تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 23333
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۹۶ - ۰۶:۵۲

بنا به روزشمار هیأت نظارت در خصوص شوراهای شهر و روستا امروز دوم اردیبهشت‌ماه تایید صلاحیت افراد به آن‌ها اعلام شد.

۳ نامزد شورای شهر یاسوج  رد صلاحیت شدند

سید محمدکاظم نظری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تایید صلاحیت شوراهای شهر اظهار کرد: از مجموع ۲۴۵ پرونده ارجاعی به هیأت اجرایی ۲۴۰ نفر تایید صلاحیت شدند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد در ادامه با بیان اینکه از ۲۴۵ نفر کاندیدای شورای شهر دو نفر انصرافی داشتیم و سه نفر رد صلاحیت شدند، گفت: دو نفر ازز سه نفر رد صلاحیت شده شورای شهر در بویراحمد به دلیل نواقصات مدارک تحصیلی بوده و یک نفر دیگر نیز رد صلاحیت شدند.
نظری بیان کرد: بنا به روزشمار هیأت نظارت در خصوص شوراهای شهر و روستا امروز دوم اردیبهشت‌ماه تایید صلاحیت افراد به آن‌ها اعلام شد.
نظری از تمامی کاندیداهای شهر و روستا خواست تا مر قانون را رعایت کنند و از هرگونه بی اخلاقی در تبلیغات و نشست‌ها و دیدارها خودداری کنند.
فرماندار بویراحمد تعداد افراد ثبت‌نام شده در شوراهای روستایی را هزار ۲۱۵ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد هزار ۱۶۰ نفر تایید صلاحیت شدند که ۳۴ نفر رد صلاحیتت شدند و ۲۱ نفر نیز انصراف دادند.
وی ابراز داشت : معترضین تایید صلاحیت انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از تاریخ ۳ اردیبهشت تا ۶۶ اردیببهشت فرصت اعتراض دارند.

نظری در پایان افزود :نتیجه رسیدگی نهایی به شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا توسط هیات مرکزی نظارت و اعلام نتیجه قطعی ۱۰  تا ۱۷ اردیبهشت می باشد.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. م آرام گفت:

    باسلام خدمت شهردارمحترم جناب آقای مهندس جاوید.ازآنجایی که مشاهده عملکرد.شهردار محترم وپرسنل هستیم.وبنده بعنوان یک شهروندنظاره این خدمات فنی وزحمات بی شائبه شماهستیم.امیدواریم.که این خدمات ادمه داشته.
    درزمان تصدی شما عملیات موزائیک پیاده روهای مرکزشهر وهمچنین دوبانده کردن
    خیابان جمهوری که امیدواریم ادامه آن انجام وازطرفی خواهانیم مجوزساخت درمسیرجاده آبشارازامام زاده حسن تاآبشارداده نشود.همچنین قدردانیم بخاطرساخت پارکهای مختلف وهمچنین ادامه پارک چشمه نباتی ازاین چشمه تا آبشار
    وادامه آن به پارکهای رودبشار.باتشکر.آرام.یاسوج.خیابان مصلی پاینترازمخابرات

پربازدید ها
عکس