تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 53800
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۹۷ - ۱۸:۲۶

فصلی نو ، نماینده مردم بویراحمد و دنا بهمراه مدیران دانسگاه علوم پزشکی یاسوج عصر امروز از مصدومین حادثه زلزله یاسوج – سی سخت عیادت کردند. به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ، در دیدار نماینده و مدیران درمان استانی از مصدومین حادثه ضمن دلداری به مصدومین و همراهان مشکلات بیمارستان های یاسوج […]

گزارش تصویری عیادت زارعی و مدیران علوم پزشکی از مصدومین زلزله و بازدید از خوابگاههای دانشجویی آسیب دیده

فصلی نو ، نماینده مردم بویراحمد و دنا بهمراه مدیران دانسگاه علوم پزشکی یاسوج عصر امروز از مصدومین حادثه زلزله یاسوج – سی سخت عیادت کردند.

به گزارش فصلی نو استان کهگیلویه و بویراحمد ، در دیدار نماینده و مدیران درمان استانی از مصدومین حادثه ضمن دلداری به مصدومین و همراهان مشکلات بیمارستان های یاسوج در زمینه تجهیزات و صدمات وارده به بیمارستان ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

همچنین مدیران استانی در این برنامه از چادرهای اسکان که به همت هلال احمر و شهرداری یاسوج در پارک اسکان احداث شده بده بود بازدید بعمل آوردند.

در همین حال نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و مدیران بهداشت و درمان استان از یکی از خوابگاههای دخترانه دانشگاه علوم پزشکی واقع در شهر یاسوج بازردید بعمل آوردند و از نزدیک مشکلات دانشجویان خوابگاه در این زمینه را بررسی کردند.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس