تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 35485
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۹۶ - ۱۳:۵۹
فصلی نو-مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۴۵ میلیارد ریال در سفر رئیس جمهوری به استان برای توسعه ورزش اختصاص یافت گفت: ۴۳ میلیارد ریال از این اعتبار اختصاص یافت. سید محمد‌تقی علوی در گفت‌وگو با خبرنگاران  اظهار داشت: 600 میلیون تومان برای ادامه عملیات اجرایی سرای کوهنوردان سی‌سخت بعد از 10 سال بلاتکلیفی از محل اعتبارات ...
۴۳ میلیارد ریال برای توسعه ورزش کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یافت

فصلی نو-مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۴۵ میلیارد ریال در سفر رئیس جمهوری به استان برای توسعه ورزش اختصاص یافت گفت: ۴۳ میلیارد ریال از این اعتبار اختصاص یافت.

سید محمد‌تقی علوی در گفت‌وگو با خبرنگاران  اظهار داشت: ۶۰۰ میلیون تومان برای ادامه عملیات اجرایی سرای کوهنوردان سی‌سخت بعد از ۱۰ سال بلاتکلیفی از محل اعتبارات سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت اختصاص دادیم و البته در زمینه تجهیزان و ترسیع در عملیات اجرایی نیز با مشکل اعتباری روبه‌رو هستیم.

وی نیاز به احداث مکان‌های ورزشی را همچون ساخت مجد و مدرسه دانست و عنوان کرد: در ورتی تن انسان سالم نباشد امکان استفاده از مسجد و مدرسه را ندارد پس مسئولان و متولیان امر نباید نسبت به احداث مکان‌های ورزشی بی‌توجه باشند.

علوی ابراز کرد: هم اکنون ۱۰۰ پروژه عمرانی از صفر تا نزدیک به ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حوزه ورزش در این استان در دست اجرا بوده که از این تعداد ۲۶ پروژه از محل اعتبارات استانی، ۲۳ پروژه ملی و ۵۱ پروژه نیز از محل اعتبارات نفت تامین اعتبار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بحث فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی جزو محورهای الی و سیاست‌ها کاری این اداره کل بوده زیرا در غیر این صورت معتقدیم احداث زیرساخت‌ها و تشکیل هیئت‌ها نمی‌توانند به اهداف پیش‌بینی شده خود برسند.

علوی ادامه داد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده و ارائه برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان برای میزبانی فعالیت پژوهشی در دو مقوله ورزش و جوانان در منطقه ۴ کشور از طریق وزارتخانه با این مهم موافقت شد.

وی با اشاره به اینکه در ورزش نیز مسائل و تاکتیک‌ و تکنیک‌ها نیز به روز می‌شود تاکید کرد: برخی مربیان هم استانی به دلیل عدم ارتقای سطح علمی با علم روز آشنایی ندارند که با انجام و توسعه فعالیت‌های پژوهشی این مشکل برطرف می‌شود.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. سید یحیی معصومی گفت:

    جناب آقای علوی مهندس عزیز ما داریم برای تمرین میریم چمن سی سخت و سپیدان ،مممنون که به فکر نمایید.

پربازدید ها
عکس