تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 50521
تعداد نظرات: ۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۹۶ - ۱۴:۰۵

فصلی نو – سید عمار حاتمی در ماجرای استیضاح وزرای راه وکار یکی از کسانی از همان روزهای اول نسبت به عملکرد ومواضعش خرده گرفتند نماینده بویراحمد ودنا بود. زارعی معتقد بود با استیضاح این وزیران مخالف است وهمین هم باعث شد عده ای همین مسئله را دستمایه حمله وهجمه علیه او قرار دهند. هجمه […]

یادداشت ارسالی – مواضع منطقی زارعی دستمایه ای برای تخریب

فصلی نو – سید عمار حاتمی

در ماجرای استیضاح وزرای راه وکار یکی از کسانی از همان روزهای اول نسبت به عملکرد ومواضعش خرده گرفتند نماینده بویراحمد ودنا بود.

زارعی معتقد بود با استیضاح این وزیران مخالف است وهمین هم باعث شد عده ای همین مسئله را دستمایه حمله وهجمه علیه او قرار دهند.

هجمه ها هنوز هم برعلیه او ادامه دارد وشبکه های اجتماعی وفضای رسانه ای پر شده از گلایه ها،نقدها و.. بر علیه سخنان وموضع زارعی.

این هجمه ها زمانی شدت گرفت که تاجگردون وهاشمی به عنوان نماینده دیگر شهرستانهای استان در برابر موضوع استیضاح به عنوان مخالف وارد گود شدند وسخنرانی هایی را نیز در صحن علنی مجلس ارائه دادند.

مسئله مهم دراین مسئله دیدگاه ونظر زارعی در برابر دو وزیر ذکر شده بود زارعی معتقد بود در شرایط فعلی انجام استیضاح به نفع مردم استان نیست وباید درقالب دیگری پیگیر مطالبات استان بود.

در واقع زارعی شرایط به وجود آمده را فرصتی می دانست که می شد از آن به نحو مطلوب تر وموثر تری برای استان بهره گرفت.

به عقیده او کارهای خوبی دراستان انجام شده واکنون که این شرایط حادث شده می توان این اقدامات را با سرعت وشتاب بیشتری به نتیجه رساند.

مخالفان ومنتقدان زارعی در واقع بیشتر از آنکه از دریچه منطق به موضع نماینده بویراحمد ودنا نگاه کنند با تکیه بر موج احساسات عملکرد او را مورد هجمه قرار دادند.دراین موضوع باید به واکاوی عملکرد زارعی پرداخت.

قطعا نماینده بویراحمد ودنا به دنبال بالا بردن قدرت چانه زنی برای استان بود ومی خواست با حضور در طیف مخالفان استیضاح منتی بر این دو وزیر داشته باشد ودر آینده از این مسئله به عنوان اهرم فشاری برای امتیاز خواهی از این دو وزارتخانه کلیدی برای حوزه انتخابی اش بهره بگیرد.

مسئله ای که البته دور از انتظار هم نخواهد بود چرا که وزرای راه ورفاه قطعا فراموش نمی کنند که موضع زارعی در قبال آنها چه بود .

ولی بودند کسانی که بدون اطلاع از پشت پرده اتخاذ چنین تصمیمی از طرف وی در شبکه های اجتماعی ورسانه های استان عملکرد وموضع او را نکوهش وحتی از انتخاب او ابراز پشیمانی کردند .تبعات انتخاب زارعی قطعا دربلند مدت تر مشخص خواهد شد خصوصا اینکه استیضاح هم به نتیجه مورد دلخواه مردم نرسید وحضور زارعی در تیم موافقان نیز مسئله ای را حل نمی کرد.
#ارسالی از #‌مخاطبان

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. فرید یزدان پناه گفت:

  دوست عزیز میدونی بحرین یک کشوری است به اندازه استان ما هم از نظر وسعت وهم از نظر جمعیت ولی به اندازه فروش سالیانه کشور ما از حمل ونقل هوایی درآمد داره…..‌.‌استیضاح حق قانونی مجلس و وظیفه نظارت مجلس است

 2. دنای .... گفت:

  یک روز زارع میگه جزء نمایندگان موافق استیضاح هستم ویه وقت میگه مخالفم یه وقت رئیس ستاد ولایتی است وهمزمان قالیباف و روحانی و ….راحمایت میکنه طوری که هناش نه پیش روحانی رنگ داره ونه پیش ولایتی ،تا انجا که هرچه زور زد نتوانست محمودی رئیس دانشگاه ازاد یاسوج را توسط ولایتی نگه دارد و از طرفی رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج را نیز در دولت روحانی علی رغم همه تلاشش عزل کردند وهزاران مورد از این قبیل تو را خدا شما بگید کدام موضع نماینده محترم بویراحمدو دنا قابل توجیه میباشد ….اندکی تامل مردم

 3. ایرانی گفت:

  زارع مردی که درک و شعور سیاسی بالایی داشت و مخالف استیضاح بود چون منفعت مردم در آن نبود آقایان معامله گر خوب میدانند چی شده.آقایی که در خونه خودت جلسه میگیری و صلح کنونی راه میندازی بویراحمد شما رو میشناسد معامله گر …….

 4. شکمو گفت:

  بخندیم به توضیحات و توجیهات پیمانکاری

پربازدید ها
عکس