تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44637
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۹۶ - ۱۵:۴۲

فصلی نو؛ رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۸۴ طرح تولیدی اعم از صنعتی و کشاورزی به بانک‌های عامل این استان برای دریافت ۲۵۳ میلیارد تومان تسهیلات معرفی شدند. به گزارش فصلی نو ،داریوش دیودیده در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت:  ۵۵۳طرح تولیدی این استان […]

۳۸۴ طرح تولیدی کهگیلویه و بویراحمد برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند

فصلی نو؛

رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۸۴ طرح تولیدی اعم از صنعتی و کشاورزی به بانک‌های عامل این استان برای دریافت ۲۵۳ میلیارد تومان تسهیلات معرفی شدند.

به گزارش فصلی نو ،داریوش دیودیده در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت:  ۵۵۳طرح تولیدی این استان در سامانه بهین‌یاب برای دریافت تسهیلات رونق ثبت نام کرده که تاکنون ۳۸۴ مورد به بانک‌های عامل برای دریافت  ۲۵۳میلیارد تومان تسهیلات معرفی شدند.

وی با بیان اینکه در زمینه دریافت تسهیلات رونق تولید وضعیت خوبی در بین استان‌های کشور داریم، عنوان کرد: تاکنون  ۶۲طرح تولیدی معرفی شده بانک‌های عامل ۳۱۸ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.

دیودیده ابراز کرد: در حوزه کشاورزی ۲۲۹ طرح در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کرده که تاکنون  ۲۵مورد از بانک ۱۶ میلارد تومان تسهیلات دریافت کرد‌ه‌اند که در این زمینه حوزه کشاورزی عملکرد مطلوبی داشته است.

رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد افزود: ۶۰ طرح بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در بخش کشاورزی و ۷۴ مورد در حوزه صنعت به بانک معرفی شده که به ترتیب  ۶۰۰میلیون تومان و ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کردند.

دیودیده ادامه داد: در نشست گذشته ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان مقرر شد که دستگاه‌های اجرایی تلاش کنند که شاهد رشد ۲۰ درصدی معرفی طرح‌های دریافت تسهیلات رونق تولید باشیم که در این زمینه باید اداراتی کم کاری کردند، جوابگو باشند.

وی تاکید کرد: طبق مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بانک‌های عامل استان هرکدام موظف به پرداخت ۳ فقره تسهیلات به طرح‌های تولیدی معرفی شده بوده و در زمینه تهسیلات بازسازی و نوسازی نیز مکلف به همکاری هستند.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. دانشجو گفت:

    ۹۰ درص واحدها تعطیله
    همه آمار و ارقام ها دروغه
    برید شهرک ها نگاه کنید فصلی نو

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس