تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 37034
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۹۶ - ۱۳:۱۳
فصلی نو؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از رفع تصرف ۲۰ هکتار از اراضی ملی این استان خبر داد. سید اسدالله هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: 20 هکتار از اراضی منابع ملی این استان واقع در منطقه حفاظت شده دلون سی سخت که در گذشته به صورت غیرقانونی واگذار، با صدور رای نهایی و قطعی دستگاه قضایی، رفع ...
۲۰ هکتار از اراضی ملی کهگیلویه و بویراحمد رفع تصرف شد

فصلی نو؛

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از رفع تصرف ۲۰ هکتار از اراضی ملی این استان خبر داد.

سید اسدالله هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ۲۰ هکتار از اراضی منابع ملی این استان واقع در منطقه حفاظت شده دلون سی سخت که در گذشته به صورت غیرقانونی واگذار، با صدور رای نهایی و قطعی دستگاه قضایی، رفع تصرف شد.

وی از صدور حکم قطعی ابطال سند رسمی واگذاری این میزان زمین خبر داد و افزود: این اراضی ملی در سال‌های گذشته به صورت غیر قانونی واگذار که مجموعه محیط زیست به جد پیگیر ابطال سند و برگرداندن به دولت شدیم.

هاشمی با تاکید بر اینکه بدون هیچ ملاحضه‌ای با پدیده شوم زمین خواری مبارزه می‌کنیم، ابراز کرد: اجرای قانون و توجه به مقررات تنها منشور اداره کل محیط زیست بوده و در این زمینه با هیچ فردی تعارف و مماشات نداریم.

وی با بیان اینکه واگذاری غیرقانونی اراضی تحت مدیریت محیط زیست مهمترین چالش این اداره‌کل بوده که باید در این زمینه چاره اندیشی شود، ادامه داد: مبارزه با زمین خواری در اراضی تحت حفاظت محیط زیست تشدید می‌شود.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس