تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 32421
تعداد نظرات: ۲ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۹۶ - ۱۳:۰۵

فصلی نو-معاون فنی و عمران شهرداری یاسوج گفت: سه میلیون متر مربع از معابر خاکی این شهر گردشگری در چهار سال اخیر زیر سازی و آسفالت شده است. به گزارش فصلی نو وبه نقل از روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج؛ مهندس امین پناهی روز شنبه در نشست مدیران حوزه فنی و عمران شهرداری […]

۳ میلیون متر مربع از معابر شهری یاسوج آسفالت شد

فصلی نو-معاون فنی و عمران شهرداری یاسوج گفت: سه میلیون متر مربع از معابر خاکی این شهر گردشگری در چهار سال اخیر زیر سازی و آسفالت شده است.

به گزارش فصلی نو وبه نقل از روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج؛ مهندس امین پناهی روز شنبه در نشست مدیران حوزه فنی و عمران شهرداری یاسوج افزود: آسفالت این معابر از سال ۹۲ در قالب طرح نهضت آسفالت آغاز شده و همچنان نیزادامه دارد.
وی اظهار داشت: برای آسفالت معابر شهری یاسوج در چهار سال اخیر ۲۳۲ میلیارد ریال از محل درآمدهای شهرداری یاسوج سرمایه گذاری شده است.
معاون فنی و عمران شهرداری با بیان اینکه توسعه نهضت آسفالت ادامه خواهد داشت تا شهروندان از مزایای آن بهره مند شوند اظهارداشت: در اجرای این طرح هسته مرکزی شهر یاسوج با بهره گیری از آخرین استانداردهای روز آسفالت شده است.
پناهی ادامه داد: در همین راستا ورودی های شهر یاسوج نیز زیر پوشش طرح نهضت آسفالت قرار گرفته و به دلیل آمد و شد خودرو ها در ورودی ها ، زیر سازی مطلوبی با بهره گیری از مشاوران خبره شده است.
معاون فنی و عمران شهرداری یاسوج گفت: یکی از نیازهای مهم و ضروری شهروندان تردد آسان، ایمن و کاهش بار ترافیکی در سطح شهر بوده که در اولویت سیاست های راهبردی نهضت آسفالت قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه شهرداری هیچ فرصتی را در مسیر عمران و آبادانی مناطق شهری یاسوج هدر نمی دهد افزود: اجرای طرح نهضت آسفالت مهمترین رویکرد شهرداری در پاسخگویی مطلوب به نیاز شهروندان است که با همکاری شهروندان فهیم محقق شده است.
درمناطق شهری یاسوج ۱۳۰ هزار نفر سکونت دارند.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. علی گفت:

    متاسفم با این اسفالتهای استاندار روز بین المللی واقعا که توهین به شعور مردم نکنید

  2. حسین جاوید گفت:

    باسلام.به شعور مردم توهین نکنید کل معابر شهر یاسوج با پیاده روها ۳ملیون متر مربع نیست.حساب کنید

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس