیرصنعتی (تجاری و اداری) در این استان خواست همکاری‌های بیشتری از خود برای کاهش مصرف برق داشته باشند.

پور معرفت از کاهش ۱۷ مگاواتی مصرف برق در پیک بار برق تابستان امسال در این حوزه خبر داد و افزود: در پیک بار تابستان و با همکاری تمامی مشترکین برق در این استان شاهد کاهش ۱۷ مگاواتی مصرف برق در بخش مدیریت مصرف بوده‌ایم.

وی سهمیه استان در حوزه مدیریت مصرف در پیک بار تابستان امسال را هفت مگاوات عنوان کرد و گفت: با تمیهدات جدید، برگزاری سمینار‌ها و نشست‌های متعدد، چاپ و انتشار بروشور‌ها و کتابچه‌های مدیریت مصرف، اطلاع رسانی از طریق رسانه‌ها و همکاری مشترکین شاهد کاهش ۱۷ مگاواتی مصرف برق در حوزه مدیریت مصرف هستیم.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس